Ayda 71 TL'ye, Yılda 10 Kez Muayene, Tahlil ve Tetkikler Ücretsiz! Üstelik Ameliyat da Bedava!

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Kendinizin ve Ailenizin Sağlığı için Adım Atın!

Özel hastanede muayene olup bir kuruş bile ödemeden çıkmak ister misiniz? Çözüm Sigortam.net’te. SGK‘lıların yararlanabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası ile yılda tam 10 kez ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik yaptırma fırsatı! Üstelik ameliyat hizmeti de bedava!

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvenceye almak ise oldukça uygun primlerle mümkün. Örneğin, SGK’lı, 35 yaşında İstanbul’da yaşayan bir erkeğin, bütçesinden ayda 71 TL ayırması yeterli. Yada çocuğunuzun sağlığını, ayda 52 TL ayırarak güvence altına alabilirsiniz.

Üstelik sigortam.net’in internetten alımlara özel ek indirimi sayesinde tamamlayıcı sağlık sigortanız çok daha uyguna gelir. Sizde geç olmadan kendiniz ve sevdikleriniz için harekete geçin, tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak uygun fiyatlardan yararlanın.

Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
Sizi aramamızı ister misiniz?
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Sahip Olmak Sigortam.net ile Çok Kolay

Tamamlayıcı sağlık sigortanızı ister internette, ister telefonda yaptırın, Sigortam.net ve tamamlayıcı sağlık poliçenizin avantajlarından faydalanmaya hemen bugün başlayın.

Sigortam.net’in web sitesinden tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak, birçok sigorta şirketinin teklifini aynı ekranda karşılaştırabilirsiniz. İnternete özel indirim avantajı ile çok daha uygun primlerle tamamlayıcı sağlık sigortanıza ulaşın! Üstelik internet alımlarında, poliçeniz e-postanıza gelsin ve güvenceniz anında başlasın.

Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızı arayarak, uzman sigorta danışmanlarımızla görüşün, poliçenizi telefonda yaptırın.