444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Trafik Sigortası Sigortam.net’te

14 yıllık tecrübesi ve 2.5 milyonu aşkın mutlu müşterisi ile Türkiye’deki online sigortacılığın lideri Sigortam.net, müşterilerine sunduğu alternatifleri her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Sigortam.net müşterileri artık, Ray Sigorta’nın trafik sigortası ürünlerine Sigortam.net avantajlarıyla sahip olabilecekler.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Türkiye’nin en saygın sigorta şirketleri arasında yer alan Ray Sigorta’dan trafik sigortası almak isteyenler 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ya da Ray Sigorta için trafik sigortası sorgulama yaparak, ihtiyaçları olan trafik poliçesine sadece 2 dk’da ulaşabilecek.

Ray Sigorta Hakkında

1958 yılından günümüze sigorta sektöründe hizmet veren Ray Sigorta, gerek tecrübesi, gerek anlaşmalı araç servisleri ağı ile, araç sigortası yaptırmak isteyenlerin sıklıkla başvurdukları sigorta şirketlerinden birisi.

Kasko ile %100 Güvence Sağlayın

Sigortam.net ayrıcalıkları ile sahip olabileceğiniz Ray Sigorta ürünleri sadece zorunlu trafik sigortası ile sınırlı değil. Aracınızı kaza veya arıza risklerine karşı güvence altına almak istiyorsanız Ray Sigorta’nın kasko sigortası ürünlerine de Sigortam.net ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak veya online sigorta sorgulama ile Ray Sigorta trafik sigortası ya da kasko ürünlerine kolaylıkla ulaşın.


Benzer İçerikler

Son 5 Yılda Maddi Hasarlı Trafik Kazası 3 Milyonu Geçti!

Ülkemizde yaşanan maddi hasarlı trafik kazası son 5 yılda 3 milyonu geçti. Konuyla ilgili yapılan araştırmada illere göre yaşanan kaza sayısı belirlendi.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Fiyatları Artacak mı?

Sigorta Birliği ve Gözetim Merkezi'nin trafik sigortası ile ilgili istatistikleri içeren raporu yayınlandı. Raporda trafik sigortası fiyatlarındaki aylara göre yaşanan değişime yer verildi.

Devamını Oku

Ayaktaki Yolcu, Oturan Yolcuların Sigorta Teminatını Azaltıyor!

Toplu taşıma araçlarına ayakta yolcu alınması yolcu başına kesilen 60 liralık ceza indiriliyor ve tüm yolcular için araca kesilecek 50 liralık tek ceza uygulaması başlıyor.

Devamını Oku