Araba Sigortası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Araba sigortası en değer verdiğiniz varlıklarınızdan biri olan arabanızı korur. Maddi ve manevi fedakarlıklar gerektiren araç satın alma işleminden sonra araç sahibi aracını korumak için elinden geleni yapar.

Araç bakımını ihmal etmez, trafik kurallarına uyar, güvenli sürüş için gerekli olan tedbirleri alır. Tabii malesef her sürücü aynı şeyi yapmaz. Ülkemizde trafiğe çıkan araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Araç sayısının artmasıyla birlikte bilinçsiz sürücülerin de çoğalması trafik kazalarını kaçınılmaz kılmaktadır.

Araba sigortalarından biri olan kasko kaza durumunda aracınıza gelen zararları teminat altına alır. Kasko sigortası teminatları çok fazladır. En çok karşılaşılan risklerden olan çarpma, çarpışma, çalınma, yanma kasko sigortasının ana teminatlarıdır. Bu teminatlar kasko poliçesi satın alındığında standart olarak poliçede bulunur. Bir de ek teminatlar vardır. Ek teinatlar da isteğe bağlı olarak poliçeye ekletilebilir. Burada önemli olan nokta ihtiyacınız olan teminatları ekletmenizdir. Aksi durumda cebinizden boş yere fazla para çıkacaktır. Ek teminatlar arasında deprem, sel, fırtına, kemirgen hayvanlar vs. verdiği zararlar vardır.

Diğer bir araba sigortası ise trafik sigortasıdır. Bu sigorta Türkiye’deki araç sahipleri için zorunlu bir sigortadır. Bu sigortanın limit ve teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve standarttır. Sadece fiyatları ve ödeme koşulları sigorta şirketlerine göre değişkenlik gösterir. Aracınız ve size ait olan bazı özelliklere göre ve poliçenizi zamanında yenileyip yenilemediğinize bağlı olarak fiyatlar değişmektedir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net'ten Araç Sigortası Sorgulaması Yapmanın Avantajları

Araç sigortası sorgulama işlemi en uygun araç kasko ve trafik sigortasına ulaşmanızı sağlar.

 • 3 dakikada sigorta sorgulama yaparak Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası fiyatlarını görürsünüz.
   
 • Seçtiğiniz sigorta paketleri arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız.
   
 • Karşılaştırma sayesinde en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına ulaşırsınız.
   
 • Poliçeniz ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir.
   
 • Hasar anında 7/24 güvende olursunuz.

En uygun araç kasko ve trafik sigortası fiyatları için Sigortam.net'ten online teklif alın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda yaptırın.

Benzer İçerikler

Ford Fieasta Kasko Sigortası En Ucuz Ford Fiesta Kasko Fiyatları! En uygun Ford Fiesta kasko sigortası
Sigortam.net’te        
 • En iyi...sigorta şirketlerinden Ford Fiesta sigortası teklifi alın.
 • Ford Fiesta kasko...fiyatlarını karşılaştırın.
 • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
 • Bütçenize en uygun Ford Fiesta...sigortasını satın alın.
 

Ford Fiesta Kasko Sigortası

Ford Fiesta model aracınız için en uygun kasko...sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama...sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

Ford...Fiesta Hakkında

Fiesta’da sunulan Anahtarsız Giriş Sistemi sayesinde anahtarlar cepte ya da çantada olduğu sürece aracı...çalıştırmak için Ford Power çalıştırma düğmesine basılması yeterlidir. Bununla birlikte Sony müzik sistemiyle sunulan Sesli...Kontrol Sistemi sayesinde direksiyonu bırakmadan otomatik klima ve müzik sistemi kontrol edilmekte, Bluetooth® özelliği ile de...telefonla arama yapılmakta, gelen aramalar cevaplandırılabilmektedir. Üstelik Türkçe menü rahatlığı sunmaktadır.