Online Özel Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Özel Sağlık Sigortası

İnternet, her geçen gün daha fazla hayatımızda yer ediniyor. Kullanıcılar, rutin işlemlerini ve satın alımlarını ufacık ekranlarda gerçekleştiriyor. En iyisi, en güveniliri ve en uygunu olsun diye uğraştığımız sigorta ürünleri de bu ufacık ekranlara sığdırabildiğimiz ürünler arasında yer alıyor.

Her alanda etkisini hissettiğimiz teknolojinin ve internetin sigorta sektörüne kazandırdıklarına ‘’Online Sigorta Alınır mı?’’ ve ‘’Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?’’ başlıklı yazılarımızda değinmiştik. Online sigortacılık, hemen hemen bütün sigorta türlerine avantaj getirdi. Fakat özel sağlık sigortasına kazandırdıklarına ayrıca değinmek gerek, sağlık ertelemeye gelmez.

Özellikle çalışan bireyler için prosedür işleri uğraştırıcı ve zaman alıcıdır. Sigortacılık işlemleri de bir prosedür doğrultusunda işler. Tek tek sigorta şirketlerine bakılması, teminatların değerlendirilmesi, şirketlerden fiyat alınması, bir takım belgelerin ve bilgilerin ulaştırılması ve eksik bilgi nedeniyle tekrar şirkete gitmeniz gerekir… Bunun gibi pek çok adım enerjinizi ve zamanınızı alır. 

Oysa online özel sağlık sigortası ile tekliflerden teminatların karşılaştırılmasına, poliçe alışından poliçenin kargolanmasına, hasar bildiriminden sigorta şirketine iletilmesine yani başlangıcından sonuna pek çok süreç internet üzerinden yönetilebiliyor.

  

Sigortalılıar, zamandan ve yerden bağımsız bir şekilde sigortalanma kolaylığını yakalıyor. Üstelik online sigorta teklifi almanız için kullanacağınız ekranlar oldukça kullanışlı ve anlaşılırdır. Yapmanız gereken tek şey, sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermektir. 

Siz de hala kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alacak özel sağlık sigortanızı yaptırmadıysanız, online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında hizmet veren Sigortam.net’e gelerek sadece 3 dakikada teklif alabilirsiniz. Teklif almak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterli.

Online Özel Sağlık Sigortası Teklifi Almanın Adımları

Özel sağlık sigortası teklifinin 1.adımı kişisel ve iletişim bilgilerinizin verilmesiyle başlıyor. Bu bölümde özel sağlık sigortanızın içereceği ‘’Ayakta Tedavi’’, ‘’Yatarak Tedavi ‘’ seçeneklerine de karar verebilirsiniz. Seçimi yapmadan önce; ''Özel Sağlık Sigortası Teminatları'' başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2.adımda verilecek bilgiler daha çok fiziksel durumunuz ve hastalık geçmişinizle ilgilidir. Formda verilen her bir bilgi gibi bütün bu bilgilerinde eksiksiz verilmesi gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. adım ise son ve özel sağlık sigortası fiyatlarını görebileceğiniz aşamadır. Size uygun özel sağlık sigortası paketlerini bu sayfada görebilir, karşılaştırmanızı yapabilir, kararınızı verebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de Sigortam.net'in kolay sigorta formuyla aradığınız kasko ürününe 3 dakikada sahip olun, güvencesiz kalmayın. Telefon yardımına ihtiyaç duyarsanız, 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.


Benzer İçerikler

Tiroid Problemi Olanlar Dikkat! Sonbahar Geldi

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle beraber, sağlık problemleri de artış göstermeye başladı. Sonbaharda en önemli risk grubu içerisinde yer alan tiroid hastalarının ise daha dikkatli olmaları gerekiyor.

Devamını Oku

Bu Besinler Hem Güzellik, Hem de Şifa Dağıtıyor!

Sağlık ve güzellik için çok rahatlıkla ulaşabileceğimiz doğal yollar mevcut. Sizler için doğal şifa niteliğindeki besinleri derledik.

Devamını Oku

Kronik Kış Hastalıklarına Dikkat

Hava sıcaklıklarının düştüğü bugünlerde kronik kış hastalıklarında dikkatli olmak için, önlemlerinizi alın.

Devamını Oku