Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2020

Sadece SGK’lı, 55 yaş altı (sigorta şirketine göre değişiklik gösterebilir), T.C. vatandaşı olan kişiler özel sağlık sigortası fiyatının yaklaşık 3’te 1’i fiyatına tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabiliyorlar. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, belirli kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor.

Sigorta yaptırmak isteyen kişinin yaşı, cinsiyeti, ikamet adresi gibi kişiye göre değişen özellikler, sigorta fiyatının sabit olmamasına neden olur. Siz de tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları 2020 hakkında bilgi sahibi olmak ve sigorta şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırmak istiyorsanız teklif alabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatlarının Belirlenmesi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları ister yatarak ister yatarak ve ayakta tedavi beraber olmak üzere kişilerin tercihine göre belirlenecektir. Ayakta ve yatarak tedavi içeren poliçelerde bekleme süresi olmadan doğum teminatı mevcuttur. Doğum teminatı seçilen poliçeler standart tablonun dışında fiyatlandırılacaktır. Fiyatlar İstanbul dışındaki iller için daha da uygun olacak. Bu kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı poliçe satın alabiliyor.

Tamamlayıcı sağlık sigortası primi, sigorta başlangıç tarihindeki yaş (başlangıç tarihi ile doğum tarihi farkının gün/ay/yıl olarak hesaplanması) temel alınarak hesaplanacaktır.
• Sigorta priminin ne şekilde, hangi vade ve tutarlarda ödeneceği başvuru formu ve poliçe üzerinde belirtilecektir. Sigortalı, prim ödemelerinin tamamını poliçe üzerinde yazılı ödeme planı doğrultusunda kredi kartı ile yapar. Kredi kartı dışındaki ödeme şekilleri kabul edilmeyecektir.
Tamamlayıcı sağlık sigortasıprimi sigortalının aktif SGK mensubu çalışan veya eş/çocuk olması durumuna göre belirlenmektedir.

Poliçe primi İstanbul ve İstanbul harici iller olarak sınıflandırılmıştır.

Siz de uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle Tamamlayıcı Sağlık sigortası sahibi olmak için Sigortam.net’ten tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusunda bulunun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?
Tamamlayıcı sağlık sigortasına nasıl başvurabilirim?
Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları nelerdir?
Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler hangileri?

Benzer İçerikler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası KapsamıTamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı nedir? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hangi...masrafları karşılar? Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı hakkında merak edilenleri yazımızda bir araya...getirdik.
Tamamlayıcı sağlık...sigortası, kişilerin istekleri doğrultusunda yaptırabildikleri sigorta alternatifidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası...alan kişiler, anlaşmalı sağlık kuruluşları ve özel hastanelerden dilediği hizmeti alabilmektedir. [widget...id="sigortamnet_tss_widget-2"] tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamıBu sigortayı sadece SGK’lı, 55 yaş...altı, T.C. vatandaşı olan kişiler satın alabilirler. Kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı...poliçe satın alabilirler. Sosyal güvenlik sisteminin karşılamadığı veya sistemin limitlerini aşacak sağlık giderleri,...tamamlayıcı sağlık sigortası ile giderilebilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasını bir örnekle açıklamak, anlaşılması...açısından daha faydalı olacaktır; örneğin tedavi ücreti 500 TL’yi buldu ancak devlet sadece 200’TL’sini karşılıyor....Kişinin tamamlayıcı sağlık sigortasının olması durumunda, sigortalının ödemesi gereken hizmet bedeli çok daha düşük...olacaktır veya hiç bir bedel ödemesi gerekmeyecektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet destekli özel sağlık sigortası şeklinde de adlandırılabilir. Tamamlayıcı sağlık...sigortası, sigorta şirketlerinin talep ettiği primler, sigorta sahibi olmak isteyen kişinin yaş grubuna, geçmiş veya poliçe...hazırlanırken ki sağlık durumuna ve alınacak güvencelerin limitlerine göre farklılaşacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık...Sigortası Kapsamı

Tamamlayıcı sağlık sigortası genel şartları doğrultusunda bu sigorta türünün kapsamı ise şu...şekildedir;
  • Finansmanı sağlanmayan sağlık hizmetlerine ait bedeller,
  • İlave ücret tutarları,
  • ...
  • Otelcilik ücreti gibi hastadan alınabilecek tutarlar,
  • Sağlık hizmet sunucusu ile sigorta şirketi arasında...yapılabilecek anlaşmaya göre, Sağlık Uygulama Tebliği fiyatları üzerinde kalan tutarlar, tamamlayıcı sağlık sigortası konusu...yapılabilecektir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası uygulamaları, sigorta şirketlerine göre de değişebilmektedir....Örneğin; sigorta şirketlerinin ürünleri arasında, yeni doğan sağlık sigortası veya limitsiz doğum teminatı gibi hizmetler de...bulunabilmektedir. Yeni doğan sağlık sigortasıyla bebeğin ilk muayenesi, aşıları ve topuk kanı gibi işlemleri...karşılanmaktadır. Zorunlu bir küvoz hizmet varsa, bir ücret ödenmemektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili daha fazla...bilgi için; ''Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında...Bilmedikleriniz'' başlıklı yazımızı inceleyin. Siz de tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası...hakkında bilgi sahibi olmak için dilerseniz Sigortam.net'in online işlemlerinden faydalanın, dilerseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta...Destek Hattımızı arayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL