Uzman Görüşü


Evinizde Kendi Kendinize Yapabileceğiniz Küçük Ev Tadilatları

Evinize bakım yaptırmak istiyor ama yüksek maliyetler gözünüzü korkutuyorsa, kendi kendinize yapabileceğiniz ev tadilatı işleri için yazımıza göz atabilirsiniz. Evinizin duvarları ve çatısı biraz bakım istiyor olabilir, ama tadilat işlerini dışardan yaptırırsanız da bakım masrafları bütçenizi aşabilir. İşte tam bu noktada evinizde belirli malzemeler ve kendi emeğinizle yapabileceğiniz ev tadilatları neler olabilir yazımızda sizler için bir araya getirdik. Ev Tadilatı Önerileri Evinizi Kendiniz Boyayın Ev bakımı denildiğinde akla ilk gelen yeniliklerden biri boyadır. Kışın ısıdan etkilenen, bozulan, çatlayan duvarlar için […]

Devamını Oku

Kiracıyım, Sadece Eşyalarımı Sigortalatabilir miyim?

Konut sigortası oturduğunuz evin binası yanı sıra isterseniz aynı zamanda eşyalarını da teminat alır.

Devamını Oku

Sigortalının Ölümü Halinde Poliçenin Durumu Ne Olur?

Sigortalının vefatı halinde bütün hak ve vecibeleri kanuni varislerine intikal eder. Devir için veraset ilamının ibrazı gereklidir.

Devamını Oku

Konutunuza Hırsız Girerse Yapmanız Gerekenleri Biliyor musunuz?

Evinize hırsız girdiğinde yapılacaklar hakkında bilgi sahibi olmak, hem konut sigortası ile olanaklardan en iyi şekilde yararlanmanızı hem de hasar anında problem yaşamamanızı sağlar.

Devamını Oku

Yangın Hasarı Durumunda Sigortalının Sorumlulukları Nelerdir?

Yangın Sigortası ile şahıslar ya da firmalar konutlarını ve işyerlerini karşılaşabilecekleri yangın riskine karşı güvence altına alırlar.

Devamını Oku

Konut Sigortalı Evinizi Su Basarsa Ne Yapmalısınız?

Konut sigortasında zararın büyümesini önlemek ve gerekli tedbirlerİ almak sigortalının yükümlülüklerindendir.

Devamını Oku

Fırtına ve Kar Ağırlığı Teminatları Nedir? Ne İşe Yarar?

Fırtına ve kar ağırlığı teminatları poliçelerde otomatik olarak verilen ya da isteğe bağlı olarak sigortalı tarafından alınan teminatlardır.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster