Uzman Görüşü


Doğal Grip İlaçları Nelerdir?

Gribe karşı doğal çözümler hakkındaki bilgileri sizler için bir araya getirdik. Doğal grip ilaçları hakkında merak ettikleriniz için yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Pandemik Hastalık Nedir, Kimlere Bulaşır ve Belirtileri Nelerdir?

Pandemi nedir, pandemik hastalıklar nelerdir ve belirtileri nasıl görülür? Pandemi hakkında merak ettiğiniz sorularının cevaplarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

Corona Virüsü Hakkında Merak Edilenler

Corona Virüsü nedir, Corona Virüsü semptomları nelerdir, Corona Virüsü korunma yöntemleri nelerdir? Virüs ile ilgili merak edilen bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

Neden Check-Up Yaptırılmalı? Check-Up Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Neden check-up yaptırmalıyız, check-up yaptırmak ne işe yarar? soruları sağlık taraması yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği konuların başında gelir.

Devamını Oku

Düzenli Check-up ile Kendinizi Korumaya Alın

Sağlığınızı korumanız ve hastalıkları erkenden fark edebilmeniz için her yıl düzenli olarak check-up yaptırmak gereklidir.

Devamını Oku

Diş Ağrısına Son Verecek Etkili Öneriler!

Diş Ağrısına Son Verecek Etkili Öneriler! Ağız ve diş eti hastalıkları günümüzde yaygın olarak görülen önemli sağlık sorunlarından biridir. Gereken değerin verilmediği dişler belirli bir zaman sonra daha büyük sorunlarla karşınıza çıkabilmektedir. Bu sorunlar çoğu zaman diş ağrısı ile sonuçlanabilir. Peki diş ağrısı nasıl geçer, diş ağrısını geçirmek için ne yapılmalı? Sürekli diş tedavisiyle uğraşmak maddi ve manevi açıdan sizi mutsuz edecektir. Bu nedenle diş bakımı ve diş temizliği çok önemlidir. Dişinize zarar veren alışkanlıkların neler olduğunu merak ediyorsanız “Diş Sağlığına […]

Devamını Oku

Sağlık Sigortasında Vergi Avantajı

Sağlık sigortası vergi avantajı hangi şartlarda gerçekleşir? Sağlık sigortası vergi avantajı kimler için geçerlidir? Sağlık sigortası primlerinizi gelir vergisi indirimi olarak alabileceğinizi biliyor muydunuz? Vergi indirimi sayesinde brüt maaşınızdan kesilen vergi azalacağından net maaşınızda artış sağlanır. Bu yazımızda vergi indirimi hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Vergi İndiriminden Nasıl Faydalanılır?

Özel sağlık sigortası vergi indirimi nasıl alınır? sorusu sağlık sigortasında vergi avantajından yararlanmak isteyenlerin en merak ettiği konuların başında geliyor. Bizde özel sağlık sigortası vergi indirimi nasıl alınır sorusunun detaylarını sizler için bir araya getirdik. Çalışanlar ve iş yeri sahipleri için ayrı değerlendirilen vergi indirimin ayrıntıları yazımızın devamında.

Devamını Oku

Diş Sararması Problemini Giderecek 7 Doğal Yöntem

Dişleriniz gülüşünüze engel olmasın. Diş sararması ile doğal yollarla mücadele etmenizi sağlayacak en etkili 7 yöntemi sizin derledik.

Devamını Oku

Online Sigorta Alınır mı?

Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.

Devamını Oku

Doğum Sigortası Nedir? Doğum Sigortası Ne zaman Yaptırılmalıdır?

Doğum sigortası, çocuk bekleyen kadınların, hem bebeğin sağlığı hem de kendi sağlıkları için mutlaka özel sağlık sigortası paketlerinde bulundurmaları gereken,çok önemli bir teminattır. İşte doğum sigortasının detayları.

Devamını Oku

Hepatit Nedir, Belirtileri Nelerdir, Nasıl Bulaşır?

Dünya'da her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen Hepatit hastalığı, koruma önlemlerinin alınmaması durumunda kolaylıkla bulaşabiliyor. 

Devamını Oku
Daha Fazla Göster test