Opel Trafik Sigortası Fiyatları En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net’te

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Opel Trafik Sigortası Fiyatları Sigortam.net’te!

  • Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin Opel trafik sigortası tekliflerine ulaşın.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırın.
  • Poliçenizi taksitle ödeme avantajından faydalanın.
  • Bütçenize en uygun Opel sigortasını satın alın.​

Opel Trafik Sigortası Sigortam.net’te

Opel marka aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulama sayfasındaki forma bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.

Opel’in Türkiye’de en çok beğenilen modelleri Opel Corsa, Opel Astra, Opel Insignia, Opel Meriva, Opel Mokka olarak sıralanabilir. Opel marka aracınızın modelini belirterek trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Opel Hakkında

1962’de kurulan Opel, Alman kökenli bir otomobil firmasıdır. 1907 yılında en iyi Alman otomobili seçilen ve ödül alan şirket, 1914’te ise Almanya’nın en büyük otomobil üreticisi konumuna ulaşmıştır. 1919 yılına gelindiğinde yarış pisti açan Opel, 1929’da ise ilk kez sigorta şirketi kuran bir Alman şirketi durumundadır. 1931’de yine bir ilke imza atan şirket, müşteri hizmetleri eğitimi verilmesi amacıyla okul kurmuştur. 1973’te güvenlik için emniyet kemerini araçlarında standart bir özellik olarak sunmaya başladı. 1981’de çevreye zarar vermeyen su bazı boyayı kullanmış ve bu özelliğiyle de otomobil üreticileri içinde ilk olmuştur.

Opel Astra Trafik Sigortası Sigortam.net’te

Opel Astra model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Opel Astra model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Opel Astra Hakkında

1962’de kurulan Opel, Alman kökenli bir otomobil firmasıdır. 1907 yılında en iyi Alman otomobili seçilen ve ödül alan şirket, 1914’te ise Almanya’nın en büyük otomobil üreticisi konumuna ulaşmıştır. Opel Astra Opel’in Türkiye’de en çok beğenilen modellerinden biridir. Benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunan Opel Astra, yakıt tasarrufu sağlayan özelliğiyle ön plana çıkıyor. Gelişmiş güvenlik donanımı sayesinde en güvenli otomobillerden biri olma özelliğini kazanmıştır. Sportif ve 5 kapılı özelliği ile yüksek konfor sunuyor. Ayrıca Opel Astra, “Altın Direksiyon 2009 Ödülü”nü alarak otomotiv sektörünün en prestijli ödüllerinden birinin sahibi olmuştur.

Opel Corsa Trafik Sigortası

Opel Corsa model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması sayfasında yer alan forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.

Opel Corsa Hakkında

Opel Corsa 3 kapılı spor ve 5 kapılı geniş modelleriyle her kitleye hitap ediyor. Yakıt tasarrufu, yola güçlü tutunabilme ve konforu sayesinde rahat ve keyifli yolculuklar sunuyor. Almanya’da hazırlanan 2010 DEKRA Arıza Raporu da Opel Corsa’yı test edilen bütün araçların içinde %2,4 oranla en düşük arıza oranına sahip olduğunu belirterek, Corsa’nın bu açıdan birinciliği yakaladığını gösterdi.

Opel Insignia Trafik Sigortası

Opel Corsa model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması sayfasında yer alan forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.

Opel Insignia Hakkında

Opel Insignia; Insignia Sedan, Insignia Sports Tourur ve Insignia Country Tourer olarak 3 modele ayrılıyor. Bu özelliği ile farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyor. Teknolojiyle yakından bağlantılı üretilen modeller şık, konforlu, yol hakimiyeti yüksek şekilde üretildikleri için hem keyif alacağınız hem de güvenle yola çıkabileceğiniz modeller. Insignia Country Tourer modeli ayrıca, oldukça geniş ve arazi yaşamına uygun bir modeldir.

Opel Meriva Trafik Sigortası

Opel Meriva model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması sayfasında yer alan forma bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.

Opel Meriva Hakkında

Akıllıca tasarlanmış FlexDoors sistemi sayesinde, Opel Meriva’nın her iki taraftaki kapıları hemen hemen 90 derece açılarak, içeri giriş ve çıkışı kolaylaştırır. Araç koltuk konforunu 6 yönde ayarlanabilen ve 4 yönlü bel desteğiyle vücuda uyum sağlayan, tam ortopedik ergonomik spor sürücü koltuğuyla sunar. Opel Meriva’nın geliştirilmiş halojen AFL sistemi, dar virajlarda ekstra yan aydınlatma sağlayarak, ışık hüzmelerini aracın dönüş yönüne doğru yansıtır.

Diğer Otomobil Markaları

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net’ten aşağıdaki otomobil markalarının modelleri için de en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Renault Trafik SigortasıOpel Trafik Sigortası
Ford Trafik SigortasıVolkswagen Trafik Sigortası
Fiat Trafik SigortasıHonda Trafik Sigortası
Hyundai Trafik SigortasıPeugeot Trafik Sigortası
BMW Trafik SigortasıToyota Trafik Sigortası

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL