Araç sigortası hesaplama yaparak en doğru poliçe ve teminatlara ulaşın, güvencenizi şansa bırakmayın. Sigortam.net’ten araç sigortası teklifi alarak internete özel indirimlerden yararlanın! %50’ye varan fiyat avantajının yanında internete özel indirimlerden de faydalanabileceğiniz Sigortam.net, araç sigortası yaptırmak için doğru adres.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Kasko veya trafik sigortası sahibi olmak isteyen sürücülerin ilk ve ortak amacı en uygun sigorta fiyatlarıyla sigorta sahibi olmak. Sürücüleri bu amaca ulaştıracak en önemli adımlardan biri ise araç sigortası hesaplama yapmak. Bu aşamada hesaplamayı nasıl yaptığınız çok önemli. Yanlış yapılan bir hesaplama sizi yanıltabilir.

Araç sigortası hesaplama; sigorta teminatları ve limitleri doğrultusunda belirlenen sigorta fiyatlarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalardan biri; her sigorta şirketi araç sigortası fiyatlarını kendine göre belirlediği esaslar ile değerlendirir.

Sigorta teklifi sonucunda fiyatların farklı olmasını etkileyen faktörlerden bir kısmı araçtan kaynaklanırken bir kısmı sürücüden kaynaklanır. Araç sigortası almadan önce, bazı araştırmalar yapmış olmanız, ihtiyacınız olan poliçeye ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Aracınızın kasko değerini hesaplamak için buraya tıklayın.

Araç Sigortası Hesaplama Detaylarına Dikkat Edin!

Kasko Hesaplama İncelikleri

Kasko hesaplama sonucunda ulaşılan bilgiler,sigorta yaptırmaya karar veren yahut karar verecek olan sürücülerin kararlarını etkileyen en büyük etken. Hesaplama sonucu ulaşılan her bilgi karar sürecini hızlandırabiliyor veya yavaşlatabiliyor.

Ancak; kasko fiyat teklifleri, sigorta şirketlerinin paketlerine göre değişebildiği gibi, sürücünün talep ettiği teminatlara göre de değişiyor. Bu nedenlerle kasko hesaplama sonucu ulaştığınız sigorta fiyatları yükselebiliyor.

Kasko sigortası fiyatları için fikir veren her ay güncellenen araç değerleri ise sadece öneri niteliğindedir.

Kasko sigortası alırken teminatlar hakkında yeterince bilgi sahibi olunması en krtik konulardan biri. Eksik aldığınız teminat sizin ihtiyaçlarınız karşılamayacağı gibi bütçenizi olumsuz etkileyerek ekstra masraf olur. Bu yüzden sigorta fiyatı sorgulama yaparken ya da sigorta şirketi ile görüşürken ne aradığınızı belirtmeniz de fayda vardır.

Belirtme gereği duymadığınız, es geçtiğiniz aksesuar bilgileri ilerde canınızı sıkabilir, bu yüzden sigorta şirketine aracınızda aksesuar olup olmadığı hakkında detay vermelisiniz. Aksi halde zarar görmeniz halinde sigorta şirketi zarar tazminini gerçekleştirmez.

Hesaplamaya etki edecek bir diğer değişken de hasarsızlık indirimi, ehliyet indirimi gibi indirim fırsatlarıdır. Bu indirimleri mutlaka değerlendirin.

Trafik Sigortası Hesaplama İncelikleri

Trafik sigortası hesaplama işlemleri için önemli olan Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen poliçe limit ve sigorta teminatlarıdır. Trafik sigortasında teminatlar ve limitler standart olmakla birlikte trafik sigortası fiyatları ve ödeme koşulları farklılaşabilir. Sigorta şirketleri; bazı marka ve modeller için daha uygun trafik sigortası teklifi verirken, bazı markalar için daha pahalı teklifler verebilir.

Zorunlu trafik sigortasındaki limitleri etkileyecek bir diğer değişken de hasar türüdür. Hasar anında can kaybı olması durumunda verilmesi gereken miktar ile yaralanma halindeki verilecek miktar farklıdır.

Sigortam.net’te sigorta şirketlerinin fiyat farklılıklarını kolayca görür, trafik sigortası teklifialarak en çok seçeneği, en uyguna bulma avantajını yakalarsınız. Hangi araç sigortası ürünü olursa olsun; sigorta almadan önce araç sigortası sorgulaması yapın ve sigorta fiyatlarını karşılaştırın, karar sürecinizi hızlandırın.

Sigortam.net’in araç sigortası hesaplama formu ile fiyat tekliflerine sadece 3 dakikada ulaşın. Dilerseniz 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı destek hattımızdan yardım alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL