Mini One Trafik Sigortası

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Mini One Trafik Sigortası! En uygun Mini One trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Mini One trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Mini One sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın.

 

Mini One Trafik Sigortası

Mini One model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Mini One model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Mini One Hakkında

Mini One, hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu hissettirir. Arka taşıyıcılar, bagaj tepsileri, MINI coolbag ve çok daha fazlası ile ergonomik kullanım olanağı sağlar. Yolun yönüne uyum sağlayan opsiyonel bi-xenon farlar sayesinde  düzlüklerde ve virajlarda en iyi aydınlatmayı sağlar. Sert teleskopik direksiyon kolonu önden, arkadan ve yandan bir darbe olduğunda ya da araç yana yattığında koruyucu bir kalkan görevi görür.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL