Sağlık sigortasında
onlarca farklı paket seçeneğien iyi fiyat garantisien iyi sigorta şirketleri

Sağlık ihtiyaçlarınız için her an yanınızdayız!
0216 250 78 28
Tamamlayıcı Sağlık SigortasıTamamlayıcı Sağlık Teklifi Alın
Özel Sağlık SigortasıÖzel Sağlık Teklifi Alın

En uygun sağlık sigortasına
kolayca ulaşın!

Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Özel Sağlık Teklifi

Sağlığınız Sigortam.net ile Emin Ellerde!

Kendinizin, eşiniz veya çocuklarınızın sağlığını en uygun fiyata özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesi ile korumaya alın!

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’ya bağlı kişilerin SGK ile anlaşması olan özel hastanelerden fark ücreti ödemeden yararlanmasını sağlayan ve düşük primlerle yüksek standartlara sahip sağlık hizmeti alabilmesine olanak veren sağlık sigortasıdır.

Özel sağlık sigortası, sigortalanan kişilerin hastalık veya kaza sonucu oluşalabilecek sağlık giderlerini karşılamayı taahhüt eden ve istedikleri sağlık kurumunda tedavi olma imkanı tanıyan sağlık sigortasıdır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
SGK'lıysanız, tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde fark ödemeye son!
Özel Sağlık Sigortası
Özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın, en uygun fiyat ile poliçenizi alın.

Anlaşmalı Sağlık Sigortası Şirketleri

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerine kolayca ulaşın!
Sigortam.net'i Mutlu Müşterilerinden Dinleyin!
Bi' Alo Dediler, Gerisini Biz Hallettik
Listele

Sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran değerli bir güvencedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası veya özel sağlık sigortası ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilir, size uygun seçeneklerle bütçenizi zorlamadan sigortalanabilirsiniz.

Devamını Okuyun

Daha uygun fiyatlarla özel sağlık hizmeti almak isteyenlere yönelik sunulan tamamlayıcı sağlık sigortasına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Peki nedir bu tamamlayıcı sağlık sigortası? Gerçekten uygun fiyata özel hastanelerden sağlık hizmeti almak mümkün mü?

 

Devamını Okuyun
İnternet üzerinden sağlık sigortası sorgulaması yaparak yorulmadan ve çok zaman kaybetmeden, ihtiyacınız olan sağlık sigortasına kavuşabilirsiniz. Çok sayıda şirketin, onlarca farklı ürünleri arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortası teminatlarına kolaylıkla ulaşırsınız.
 
Devamını Okuyun
Özel sağlık sigortası ücretleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Hastalık geçmişi, yaş, meslek, cinsiyet gibi faktörler risk oranını etkileyeceğinden sigorta primleri bunlara göre belirlenir. Ayrıca sigorta yaptıracak kişinin seçimleri de önemlidir.
Devamını Okuyun

Sigorta Bilgi Merkezi

Sigortacılık hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları "Sigorta Bilgi Merkezi"mizde!
Sigorta Rehberi
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Uzman Görüşü
Daha Fazla Gör Daha Az Gör