Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 2020

Sadece SGK’lı, 55 yaş altı (sigorta şirketine göre değişiklik gösterebilir), T.C. vatandaşı olan kişiler özel sağlık sigortası fiyatının yaklaşık 3’te 1’i fiyatına tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabiliyorlar. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, belirli kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor.

Sigorta yaptırmak isteyen kişinin yaşı, cinsiyeti, ikamet adresi gibi kişiye göre değişen özellikler, sigorta fiyatının sabit olmamasına neden olur. Siz de tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları 2020 hakkında bilgi sahibi olmak ve sigorta şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırmak istiyorsanız teklif alabilirsiniz.

Sizi aramamızı ister misiniz?
Tamamlayıcı sağlık sigortanızı internetten satın alarak sigortanızı hemen başlatabilirsiniz! TAMAMLAYICI SAĞLIK TEKLİFİ ALIN

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatlarının Belirlenmesi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları ister yatarak ister yatarak ve ayakta tedavi beraber olmak üzere kişilerin tercihine göre belirlenecektir. Ayakta ve yatarak tedavi içeren poliçelerde bekleme süresi olmadan doğum teminatı mevcuttur. Doğum teminatı seçilen poliçeler standart tablonun dışında fiyatlandırılacaktır. Fiyatlar İstanbul dışındaki iller için daha da uygun olacak. Bu kişiler isterse bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri için de ayrı poliçe satın alabiliyor.

Tamamlayıcı sağlık sigortası primi, sigorta başlangıç tarihindeki yaş (başlangıç tarihi ile doğum tarihi farkının gün/ay/yıl olarak hesaplanması) temel alınarak hesaplanacaktır.
• Sigorta priminin ne şekilde, hangi vade ve tutarlarda ödeneceği başvuru formu ve poliçe üzerinde belirtilecektir. Sigortalı, prim ödemelerinin tamamını poliçe üzerinde yazılı ödeme planı doğrultusunda kredi kartı ile yapar. Kredi kartı dışındaki ödeme şekilleri kabul edilmeyecektir.
Tamamlayıcı sağlık sigortasıprimi sigortalının aktif SGK mensubu çalışan veya eş/çocuk olması durumuna göre belirlenmektedir.

Poliçe primi İstanbul ve İstanbul harici iller olarak sınıflandırılmıştır.

Siz de uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle Tamamlayıcı Sağlık sigortası sahibi olmak için Sigortam.net’ten tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusunda bulunun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?
Tamamlayıcı sağlık sigortasına nasıl başvurabilirim?
Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları nelerdir?
Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler hangileri?

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL