444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Uzman Görüşü

Sağlık sigortaları ile ilgili merak edilenleri Sigortam.net sağlık sigorta uzmanlarından dinleyin.

Özel Sağlık Sigortası Uzman Görüşü


Online Sigorta Alınır mı?

02 Mart 2016 Çarşamba
Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Doğum Sigortası Nedir?

29 Aralık 2015 Salı
Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.

Özel Sağlık Sigortasında Sigorta Priminin Ödenmesi

06 Mart 2014 Perşembe

Özel sağlık sigortasında sigorta priminin tamamının taksitle ödenmesi kararlaştırılmışsa peşinatın ilk taksiti yapılır yapılmaz ve en geç poliçenin teslimi karşılığında ödenmelidir. 

Özel Sağlık Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi

05 Mart 2014 Çarşamba

Bir sigorta şirketi sigorta yaptıracak kişiye ömür boyu yenileme garantisi içeren bir ürün sunduğunda, bu ürünün bilgilerini ve değerlendirme şartlarını sigortalıya bildirmesi gerekiyor. 

Özel Sağlık Sigortası Primleri Nasıl Belirlenir?

16 Ocak 2012 Pazartesi
Özel sağlık sigortaları sistemine genç yaşta girip, bu sistemde uzun süre kalmak tercih edilmelidir. Uzun yıllar sürmesi istenen bu süreçte poliçeler her yıl düzenli olarak yenilenmektedir.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

02 Haziran 2011 Perşembe
Sağlık sigortası, sizin ve ailenizin bir yıl boyunca karşılaşabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılayabilmenizi sağlar.
 

Yeni Doğan Bebek ve Çocuklar Sigortadan Faydalanabilir mi?

10 Şubat 2011 Perşembe
Yaş sınırı, bir çok sigorta şirketi tarafından özel koşullarla esnek hale getirilmektedir. Bebekler için özel bebek sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılabilmektedir.

Sigorta Prim Sorgulama Nereden Yapılır?

07 Ocak 2011 Cuma
Bireylerin kişisel olarak aldıkları özel sağlık sigortalarının yanısıra devletin vatandaşlarına sunmakla yükümlü olduğu genel sağlık sigortası hizmeti yer almaktadır.

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010 Perşembe
Sigorta şirketleri acentaları, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır.

Sağlık Sigortası Primleri Nasıl Belirlenir?

05 Ekim 2010 Salı
Özel sağlık sigortası primlerinin hangi koşullara göre belirlendiğini bu yazımızda sizler için derledik.  

Grup Sağlık Sigortası Nedir?

05 Ekim 2010 Salı
Grup sağlık sigortası, arkadaş çevresi ya da şirket çalışanlarının bir araya gelmesi ile oluşturulabilir. Ayrıca şirketler çalışanlarına grup halinde özel sağlık sigortası da yaptırabilirler.

Özel Sağlık Sigortası Yaptıranlar İçin Ne Tür Vergi Avantajları Var?

05 Ekim 2010 Salı
Özel sağlık sigortanıza ödediğiniz primi vergi indiriminde kullanabilirsiniz. Sigortalı, kendi ile eşi ve çocuklarının sağlık sigortası primlerini vergiden düşebilir.