Arabam.com

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Araç Kasko Değer Listesi artık araç rayiç değeri belirlemede tek referans kaynağı değil. Yeni kasko sistemi ile birlikte kasko sigortası yaptırırken kasko poliçesi üzerine araç kasko bedeli yazılması uygulamasına son verildi. Artık sigorta şirketleri aracınızın değerini Arabam.com üzerinden de belirleyebilecek.

 

Yeni Kasko Sistemi Sonrası Araç Rayiç Değer Belirlemesi için

  •  Araç satışı yapılan internet sitelerinden emsal değerdeki en az 3 aracın ortalama fiyatı,
  • ​ TSB Kasko Değer Listesi’ni geçmemek üzere araç satışı yapılan sitelerden alınacak fiyat,
  • ​ Referans olarak belirlenen siteden alınan, emsal değerdeki en az 3 aracın ortalama fiyatı kullanılabilecek.

 

Arabam.com Hakkında

Arabam.com, ikinci el ürün satış sitesidir. Site üzerinden ikinci el araç satışı da yapılmaktadır. Arabam.com üzerinden araç marka, model, yıl, şehir, kasa tipi, şanzıman, yakıt gibi özelliklere göre filtreleme yaparak ikinci el araçlara ulaşılabilir. Sitede otomobil, kamyon, motorsiklet, kamyonet, minibüs gibi pek çok kategoride araç bulunmaktadır.

Arabam.com, ikinci el araç satış sitelerini referans olarak alacağını belirten sigorta şirketleri tarafından araç rayiç değer kaynağı olarak belirtilmiştir. Arabam.com, Axa Sigorta tarafından araç rayiç değer belirlemede referans noktası olarak kullanılacaktır. Ayrıca araç rayiç değer belirlemede internet sitelerinden fiyat alınacağını belirten diğer sigorta şirketleri tarafından da kullanılabilir.

 

Diğer Araç Rayiç Değer Referans Kaynakları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL