Sigorta Rehberi


Kazanılmış Haklarınızı Kaybetmeden Özel Sağlık Sigortası Poliçenizi Yenileyin

Özel sağlık sigortası poliçenizi zamanında yenileyerek birçok farklı haktan yararlanabilir, poliçenizi çok daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz.

Devamını Oku

Riskli Hastalıklar Sigortasına Olan Talep Artıyor

Sigorta şirketlerinin yöneticilerine göre riskli hastalıklar sigortasına olan ilgi her geçen yıl artıyor. İşte riskli hastalıklar sigortası ile ilgili merak ettikleriniz.

Devamını Oku

Hangi Sigorta Branşı Ne Anlama Geliyor?

Günümüzde sigorta sektörü onlarca farklı alanda sayısız mal ve hizmet için güvence sağlıyor. Peki en yaygın sigorta branşları hangileri ve ne anlama geliyorlar?

Devamını Oku

Kış Aylarında Evde Spor Yaparak Fit Kalınabilir mi?

Yaz boyunca verdiğiniz emeklerin boşa gitmesine izin vermeyin. Kış aylarında evde spor yaparak da formunuzu koruyabilirsiniz. 

Devamını Oku

SGK’lılar da Özel Hastane Hizmetlerinden Uygun Fiyata Yararlanabiliyor, Nasıl mı?

Eğer SGK güvenceniz varsa siz de özel hastanelerin sağlık hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Nasıl mı?

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurum Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Anadolu Sigorta anlaşmalı kurum ağına Memorial Sağlık Grubu'nu da dahil etti. Medilab Asistans Hizmeti ile tüm merak ettiklerini derledik.

Devamını Oku

Sigorta Nedir, Sigorta ile İlgili Bilinmesi Gereken Kavramlar Nelerdir?

Sigorta, sigortalının sigorta şirketine ödediği prim karşılığında çeşitli risklere karşı kendisini güvence altına almasıdır. Bir bakıma toplamsal dayanışma sistemidir.

Devamını Oku

Hastalıklardan Korkuyoruz Fakat Önlem Almıyoruz

Aksigorta'nın yaptırdığı sağlık araştırması oldukça enteresan sonuçlar ortaya koydu. İşte Türk halkının en fazla çekindiği hastalıklar.

Devamını Oku

Nedir Bu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Uygun Fiyata Özel Sağlık Hizmeti Mümkün mü?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile artık uygun fiyatlara özel sağlık hizmeti almak mümkün. İşte tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili tüm merak ettikleriniz.

Devamını Oku

KOAH Hastalığı Nedir? KOAH’ın Belirtileri

Milyonlarca kişiyi tehdit eden KOAH hastalığı nedir? İşte KOAH hastalığının tanımı, belirtileri ve tedavi yöntemleri. 

Devamını Oku

Bu Besinler Hem Güzellik, Hem de Şifa Dağıtıyor!

Sağlık ve güzellik için çok rahatlıkla ulaşabileceğimiz doğal yollar mevcut. Sizler için doğal şifa niteliğindeki besinleri derledik.

Devamını Oku

Sağlık Sigortası Sorgulama ile En Uygun Sigorta Nasıl Bulunur?

Sağlık sigortası sorgulama, internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayede yorulmadan ve çok zaman kaybetmeden, ihtiyacınız olan sağlık sigortasına kavuşabilirsiniz.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster