Sağlık sigortasında
onlarca farklı paket seçeneğien iyi fiyat garantisien iyi sigorta şirketleri

Sağlık ihtiyaçlarınız için her an yanınızdayız!
0216 250 78 28
Tamamlayıcı Sağlık SigortasıTamamlayıcı Sağlık Teklifi Alın
Özel Sağlık SigortasıÖzel Sağlık Teklifi Alın

En uygun sağlık sigortasına
kolayca ulaşın!

Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Özel Sağlık Teklifi

Sağlığınız Sigortam.net ile Emin Ellerde!

Kendinizin, eşiniz veya çocuklarınızın sağlığını en uygun fiyata özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesi ile korumaya alın!

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’ya bağlı kişilerin SGK ile anlaşması olan özel hastanelerden fark ücreti ödemeden yararlanmasını sağlayan ve düşük primlerle yüksek standartlara sahip sağlık hizmeti alabilmesine olanak veren sağlık sigortasıdır.

Özel sağlık sigortası, sigortalanan kişilerin hastalık veya kaza sonucu oluşalabilecek sağlık giderlerini karşılamayı taahhüt eden ve istedikleri sağlık kurumunda tedavi olma imkanı tanıyan sağlık sigortasıdır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
SGK'lıysanız, tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde fark ödemeye son!
Özel Sağlık Sigortası
Özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın, en uygun fiyat ile poliçenizi alın.

Anlaşmalı Sağlık Sigortası Şirketleri

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerine kolayca ulaşın!
Sigortam.net'i Mutlu Müşterilerinden Dinleyin!
Bi' Alo Dediler, Gerisini Biz Hallettik
Listele

Sağlık sigortası sizi sağlık sorunlarınızla ilgili masraflardan kurtaran değerli bir güvencedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası veya özel sağlık sigortası ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilir, size uygun seçeneklerle bütçenizi zorlamadan sigortalanabilirsiniz.

Devamını Okuyun

Daha uygun fiyatlarla özel sağlık hizmeti almak isteyenlere yönelik sunulan tamamlayıcı sağlık sigortasına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Peki nedir bu tamamlayıcı sağlık sigortası? Gerçekten uygun fiyata özel hastanelerden sağlık hizmeti almak mümkün mü?

 

Devamını Okuyun
İnternet üzerinden sağlık sigortası sorgulaması yaparak yorulmadan ve çok zaman kaybetmeden, ihtiyacınız olan sağlık sigortasına kavuşabilirsiniz. Çok sayıda şirketin, onlarca farklı ürünleri arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortası teminatlarına kolaylıkla ulaşırsınız.
 
Devamını Okuyun
Özel sağlık sigortası ücretleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Hastalık geçmişi, yaş, meslek, cinsiyet gibi faktörler risk oranını etkileyeceğinden sigorta primleri bunlara göre belirlenir. Ayrıca sigorta yaptıracak kişinin seçimleri de önemlidir.
Devamını Okuyun

Sigorta Bilgi Merkezi

Sigortacılık hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları "Sigorta Bilgi Merkezi"mizde!
  • Sigorta Rehberi
  • Uzman Görüşü
  • Sık Sorulan Sorular
  • Sektörel Haberler
Sigorta Rehberi
Sigorta Rehberi

Özel Sağlık Sigortalarında Ayakta ve Yatarak Tedavi

Özel sağlık sigortası yaptıranlar sağlık işlemlerini ayakta ve yatarak tedavi teminatları kapsamında alabilirler. Ayakta ve yatarak tedavi teminat kapsamlarının farklarını yazımıdan öğrenebilirsiniz.
Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasının 5 Önemli Faydası

Risklerle dolu hayatta sağlığınızı korumak özel sağlık sigortası yaptırın, en kaliteli hizmeti en uyguna alarak hem kendinizi hem de bütçenizi koruyun.

Devamını Oku

Kış Aylarında Evde Spor Yaparak Fit Kalınabilir mi?

Yaz boyunca verdiğiniz emeklerin boşa gitmesine izin vermeyin. Kış aylarında evde spor yaparak da formunuzu koruyabilirsiniz.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurum Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Anadolu Sigorta anlaşmalı kurum ağına Memorial Sağlık Grubu'nu da dahil etti. Medilab Asistans Hizmeti ile tüm merak ettiklerini derledik.

Devamını Oku

Bu Besinler Hem Güzellik, Hem de Şifa Dağıtıyor!

Sağlık ve güzellik için çok rahatlıkla ulaşabileceğimiz doğal yollar mevcut. Sizler için doğal şifa niteliğindeki besinleri derledik.

Devamını Oku

Horlayanları Trafikte Bekleyen Büyük Tehlike

Toplumumuzda pek fazla önemsenmeyen horlama probleminin bilinen etkileri dışında, trafikte de büyük bir tehlikeye davetiye çıkardığı belirtildi. İşte sürücüleri bekleyen o tehlike.

Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Uzman Görüşü
Uzman Görüşü

Özel Sağlık Sigortasında Sigorta Priminin Ödenmesi

Özel sağlık sigortasında sigorta priminin tamamının taksitle ödenmesi kararlaştırılmışsa peşinatın ilk taksiti yapılır yapılmaz ve en geç poliçenin teslimi karşılığında ödenmelidir.

Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Bir sigorta şirketi sigorta yaptıracak kişiye ömür boyu yenileme garantisi içeren bir ürün sunduğunda, bu ürünün bilgilerini ve değerlendirme şartlarını sigortalıya bildirmesi gerekiyor.

Devamını Oku

Yeni Doğan Bebek ve Çocuklar Sigortadan Faydalanabilir mi?

Yaş sınırı, bir çok sigorta şirketi tarafından özel koşullarla esnek hale getirilmektedir. Bebekler için özel bebek sigortası ve çocuklar için de özel çocuk sigortası yapılabilmektedir.
Devamını Oku

Sigorta Prim Sorgulama Nereden Yapılır?

Bireylerin kişisel olarak aldıkları özel sağlık sigortalarının yanısıra devletin vatandaşlarına sunmakla yükümlü olduğu genel sağlık sigortası hizmeti yer almaktadır.
Devamını Oku

Grup Sağlık Sigortası Nedir?

Grup sağlık sigortası, arkadaş çevresi ya da şirket çalışanlarının bir araya gelmesi ile oluşturulabilir. Ayrıca şirketler çalışanlarına grup halinde özel sağlık sigortası da yaptırabilirler.
Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortası Yaptıranlar İçin Ne Tür Vergi Avantajları Var?

Özel sağlık sigortanıza ödediğiniz primi vergi indiriminde kullanabilirsiniz. Sigortalı, kendi ile eşi ve çocuklarının sağlık sigortası primlerini vergiden düşebilir.
Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Özel Sağlık Sigortasında Poliçe Teminatı Ne Zaman Başlar?

Özel sağlık sigortası poliçelerinde teminat, poliçe tutarının ilk taksiti ile başlamaktadır. Poliçe aksi belirtilmediği sürece öğlen 12:00'de başlayıp, öğlen 12:00'de sona ermektedir.

Devamını Oku

Neden Özel Sağlık Sigortası Teklifi Vermek için Bu Kadar Fazla Bilgi İstiyorsunuz?

Çünkü sunduğumuz hizmet sadece teklif sunmak değil, aynı zamanda online satışı da içermektedir. Satış sonrasındaki her türlü iletişimi (e-mail, telefon, adres gibi) sürekli kılabilmemiz için gerekmektedir.

Devamını Oku

Anlaşmalı Sağlık Kurumları Listesine Nasıl Ulaşabilirim?

Her sağlık sigortası şirketinin, farklı sağlık kurumları ile değişen oranlarda anlaşmaları bulunmaktadır.
Devamını Oku

Özel Sağlık Sigortasında Sigorta Ettiren ile Sigortalının Farkı Nedir?

Özel sağlık sigortasında sigorta ettiren, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir; sigortalı ise sigortadan yararlanan, poliçede ismi geçen kişidir.
Devamını Oku

Sigortam.net'te Karşılaştırma Hizmetinden Faydalanmak Ücretli mi?

Bizden hizmet almak herhangi bir ücrete tabi değildir. istediğiniz her branştan ücretsiz karşılaştırma hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Devamını Oku

Sitenizden Aldığım Teklifleri Uygun Bulmazsam Ne Olacak?

Sitemizde gördüğünüz ya da size e-posta ile gönderilen teklif mailleri Sigortam.net'in online olarak çalıştığı sigorta şirketlerinden alınmıştır.
Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
Sektörel Haberler
Sektörel Haberler

Demir Hayat’tan “El Bebek Tüp Bebek Sigortası”

Demir Hayat Sigorta, yeni ürünü El Bebek Tüp Bebek Sigortası ile anne - baba olmak isteyen çiftlere tedavilerinde %50 geri ödeme garantisi sunuyor.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta'nın Yaş ve Cinsiyet Gruplarına Göre Yaptığı Araştırmanın Sonuçları Ne Oldu?

Anadolu Sigorta'nın yaş ve cinsiyeti dikkate aldığı araştırmada, 25-35 yaş arası erkekler sağlık sigortası konusunda diğer gruplardan daha bilinçli davrandığı görüldü.
Devamını Oku

Hangi Taraftar Kendi Stadında Sigortalı?

Beşiktaş Kulubü ile Gras Savoye Türkiye arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, FİYAPI İnönü Stadı'nda maç izleyen taraftarlar acil sağlık hizmetini ücretsiz yararlanabilecek.
Devamını Oku

Ünlü ABD Sigorta Şirketi Kime Rekor Tazminat Ödedi?

Amerikan KBR firmasına bağlı, Irak'ta taşeron olarak iş yapan bir Türk Firması adına çalışırken 6 yıl önce kaçırılan Türk işçisi Güngör Özkalp'ın ailesine rekor tazminat ödendi.
Devamını Oku

Sigorta Sektörü İlk Altı Ayda Hangi Branşlarda Şaşırtıcı Sonuçlar Açıkladı?

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) üye şirketlerden derlenen veriler ışığında 2010 yılı Haziran ayı sonu istatistiklerini açıkladı.
Devamını Oku

Genel Sağlık Sigortası'nda Şok Gelişme!

Ekim 2008′de yürürlüğe giren ancak yeterli alt yapısı olmadığı için iki yıl ötelenen, 1 Ekim 2010′da başlayacak zorunlu Genel Sağlık Sigortası bu kez de 2012′ye ertelendi.
Devamını Oku
Daha Fazla Gör Daha Az Gör