444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz, Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi Oldu

16 Aralık 2013

Bağımsız araştırma şirketi GfK tarafından Capital Dergisi için yapılan Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda Allianz, 2013 yılının en beğenilen sigorta şirketi oldu.

Capital Dergisi tarafından bağımsız araştırma şirketi GfK ile yaptığı ortak çalışmayla 2013 yılının En Beğenilen Şirketleri’ni açıkladı. 500’ün üzerinde şirketten orta ve üst düzeyi temsil eden 1.502 yöneticinin katılımıyla düzenlenen online ankette sigorta sektörünün birincisi Allianz Sigorta olarak belirlendi. Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Allianz olarak tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bundan sonraki dönemde de hem sektör hem de tüketiciler nezdinde ‘En Beğenilen Şirket’ olarak kalmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

Allianz Sigorta Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin;

Allianz Sigorta A.Ş.

Sigortam.net Allianz Sigorta Ürünleri

Allianz Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

 


Okumaya Devam Edin

Trafik Kazaları Sigorta Kapsamına Alındı

29 Kasım 2010 Pazartesi
2 yıldır kaza sonrası hastane masraflarını vatandaş kendi ödemek zorunda kaldığını söyleyen SGK Başkanı Emin Zararsız, yaptıkları değişiklikle bu durumun önüne geçtiklerini söyledi.

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası için Ankara'da Akademisyenlerle Buluştu

29 Kasım 2010 Pazartesi
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası bilincini artırma ve sigortayı yaygınlaştırma çalışmaları kapsamında akademisyenlerle yaptığı toplantıların ikincisini Ankara’da düzenledi.

Sigorta Tüketicileri İnternete Yönelecek

05 Nisan 2011 Salı
TSRŞB Başkanı Hulusi Taşkıran, '5-10 lira fark yaratabilirim umuduyla trafik poliçesi için birkaç acenteden fiyat araştıran sigorta alıcısının, birkaç sene sonra bu poliçeleri internet vasıtasıyla alması çok uzak bir ihtimal değil' diye konuştu.