444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Trafik Sigortasına Ulaşma Yolları

Trafik Kanunu’na göre trafiğe çıkan tüm motorlu taşıtların yaptırması mecburi olan trafik sigortası, zorunlu olmasının yanı sıra kaza sırasında karşı tarafta ve 3. şahıslarda meydana gelen bedensel ve maddi zararları teminat altına alması açısından da önemli bir sigortadır.

Zorunlu trafik sigortasına Sigortam.net üzerinden ulaşmak ise son derece kolay ve hızlı. Eskiden yapılan uzun prosedürler Sigortam.net’in en kolay sigortaya ulaşılmasını sağlayan işlemleriyle son buldu.

Kolay adımlarla hazırlanmış olan formumuzu 2 dakikada doldurarak Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin sigorta fiyatlarını ve teminatlarını görür, karşılaştırır ve size en uygun sigortayı satın alırsınız.

En uygun sigortayı yaptırarak paradan tasarruf ederken zamanınızı da boşa harcamamış olursunuz. Farklı birçok ödeme sistemimizden size en uygun olanını kullanabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

En Kolay Sigortaya Ulaşmak için:

www.sigortam.net internet sitesi,
Sigortam.net mobil sitesi,
Facebook.com/sigortamnet sayfası,
444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 teklif almanız yeterli.

Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yaparak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortaya ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta ile ilgili bilgi alın.


Benzer İçerikler

Zorunlu Trafik Sigortası Kapsamı Nedir?

Zorunlu trafik sigortası kapsamında bulunan teminatları öğrenin hasarda sürpriz yaşamayın. Sigortam.net'ten en uygun fiyatlarla trafik sigortanızı yaptırın

Devamını Oku

Coğrafi Konumun Trafik Sigortasına Etkisi

Yoğun trafikte ilerleyen bir araç ile daha küçük bir ilçede bulunan aracın trafik sigortası primleri aynı olmaz, sigorta hizmetleri risk temeline dayanır

Devamını Oku

Rücu Hakkı ve Kapsamı

Olası hasar anında kendinizi ve aracınızı koruyabilmek için size yardımcı olacak rücu hakkı ve kapsamı neleri içeriyor?

Devamını Oku