SGK'lıya Özel Hastanelerde Yılda 10 Kez Muayene, Tahlil ve Tetkikler Ücretsiz!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Kendinizin ve Ailenizin Sağlığı için Adım Atın!

Özel hastanede muayene olup bir kuruş bile ödemeden çıkmak ister misiniz? Çözüm Sigortam.net’te. SGK‘lıların yararlanabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası ile yılda tam 10 kez ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik yaptırma fırsatı! Üstelik ameliyat hizmeti de bedava!

Üstelik sigortam.net’in internetten alımlara özel ek indirimi sayesinde tamamlayıcı sağlık sigortanız çok daha uyguna gelir. Sizde geç olmadan kendiniz ve sevdikleriniz için harekete geçin, tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak uygun fiyatlardan yararlanın.

Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
Sizi aramamızı ister misiniz?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Sahip Olmak Sigortam.net ile Çok Kolay

Tamamlayıcı sağlık sigortanızı ister internette, ister telefonda yaptırın, Sigortam.net ve tamamlayıcı sağlık poliçenizin avantajlarından faydalanmaya hemen bugün başlayın.

Sigortam.net’in web sitesinden tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak, birçok sigorta şirketinin teklifini aynı ekranda karşılaştırabilirsiniz. İnternete özel indirim avantajı ile çok daha uygun primlerle tamamlayıcı sağlık sigortanıza ulaşın! Üstelik internet alımlarında, poliçeniz e-postanıza gelsin ve güvenceniz anında başlasın.

Dilerseniz 0216 250 7828 Sigorta Destek Hattımızı arayarak, uzman sigorta danışmanlarımızla görüşün, poliçenizi telefonda yaptırın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL