Mini One Trafik Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mini One Trafik Sigortası

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Mini One model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Mini One trafik sigortasını satın alın.

En Uygun Mini One Trafik Sigortası! En uygun Mini One trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Mini One trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Mini One sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın.

 

Mini One Trafik Sigortası

Mini One model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Mini One model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Mini One Hakkında

Mini One, hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu hissettirir. Arka taşıyıcılar, bagaj tepsileri, MINI coolbag ve çok daha fazlası ile ergonomik kullanım olanağı sağlar. Yolun yönüne uyum sağlayan opsiyonel bi-xenon farlar sayesinde  düzlüklerde ve virajlarda en iyi aydınlatmayı sağlar. Sert teleskopik direksiyon kolonu önden, arkadan ve yandan bir darbe olduğunda ya da araç yana yattığında koruyucu bir kalkan görevi görür.