Online Özel Sağlık Sigortası

İnternet, her geçen gün daha fazla hayatımızda yer ediniyor. Kullanıcılar, rutin işlemlerini ve satın alımlarını ufacık ekranlarda gerçekleştiriyor. En iyisi, en güveniliri ve en uygunu olsun diye uğraştığımız sigorta ürünleri de bu ufacık ekranlara sığdırabildiğimiz ürünler arasında yer alıyor.

Her alanda etkisini hissettiğimiz teknolojinin ve internetin sigorta sektörüne kazandırdıklarına ‘’Online Sigorta Alınır mı?’’ ve ‘’Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?’’ başlıklı yazılarımızda değinmiştik. Online sigortacılık, hemen hemen bütün sigorta türlerine avantaj getirdi. Fakat özel sağlık sigortasına kazandırdıklarına ayrıca değinmek gerek, sağlık ertelemeye gelmez.

Özellikle çalışan bireyler için prosedür işleri uğraştırıcı ve zaman alıcıdır. Sigortacılık işlemleri de bir prosedür doğrultusunda işler. Tek tek sigorta şirketlerine bakılması, teminatların değerlendirilmesi, şirketlerden fiyat alınması, bir takım belgelerin ve bilgilerin ulaştırılması ve eksik bilgi nedeniyle tekrar şirkete gitmeniz gerekir… Bunun gibi pek çok adım enerjinizi ve zamanınızı alır. 

Oysa online özel sağlık sigortası ile tekliflerden teminatların karşılaştırılmasına, poliçe alışından poliçenin kargolanmasına, hasar bildiriminden sigorta şirketine iletilmesine yani başlangıcından sonuna pek çok süreç internet üzerinden yönetilebiliyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortalılıar, zamandan ve yerden bağımsız bir şekilde sigortalanma kolaylığını yakalıyor. Üstelik online sigorta teklifi almanız için kullanacağınız ekranlar oldukça kullanışlı ve anlaşılırdır. Yapmanız gereken tek şey, sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermektir. 

Siz de hala kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alacak özel sağlık sigortanızı yaptırmadıysanız, online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında hizmet veren Sigortam.net’e gelerek sadece 3 dakikada teklif alabilirsiniz. Teklif almak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterli.

Online Özel Sağlık Sigortası Teklifi Almanın Adımları

Özel sağlık sigortası teklifinin 1.adımı kişisel ve iletişim bilgilerinizin verilmesiyle başlıyor. Bu bölümde özel sağlık sigortanızın içereceği ‘’Ayakta Tedavi’’, ‘’Yatarak Tedavi ‘’ seçeneklerine de karar verebilirsiniz. Seçimi yapmadan önce; ''Özel Sağlık Sigortası Teminatları'' başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2.adımda verilecek bilgiler daha çok fiziksel durumunuz ve hastalık geçmişinizle ilgilidir. Formda verilen her bir bilgi gibi bütün bu bilgilerinde eksiksiz verilmesi gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. adım ise son ve özel sağlık sigortası fiyatlarını görebileceğiniz aşamadır. Size uygun özel sağlık sigortası paketlerini bu sayfada görebilir, karşılaştırmanızı yapabilir, kararınızı verebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de Sigortam.net'in kolay sigorta formuyla aradığınız kasko ürününe 3 dakikada sahip olun, güvencesiz kalmayın. Telefon yardımına ihtiyaç duyarsanız, 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Sigorta teklifi alma işlemlerinizi internetten yaparak...daha uygun fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz. Online sigorta teklifi almanız, birçok şirketin sigorta...fiyatlarını görebilmenizi ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.  Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak doğru kararı...verebilmek ise Sigortam.net üzerinden oldukça kolay. Online sigorta teklifi al, en uygun fiyat...garantisini kaçırma! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] Sigortanızı internetten yaptırmanın önemli avantajları...vardır. Bir kaç dakika içerisinde bilgilerinizi girip teklif alma sürecine geçebilirsiniz. Sadece online sigorta teklifi alarak...görebileceğiniz özel indirimlerle araç sigortalarınızı yaptırabilir, sağlık sigortanızı en uygun fiyat garantisi ile...yaptırabilirsiniz. Üstelik poliçeniz anında size ulaşır. Avantajların detaylarını yazımızın devamından...öğrenebilirsiniz.

Acenteleri Dolaşmayın, Tek Bir Ekrandan Karşılaştırma Yapın!

Online sigorta teklifi...almanın en büyük avantajı, acenteleri dolaşmak zorunda kalmamaktır. Ayrı ayrı sigorta şirketlerini aramak, teklif almak ve...sonrasında onları değerlendirebilmek zor hatta bazen kafa karıştırıcı olabilir. Online sigorta tekliflerini almak...ise çok daha basit ve net bir süreçtir. Sigortam.net'ten dilediğiniz sigorta ürünü için teklif alarak birçok sigorta şirketini...aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede sigorta fiyatlarını karşılaştırarak hangisinin bütçenize en uygun olduğunu bulabilmeniz...çok daha rahat olur. Sigorta fiyatı sorgulama yapmak için bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Kasko, trafik...sigortası ya da sağlık sigortası için fiyat bilgisi mi almak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken sigortanın branşına göre...bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek. 2 dakika içerisinde tüm teklifleri görebilir, fiyatlar hakkında değerlendirme yapabilirsiniz....İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi seçtikten sonra ise satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

İnternetten...Sigorta Teklifi Al, Avantajları Kaçırma!

İnternetten sigorta fiyat alma işlemlerinin kolay ve hızlı...olmasının yanında birçok avantajı da mevcut. İnternete özel indirim fırsatlarını görebilmeniz için öncelikle teklif almanız...gerekiyor. Kişiye özel indirim fırsatları ile poliçenizi daha da uygun fiyatlara alabilir, bütçenizi sıkıştırmadan taksit...seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Sigortanızı online olarak yaptırırsanız, poliçenizin oluşturulmasını ve size...gönderilmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Kasko sigortası aldığınızı düşünelim. Bütçenize uygun olan kasko ürününü...satın alırsanız, poliçeniz e-postanıza gelir. Beklemek zorunda kalmadan kasko poliçenize anında ulaşırsınız. Ayrıca...sigortanızı internetten alırsanız, güvenceniz anında başlar. Aracınıza kasko yaptırdığınız zaman, kasko teminatlarının...masrafları karşılama güvencesi poliçeyi internetten satın aldığınız an geçerli olur. Aynı şekilde diğer sigorta çeşitleri...olan trafik ve sağlık sigortaları için de aynı avantajlar geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası teklifi
, kasko teklifi, sağlık sigortası teklifi alarak 2 dakikada...sigorta sorgulama yapın!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL