Avantajlı Araç Sigortası Teklifleri

%50'ye Varan Fiyat Avantajıyla

20 Büyük Sigorta Şirketinden

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Araç sigortanızı Sigortam.net’ten alın, fiyat ve teminatları tek bir ekrandan karşılaştırma şansı yakalayın! En uygun araç sigortası fiyatları için internetten sigorta teklifi almanız yeterli. %50’ye varan fiyat avantajı ve 20 büyük sigora şirketinden poliçenizi hemen alın, poliçeniz e-postanıza gelsin, güvenceniz anında başlasın!

Sigortam.net‘ten online araç sigortası teklifi alarak, aracınızı ve bütçenizi güvence altına almanız çok kolay! Bilgilerinizi girin, teklifleri değerlendirin ve poliçenizi satın alın.

Sigortam.net ile;

  • Tek tek acenteleri gezmek yerine, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin sunacağı onlarca araç sigortası teklifleri arasından karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • 20 Büyük sigorta şirketinden, %50’ye varan fiyat avantajıyla kişilere özel hesaplanan internet özel indirimlerinden faydalanarak bütçenize en uygun kasko poliçesini seçebilirsiniz.
  • Araç sigortanızı satın aldıktan sonra poliçenizi teslim almayı beklemezsiniz. Sigorta poliçeniz e-posta ile anında size ulaşır.
  • Aracınızı kasko ile güvenceye almak, trafikte veya park halinde yaşanabilecek kaza risklerine karşı önlem almanızı sağlar.

Unutulmaması gereken en önemli nokta, trafik sigortası bir kaza durumunda sadece karşı tarafın ya da üçüncü kişilerin zararını karşılarken, kasko sigortası sizin aracınızın zararlarını karşılar. Aracınızın yanması, çalınması yada kaza sonucunda oluşabilecek zararlar sonucu ortaya çıkan yüksek maliyetleri, uygun bir prim karşılığında sigorta şirketiniz öder.

Bu sebeple kaza risklerine karşı araç sigortanızı yaptırmayı ihmal etmeyin, en uygun fiyat garantisi ile sigorta teklifinizi alın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL