Bayram Öncesi Kasko ve Trafik Sigortanızı Yaptırmayı Unutmayın

Her bayramda olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı’nda da milyonlarca kişi uzun tatil süresini değerlendirmek için yollara düşecek. Trafik yoğunluğunun çok yüksek seviyelere çıktığı bu gibi dönemlerde, trafik kazalarının sayısında da maalesef istenmeyen tablolar ortaya çıkıyor. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Bayram yolculuklarınız öncesinde kasko ve trafik sigortası gibi araç poliçelerinizi yaptırmanız, hem kazalara karşı aracınızı ve bütçenizi korumaya almak, hem de Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir yol yardımından faydalanarak içinde bulunabileceğiniz olumsuz durumun daha da içinden çıkılmaz bir hale gelmesinin önüne geçmek için hayati bir öneme sahip.

Araç Sigortalarının Önemi Uzun Yolda Daha Fazla Ortaya Çıkıyor

Ülkemizde 20 milyonun üzerinde araç bulunmasına ve kaza oranlarının Avrupa ortalamasına göre çok daha yüksek olmasına karşın kasko sigortasını yaptırma oranı halen istenilen seviyede değil. Hatta tüm motorlu kara taşıtları için zorunlu tutulan trafik sigortasını yaptırma oranı bile henüz %75 civarında bulunmakta. Oysa ki kaza risklerine karşı kasko sigortası yaptırmak araç sahibine sadece olası kazalar sonrasında ortaya çıkan hasar maliyetinin karşılanması sürecinde değil, yol yardımı, ikame araç, barınma gibi uzun yolda meydana gelebilecek aksiliklerin kısa sürede bertaraf edilmesi adına da çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

İşinizi Şansa Bırakmayın, Kasko ile Seyahatleriniz Güvencede Olsun

En başta da belirttiğimiz gibi, uzun tatil sürecinde milyonlarca kişinin seyahatleri için karayollarını tercih etmesi kaza sayılarının artmasını da beraberinde getirmektedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde, yerleşim yerlerine uzak mesafede bulunduğunuz bir noktada aracınızın arıza yapma olasılığını oldukça düşük bir ihtimal olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak her yıl yüzbinlerce sürücü bu ve benzer aksiliklerle karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle “benim başıma gelmez nasıl olsa.” diyerek işinizi şansa bırakmaktansa, kasko ile tüm güvencelerinizi sağlayıp gönül rahatlığıyla seyahatinize başlamanız en doğru karar olacaktır.

“Full Sandığınız Kasko Gerçekten Full mü?” Sigortam.net’i Arayın

Aracınızın kasko sigortasını yaptırmanız dışında, kasko poliçenizde bulunan teminatlar da bir o kadar önemlidir. Özellikle son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan “ucuz fiyata kasko” “full kasko” sloganıyla birçok teminatı kapsam dışında bırakan ve sürücülere ciddi mağduriyetler yaşatan poliçeler, sürücülerin herhangi bir problem anında ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kasko yaptırmayı düşünen sürücüler için öncelik poliçe prim tutarı değil, teminat ve kapsamlar olmalıdır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek en avantajlı kasko içinse uzman bir sigorta danışmanından yardım almanız poliçe dönemi süresince kötü sürprizler karşılaşmamanız adına büyük önem taşımaktadır.

Hasar Anında 7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin ilk ve en iyi sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net olarak, müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası yaptırmanın dışında aynı zamanda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hasar anında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sadece tek bir telefonla bulunduğunuz noktaya çekici ve diğer ihtiyaçlarınızın ulaştırılmasından, hasar tazminatınızın ödenmesine kadarki tüm süreçleri takip ediyoruz.

Kasko ve Trafik Sigortası için Şimdi Teklif Alın

Siz de şimdi 3 milyonu aşkın mutlu müşterimiz gibi online ya da 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kolayca kasko ve trafik sigortası teklifi alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisiyle sahip olun.

Benzer İçerikler

Samsun Plaka Kasko Fiyatları Samsun Plaka Araç Kaskosu için En Uygun Fiyatlar...Sigortam.net'te! 
Kasko fiyatları illere göre değişiklik gösterir....Yaşadığınız yerdeki araç sayısı ve kaza sıklığı araç kasko fiyatını etkiler. 55 plaka araç kasko için en uygun fiyatlar...Sigortam.net’te! Sigortam.net’ten araç kasko hesaplama yapın, tek bir formla tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin...tekliflerini görün, teminatları karşılaştırın. Samsun’da;​
  • 2013 Mart itibarıyle 260 bin araç bulunuyor,...bunların 110 bini otomobil.
  • Her beş kişiden biri araç sahibi.
  • Sadece il ve ilçe merkezlerinde her yıl 6 binin...üzerinde kaza meydana geliyor.
Türkiye’de bir yılda trafik kazalarında meydana gelen maddi hasar 1 milyar 200 milyon TL....Bütçenize en uygun kasko sigortası ile kendinizi ve aracınızı maddi zarardan...koruyun.

Plakaya Göre Kasko Fiyatları

Antalya Plaka...Kasko Kayseri Plaka...Kasko Gaziantep Plaka...Kasko
İzmir Plaka Kasko Ankara Plaka Kasko
Kocaeli Plaka Kasko
Konya Plaka Kasko Bursa Plaka Kasko
Mersin Plaka Kasko
Eskişehir Plaka Kasko
Adana Plaka Kasko İstanbul Plaka...Kasko