Bütçe Dostu Kasko ve Trafik Sigortası için Öneriler

Araç sigortaları, gerek trafikte her gün karşı karşıya kaldığımız riskler, gerekse de diğer çevresel faktörler nedeniyle artık bir zorunluluk haline gelmiş olsa da, bütçe planlamasında önemli bir yer tutması nedeniyle araç sahiplerini kimi zaman zorlayabiliyor. Bu nedenle bütçe dostu kasko ve trafik sigortası için dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Poliçe Yenileme Tarihinizi Geciktirmeyin

Araç sigorta primlerindeki en önemli belirleyici unsurların başında hasarsızlık indirimi gelmektedir. Kasko sigortasında sürücü poliçe dönemi boyunca herhangi bir hasara neden olmamışsa poliçe priminde sigorta şirketinin belirlediği oranda indirim hakkı kazanmaktadır.

Trafik sigortasında uygulanan hasarsızlık indirimi ile ilgili daha detaylı bilgiye ise Trafik Sigortası Poliçe Basamak Tarifeleri başlıklı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Aracınızda meydana gelebilecek ufak tefek hasarların hasarsızlık indiriminizi etkilemesini istemiyorsanız bu hasarları kendiniz karşılayabilir ve böylelikle bir sonraki dönem poliçenizde hasarsızlık indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kasko Poliçenizi İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Satın Alın

Bilindiği gibi kasko sigortası, ana teminatların dışında poliçe sahibinin kendisinin seçebileceği ek teminatlarla oluşturulmaktadır. Bu nedenle gerçekten ihtiyacınızın olmayacağını düşündüğünüz ek teminatları poliçenizden çıkartarak, priminizde önemli iyileştirmeler sağlayabilirsiniz. Ancak ek teminat seçiminde oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Örneğin bulunduğunuz coğrafyada sık sık sel veya su taşkınları kaynaklı afetler meydana geliyorsa poliçenize mutlaka bu teminatı ekletmelisiniz.

Hem fiyat, hem de sağladığı teminatlar bakımından avantajlı bir kasko sigortasına sahip olmanız için uzman bir sigorta danışmanından destek almanız büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle aracınızın kasko poliçesi teminatları konusunda aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa hemen 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak uzman sigorta danışmanlarımıza ulaşabilir, en avantajlı poliçeye, en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Sigortam.net’ten En İyi Şirketlerin Tekliflerine Ulaşın

Hem kasko hem de trafik sigortası poliçelerinde sigorta şirketleri aynı araç ve sürücü için farklı fiyat tekliflerinde bulunabilir. Hatta iki şirket arasındaki fiyat farkında %50’ye varan farklılıklarla karşılaşmak gayet olasıdır. Bu nedenle bütçeniz için en uygun poliçeye sahip olmak istiyorsanız mutlaka olabildiğince farklı sigorta şirketinden teklif almalısınız. Her şirketten ayrı ayrı nasıl teklif alacağım diye düşünüyorsanız ise çözümü gayet basit:

Türkiye’nin ilk ve lider sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net olarak en iyi şirketlerin tekliflerini müşterilerimize uzman sigorta danışmanlarımız eşliğinde dakikalar içerisinde sunuyoruz. Eğer aracınızın kasko ve trafik sigortası için en uygun poliçeye sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken online olarak veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak teklif almak.

Sigortam.net Kampanyalarından Yararlanın

Poliçenizi Sigortam.net’ten satın almanız halinde %50’ye varan fiyat avantajı yakalayacağınız gibi, mevcut Sigortam.net kampanyalarından yararlanarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

Sigortam.net Ödül Kampanyası

Sigortam.net ödül kampanyası ile tanıdıklarınıza referans olabilir, sizin referansınızla satın aldıkları kasko ve sağlık sigortasıpoliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i, trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu indirimleri ise yeni poliçe satın alımlarınızda veya poliçe yenilemelerinizde kullanarak kolayca kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Kampanya hakkında daha detalı bilgiye ulaşmak içintıklayın.

Miles and Smiles Kampanyası

Sigortam.net’in müşterilerine sunduğu avantajlar saymakla bitmiyor! Eğer siz de Miles and Smiles üyesiyseniz, kasko veya trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırarak anında Mil kazanabilirsiniz. Kampanya detay ve kurallarına ulaşmak için tıklayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL