Trafik Sigortası Poliçesi Online Nasıl Satın Alınır?

Trafik sigortası araç sahipleri için en iyi maddi güvencelerdendir. Yaptırılmadığında ceza ödemenin yanı sıra araç trafikten uzun bir süre alınır ve trafik şube otoparkında bekletilir. Bu süre zarfında da araç sahibi otopark ücreti ödemek durumunda kalır.

Bunun dışında istemeden bir kazaya sebebiyet verdiğinizde karşı tarafın ve 3. kişilerin zarar görmesi halinde oluşan masrafları cebinizden ödemek yerine sigorta güvencesinde olmasını sağlamak elinizdedir. Trafik sigortası fiyatları araç ile araç sahibinin özelliklerine ve sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterdiği gibi ödemek koşulları da yine şirket uygulamalarına göre farklılaşabilmektedir. Dolayısıyla fazla şirketten teklif almak en uygun sigortaya ulaşmanızı sağlayacaktır. Teminatlar ise Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlendiği için değişiklik göstermez bu nedenle fiyatı etkileyen bir durum da oluşturmaz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Artık online işlemlerin oldukça gelişmiş olması hayatta birçok işlemin kolayca yerine getirilmesini sağlıyor. Örneğin aracın trafik sigortasının olup olmadığı sadece çevirmelerde öğrenilmiyor. Online sistemler üzerinden de bu durum kolayca anlaşılabiliyor.

Günümüzde birçok işlemi online olarak yapmak zaman ve maddi tasarruf sağlarken hiç yorulmadan kolayca isteklerin gerçekleşmesini de mümkün kılıyor. Her türlü alışveriş, bankacılık ve fatura işlemleri internetten gerçekleştirilebiliyor. Artık sigorta işlemlerini de online olarak gerçekleştirebilmek mümkün. Uzun uzun sigorta süreçleri, şirket ve fiyat araştırması yapmak hem sizi sıkmıyor hem de farklı sigorta ürünlerini görmenizi ve aralarında karşılaştırma yapmanızı sağlıyor. Bu sayede en uygun fiyatlı sigortayı almanız da oldukça kolaylaşıyor.

En Uygun Online Trafik Sigortası Sigortam.net’te

Sigortam.net’ten online trafik sigortası almak ise sadece 2 dakika. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sigorta şirketlerinin tekliflerini görmeniz de mümkün. Sadece zorunlu trafik sigortası fiyatları sayfasından trafik sigortası teklif formunu kolayca doldurmanız yeterli oluyor. Sigorta şirketlerinin size en uygun teklifleri hemen sunuluyor. Teklifler arasında online olarak karşılaştırma da yapabiliyorsunuz. Aşağıda teklif alma ve satın alma adımlarını görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun trafik sigortası poliçesini bulduğunuz da ise online olarak satın alım yapabiliyorsunuz. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak da 7/25 sigorta yaptırmanız mümkün.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL