Fiat Doblo Kasko Sigortası

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Ucuz Fiat Doblo Kasko Fiyatları! En uygun Fiat Doblo kasko sigortası Sigortam.net’te        

  • Türkiye’nin en iyi ve en büyük sigorta şirketlerinden Fiat Doblo kasko sigortası teklifi alın. 
  • Fiat Doblo kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarından faydalanın!
  • Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun Fiat Doblo kasko sigortasını satın alın.

Fiat Doblo Kasko Sigortası

Fiat Doblo model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına 3 dakikada ulaşmanız mümkün. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yapın, açılan forma bilgilerinizi eksiksiz olarak girin, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

Fiat Doblo Hakkında

Fiat Doblo, estetik tasarımı ile kullanıcıların gözdesi olan, geniş ailelere de hitap eden bir modeldir. İç hacminin geniş olması sebebiyle seyahatlerin çok rahat yaşanmasını sağlıyor. Bağımsız olan arka süspansiyonu ile düzgün olmayan yol şartlarını bile size hissettirmiyor. Yan ve ön hava yastıkları ile araç içindeki kişilerin başını ve gövdesini korumayı amaçlıyor. Dizel motora sahip olan bu aracın tek sıra ve önde enlemesine 4 silindiri mevcuttur. 1.4 95 HP 16V Dynamic – Panorama modeli ise benzinli bir modelidir. Fiat Doblo Classic Cargo modelinde güçlü multijet motor bulunmaktadır. Bu motora sahip olmasından dolayı aracın performansı artmakta ve ekonomi sağlamaktadır. Çeşitli motor seçeneklerine sahip Doblo modellerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. İç konforu da size evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Fiat Doblo 2011’de uluslararası ticari araç ödülünün de sahibi olmuştur.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL