Konut Sigortası Yaptırmanın Önemi

Hayatımızdaki en özel ve en değerli mekandır evimiz. Hepimiz evlerimizde mutlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamak isteriz.

Ne yazık ki bazen hayatta olumsuzluklarla da karşılaşabiliyoruz. Hırsızlık, yangın, sel gibi felaketler evlerimize büyük zararlar, kayıplar veriri. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmadan önce sigorta yaptırmak büyük önem taşır. 

Ev sigortası yaptırarak evimizi ve eşyalarımızı güvence altına alarak rahat bir şekilde yaşayabiliriz. Konut sigortası yaptırırken teminatlar büyük önem taşır. Özellikle karşılaşma olasılığı yüksek olan teminatların poliçede yer almasına öncelik vermek gerekir.

Aviva Sigorta’nın İlk Ateş Ev Sigortası, Axa Sigorta’nın Evim Sigortası ve Aksigorta’nın Ev-Eşya Sigortası teminatlarını inceleyebilirsiniz.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Sigorta yaptırmayı ertelemeyin, yuvanızı risklere karşı koruyun. Bütçenize en uygun konut sigortasına Sigortam.net üzerinden sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Konut sigortası hesaplama yaparak konut sigortası fiyatlarına ulaşabilitsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Acil Sigorta Yaptırmak İçin Sigortam.net’e Gelin!

Acil Sigorta İhtiyacınızda Sigortam.net Yanınızda!

Acil sigorta mı yaptırmanız gerekiyor, ister...Sigortam.net’tin internet sitesinden ister bir telefonla 7 gün 24 saat sigorta satın alabilirsiniz. Acil...sigorta yaptırma zorunluluğu, özellikle trafik sigortası için geçerli oluyor. Trafik sigortanızı yaptırmadan trafiğe...çıkmanız ve çevirmeye yakalanmanız durumunda, aracınızın bağlanma riski ortaya çıkar. Böyle bir durumda aracınızın...bağlanmaması için sigortanızı polis çevirmesi sırasında yaptırmanız gerekebilir. Peki geç saatlerde çevirmeye yakalanmanız...durumunda gece trafik sigortası satın alabilir misiniz? Acil sigorta satın alırken aynı zamanda en...uygun trafik sigortasını nasıl bulabilirsiniz? Tüm soruların cevaplarını sizler için yazımızda bir araya getiriyoruz. [widget...id="sigortamnet_trafik_widget-2"]

Gece Trafik Sigortası Yapılır mı?

Trafik polislerinin nerede ve ne zaman kontrol...uygulaması yapacağı belli olmadığından olası risklere karşı her zaman hazırlıklı bulunmanız gerekir. Ancak bazı durumlarda...hazırsızlık yakalanabilirsiniz. Gece saatlerinde çevirmeye takılmanız durumunda trafik sigoranızı kolaylıkla Sigortam.net web...sitesinden ya da 444 24 00 müşteri hizmetlerini arayarak telefonla yaptırabilirsiniz. Trafik sigortanızı aracınız henüz bağlanmadan...trafik polislerinin bilgisi dahilinde yaptırmanız, aracınızın trafikten men edilmesine engel olabilir, bu sayede aracınızı geri...alabilmek için zaman ve para harcamaktan kurtulursunuz.

Acil Trafik Sigortası Alırken En Uygunu Nasıl Bulunur?

Acil...trafik sigortası yaptırmanız gerektiğinde tek tek sigorta şirketleri ile görüşmek mümkün olmaz. Hangi sigorta şirketinin...trafik sigortası daha uygun, teminatları daha iyi gibi sorularınız cevapsız kalır. Sigortam.net müşteri hizmetlerini arayarak ise...hızlı ve kolay şekilde aracınızı sigortalatabilirsiniz. Sigorta danışmanları, fiyatları sizin için karşılaştırarak en...uygun trafik sigortası poliçesini dakikalar içerisinde size sunar. Dilerseniz web sitesinden trafik sigortası teklifi
alarak, birçok sigorta...şirketinin teklifi aynı ekranda karşılaştırıp, bütçenize en uygun olanını anında satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kaskotrafik_widget-2"]

Sigortam.net Her Branşta Her Saatte!

Acil sigorta yaptırma...ihtiyacınız, genellikle zorunluluk hallerinde trafik sigortasında ortaya çıkabilir. Halbuki Sigortam.net’in nöbetçi...sigorta anlayışı sayesinde, günün her saatinde her branşta sigortanızı yaptırabilirsiniz. Özellikle hafta içleri sigorta...tekliflerini inceleme fırsatınız olmadığında, ya da gündüz saatlerinde yoğunluktan fırsat bulamadığınızda 7/24...sigorta hizmetinden yararlanabilirsiniz. Haftasonları ya da akşam saatlerinde de ihtiyacınız olan sigorta tekliflerini...değerlendirme fırsatınızı kullanın. Örneğin aracınızın kaskosu yoksa ve yolculuğuna çıkıyorsanız Sigortam.net’ten bir...telefonla ya da internetten 2 dakika içerisinde bütçenize en uygun kasko sigortasını anında bulun. Araç...sigortalarınızı geç olmadan yaptırın, Sigortam.net’in indirimli kampanya...fırsatlarını kaçırmayın!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL