444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trabzonspor Taraftarına Trafik Sigortası

02 Mayıs 2011
DHA
 

Taraftarlar hem araçlarını güvence altına alacak, hem de takımlarına destek olacak.

 

Anadolu Sigorta'nın Trabzonspor taraftarları için özel olarak hazırladığı Trabzonspor Trafik ve Trabzonspor Kasko adı altında iki yeni ürünün anlaşmasına yönelik imzalar bugün Başkan Sadri Şener ve Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su'nun katılımıyla atıldı.
 
Protokole göre Anadolu Sigorta, Trabzonspor kulübüne gönül veren taraftarlara özel Trabzonspor Trafik ve Trabzonspor Kasko adı altında iki yeni ürün oluşturdu. Trabzonspor taraftarları, Anadolu Sigorta'dan satın alacakları bu iki ürün sayesinde bir yandan kendilerini ve araçlarını güvence altına alırken, diğer yandan da kulüplerine destek sağlayacak. Başkan Sadri Şener, çok başarılı bir projeye imza atıldığını söyledi. 

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.