Uzman Görüşü


Neden Check-Up Yaptırılmalı? Check-Up Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Neden check-up yaptırmalıyız, check-up yaptırmak ne işe yarar? soruları sağlık taraması yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği konuların başında gelir.

Devamını Oku

Düzenli Check-up ile Kendinizi Korumaya Alın

Sağlığınızı korumanız ve hastalıkları erkenden fark edebilmeniz için her yıl düzenli olarak check-up yaptırmak gereklidir.

Devamını Oku

Diş Ağrınıza Son Verecek Etkili Öneriler!

Ağız ve diş eti hastalıkları günümüzde yaygın olarak görülen önemli sağlık sorunlarından biridir. Gereken değerin verilmediği dişler belirli bir zaman sonra daha büyük sorunlarla karşınıza çıkabilmektedir. Bu sorunlar çoğu zaman diş ağrısı ile sonuçlanabilir. Peki diş ağrısı nasıl geçer, diş ağrısını geçirmek için ne yapılmalı? Sürekli diş tedavisiyle uğraşmak maddi ve manevi açıdan sizi mutsuz edecektir. Bu nedenle diş bakımı ve diş temizliği çok önemlidir. Dişinize zarar veren alışkanlıkların neler olduğunu merak ediyorsanız “Diş Sağlığına Zarar Veren Alışkanlıklar” yazımıza göz atmanızı […]

Devamını Oku

Doğal Grip İlaçları Nelerdir?

Gribe karşı doğal çözümler hakkındaki bilgileri sizler için bir araya getirdik. Doğal grip ilaçları hakkında merak ettikleriniz için yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Sağlık Sigortasında Vergi Avantajı

Sağlık sigortası vergi avantajı hangi şartlarda gerçekleşir? Sağlık sigortası vergi avantajı kimler için geçerlidir? Sağlık sigortası primlerinizi gelir vergisi indirimi olarak alabileceğinizi biliyor muydunuz? Vergi indirimi sayesinde brüt maaşınızdan kesilen vergi azalacağından net maaşınızda artış sağlanır. Bu yazımızda vergi indirimi hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik Sağlık Sigortası Vergi Avantajı Sağlık sigortası vergi indirimi, kendiniz ve aileniz için ödediğiniz özel sağlık sigortası primlerini belli bir oranda gelir verginizden düşmenizi sağlar. Böylece hem özel sağlık sigortası avantajlarından faydalanarak özel hastanelerden ayakta tedavi, yatarak […]

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Vergi İndiriminden Nasıl Faydalanılır?

Özel sağlık sigortası vergi indirimi nasıl alınır? sorusu sağlık sigortasında vergi avantajından yararlanmak isteyenlerin en merak ettiği konuların başında geliyor. Bizde özel sağlık sigortası vergi indirimi nasıl alınır sorusunun detaylarını sizler için bir araya getirdik. Çalışanlar ve iş yeri sahipleri için ayrı değerlendirilen vergi indirimin ayrıntıları yazımızın devamında.   Gelir vergisinde indirim yapma olanağı sağlayan sağlık sigortasında, indirimin vergi matrahında gösterilebilmesi için gereken şart, primin gelirin elde edildiği dönemde ödenmiş olmasıdır.     Özel sağlık sigortası için ödenen primler, çalışanın […]

Devamını Oku

Diş Sararması Problemini Giderecek 7 Doğal Yöntem

Dişleriniz gülüşünüze engel olmasın. Diş sararması ile doğal yollarla mücadele etmenizi sağlayacak en etkili 7 yöntemi sizin derledik.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Doğum Sigortası Nedir? Doğum Sigortası Ne zaman Yaptırılmalıdır?

Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.

Devamını Oku

Hepatit Nedir, Belirtileri Nelerdir, Nasıl Bulaşır?

Dünya'da her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen Hepatit hastalığı, koruma önlemlerinin alınmaması durumunda kolaylıkla bulaşabiliyor. 

Devamını Oku

Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

Kış hastalıkları veya farklı pek çok sağlık sorunundan kaynaklanan boğaz ağrısının tedavi süreci için yapılabilecekleri bir araya getirdik.

Devamını Oku

Tatilde Sağlıklı Beslenme için 10 Öneri!

Keyifli ve hastalıksız bir tatil geçirmek için beslenmenize dikkat etmeniz gerekir. Sizin için hazırladığımız beslenme önerilerine yazımızdan ulaşın.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster