444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın Faydaları

19 Eylül 2014

Özel sağlık sigortası; sosyal güvenlik kurumunun sunduğu hizmetleri destekleyen, hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerini karşılayan kişilere özel bir sigorta türüdür.

Özel sağlık sigortası poliçesi, sınırları çizilen limitler doğrultusunda sigortalıyı korur. Özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsur genel ve özel şartlardır. Genel ve özel şartlar dikkatlice incelenmeli ve kişiye en uygun poliçe seçilmelidir. 

Özel sağlık sigortasının yaş sınırına uyan herkes kendisi ve aile için özel sağlık sigortası yaptırabilir, özel sağlık sigortasının avantajlarından yararlanabilir. Bu yaş sınırında yaygın olarak bilinen 18-65 yaş olsa da sigorta şirketlerine göre farklı uygulamalar söz konusudur. Günümüzde pek çok sigorta şirketi yeni doğan bebekler için de sağlık sigortası sunmaktadır. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 
Özel sağlık sigortası alan sigorta sahipleri, hem anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hem de diledikleri hastenelerde tedavi olabilir. Sigorta şirketleri, sağlık sigortası poliçesinin limitlerine göre sigortalının yaşamış olduğu hastalık, kaza gibi olumsuz durumları karşılamayı üstlenmeyi kabul eder. Özel sağlık sigortası, yüksek maliyetli tedavi giderlerini karşılayarak sigorta sahiplerine en zor anlarında yardımcı olur.

Hem sigorta sahiplerine hem de özel sağlık sigortasına dahil edilmiş olan aile bireylerine 1 yıl boyunca güvence veren özel sağlık sigortasının avantajları bu kadarla da sınırlı değil.

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın Kazandırdıkları
 

 • Yaşadığınız bir rahatsızlık ya da beklenmedik bir kaza sonucunda tedavi görmeniz gerektiğinde, çok az bir sigorta primi ile sahip olduğunuz özel sağlık sigortası devreye girer. Her türlü sağlık hizmetini 1 yıl boyunca ayağınıza getirir.
   
 • Tercih avantajını önünüze sererek, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunda tedavi olmanızı sağlar.
   
 • Karşılamakta zorluk çekeceğiniz sağlık giderlerini rahatlıkla karşılamanız için size yardımcı olur.
   
 • Dilediğiniz özel sağlık kuruluşunun konforundan yararlanır, en kaliteli hizmeti alır ve kendinizi güvende hissedersiniz.
   
 • Almış olduğunuz özel sağlık sigortası teminatına bağlı olarak yurt içinde veya dünyanın her yerinde tedavinizi karşılayabilirsiniz.
   
 • Bunlara ek olarak kendiniz, eşiniz veya çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini vergiden düşebilirsiniz. Böylece çok daha uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile sağlığınızı güvence altına alırsınız.
   
 • Özellikle herhangi bir hastalık veya kaza durumunda değeri anlaşılan özel sağlık sigortanızı zaman kaybetmeden yaptırın. Çok daha uygun fiyatlarla kendinizin ve sevdiklerinizin tedavi masraflarını karşılayın.

Siz de özel sağlık sigortasının tüm avantajlarından yararlanmak için Sigortam.net’e gelin, kısa sürede hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına alın. Telefon desteğine ihtiyaç duyarsanız 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın. 


Okumaya Devam Edin

Özel Sağlık Sigortası Hakkında En Çok Merak Edilenler

02 Nisan 2014 Çarşamba

Özel sağlık sigortası yaptırmadan önce sağlık sigorta kapsamı, sınırları, ihtimalleri ile ilgili bilgi sahibi olunması bu süreci daha sağlıklı kılacaktır.

Özel Sağlık Sigortası Sahipleri Nerelerde Tedavi Olabilir?

21 Mayıs 2014 Çarşamba

Sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu tüm kurumlarda kontrol, tedavi gibi ihtiyaçlarınızı sigortanızın limitleri ve teminatları dahilinde karşılayabilirsiniz. 

En Kolay Özel Sağlık Sigortasına Nasıl Ulaşılır?

23 Mayıs 2014 Cuma

En uygun özel sağlık sigortanızı en uygun fiyatlarla Sigortam.net'ten yaptırın karlı çıkın.