Kolay Trafik Sigortası | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Trafik Sigortası

Sigorta sahibi olmak isteyenlerin yaşadıkları uzun uzun görüşmelerin, zaman alan prosedürlerin yerini; Sigortam.net ile zaman kaybetmeden yapılan kolay sigorta işlemleri aldı.

Kolay sigorta poliçesi nasıl alınır, zaman kaybetmeden nasıl sigorta sahibi olunur gibi sorularda size yardımcı olan Sigortam.net, teknoloji geliştikçe gelişmeye ve kolay trafik sigortası hizmetlerini vermeye devam ediyor.

En uygun  ve kolay trafik sigortasına sahip olmanın keyfini yaşamak Sigortam.net artık mümkün, üstelik sadece 3 dakikada.

 

 

 

 

 

 

Peki Kolay Sigorta Nasıl Bu Kadar Kolay?

Zorunlu trafik sigortanızı Sigortam.net’ten aldığınızda;

3 Dakikada Teklif

 Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile teklif almak için zorunlu trafik sigortası teklif formunu doldurursunuz, 3 dakikada teklif alırsınız.

Bütün Teklifler Bir Arada

 Farklı sigorta şirketlerinin tekliflerinin hepsini birden görebilir, en ucuz trafik sigortası fiyatlarına ulaşabilir ve en kolay trafik sigortası için karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri

 SSL ve SET protokolü ile güvence altına alınan ödemelerinizi, kredi kartı ve taksit seçenekleriyle alabilir, en kolay şekilde trafik sigortası poliçesine sahip olabilirsiniz.

Poliçe Vadesi Hatırlatma

 Poliçenizi online almış olsanız dahi sizin sigortalarınızı, ödeme ve hasarlarınızı takip eden konusunda uzman bir müşteri temsilcimiz mutlaka bulunmaktadır. Müşteri temsilciniz, poliçe vadeniz geldiğinde sizi haberdar eder ve poliçe yenilemenizde size en uygun seçeneklerle yardımcı olur. 

Siz de 13 yıllık Sigortam.net tecrübesinden yararlanarak sayıları 2 milyona yaklaşan mutlu müşterimiz arasına katılmak için hemen sigorta sorgulama yapın, size en uygun araç trafik sigortasına kolayca ulaşın.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 


 
 Kolay Özel Sağlık Sigortası


 


 

 


Benzer İçerikler

Araç Muayenelerinde En Çok Neden Kalıyoruz?

Araç aksamlarındaki bazı noktalara dikkat ederek araç muayenesinden kolayca geçmek, aracın tekrar tekrar muayene edilmesi gibi durumları engellemek mümkün.

Devamını Oku

2014 Trafik Sigortası

2014 trafik sigortası önemli değişiklikler içeriyor. Değişiklikleri inceleyip, en uygun trafik sigortası için Sigortam.net'ten 2 dakikada teklif alın.

Devamını Oku

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Devamını Oku
36.801 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X