Konut Sigortası Yaptırmanın Önemi | Konut Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Konut Sigortası Yaptırmanın Önemi

Hayatımızdaki en özel ve en değerli mekandır evimiz. Hepimiz evlerimizde mutlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamak isteriz.

Ne yazık ki bazen hayatta olumsuzluklarla da karşılaşabiliyoruz. Hırsızlık, yangın, sel gibi felaketler evlerimize büyük zararlar, kayıplar veriri. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmadan önce sigorta yaptırmak büyük önem taşır. 

Ev sigortası yaptırarak evimizi ve eşyalarımızı güvence altına alarak rahat bir şekilde yaşayabiliriz. Konut sigortası yaptırırken teminatlar büyük önem taşır. Özellikle karşılaşma olasılığı yüksek olan teminatların poliçede yer almasına öncelik vermek gerekir.

Aviva Sigorta’nın İlk Ateş Ev Sigortası, Axa Sigorta’nın Evim Sigortası ve Aksigorta’nın Ev-Eşya Sigortası teminatlarını inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Sigorta yaptırmayı ertelemeyin, yuvanızı risklere karşı koruyun. Bütçenize en uygun konut sigortasına Sigortam.net üzerinden sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Konut sigortası hesaplama yaparak konut sigortası fiyatlarına ulaşabilitsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Konut Sigortasının Kapsamadığı Haller

Konut sigortasının kapsamadığı halleri öğrenerek, evinizi veya iş yerinizi doğru şartlarla güvenceye alın.

Devamını Oku

Konut Sigortası Alırken ve Hasar Anında Nelere Dikkat Etmeli?

Konut sigortası alırken ve hasar anında nelere dikkat etmeli öğrenin, Sigortam.net ile hem evinizi hem eşyalarınızı konut sigortasıyla güvenceye alın.

Devamını Oku

Konut Sigortasını Kimler Yaptırabilir?

Konut sigortası yaptırmak için ev sahibi olmak gibi şart yok. İster ev sahibi olun, ister başkasının evinde konut sigortası avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Devamını Oku