444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Fiat Egea'nın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

13 Ekim 2015

Tasarım ve yapım aşamasında Türk mühendis ve işçilerin de çalıştığı Fiat’ın yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırımı Egea, 15 Ekim’den itibaren Türkiye’de satışa sunuculacak.

İlk olarak Türkiye’de satışa çıkacak Egea, Kasım ayında İtalya, daha sonrasında ise 40 farklı ülkede satışa sunulacak. Artık yollarda görülmesi için günlerin sayıldığı Egea’nın satış fiyatı da belli oldu. 50.000 TL’den itibaren satışa sunuculacak aracın fiyatı donanımlarına göre farklıllık gösterecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Özellikle Türk sürücülerin gereksinimlerini ön planda tutularak tasarlanan Fiat Egea, geçtiğimiz aylarda 2016’nın en iyi aracına aday gösterilerek büyük bir başarı elde etmişti.

Linea ile Bir Bağı Yok

Araç hakkında ilk bilgilerin ortaya çıktığı dönemde dile getirilen, Egea’nın Linea modelinin bir üst modeli olacağı yönündeki beklentiler ise boşa çıkmış durumda. Tamamen yeni bir platform üzerine inşa edilen Egea, Linea’nın bir üst segmenti olarak daha fazla konfor  ve performans sunuyor. Fiat yetkilileri ise aracın kısa sürede Türkiye pazarında en fazla tercih edilen model olacağı görüşünde.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Fiat Egea ile ilgili en önemli beklentilerin başında ise fiyatı geliyordu. Alınan son bilgilere göre aracın giriş versiyonu olan benzin motorlu modeli 49.900 TL’den, dizel motorlu versiyonu ise 60.400 TL’den satışa sunulacak.

Aracın dizel-otomatik, yani en pahalı versiyonunun fiyatı ise 70.900 TL olacak. Fiat Egea’ya sahip olacak ilk 2000 kişiyi ise önemli bir sürpriz bekliyor. Açılış lansmanına özel Fiat Egea’ya sahip olacak ilk 2000 kişiye liste fiyatı üzerinden 2.000 TL indirim uygulanacak. 5 yıl ve 100.000 Km garantili olacak Fiat Egea’nın diğer özellikleri ise şöyle;

İşte Öne Çıkan Özellikleri

4.59 metre uzunluğuna, 1.79 metre genişliğe ve 1.49 metre yükseliğe sahip Fiat Egea, 520 litre bagaj hacmi ile 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla yolculuk edebileceği bir tasarıma sahip.

Teknolojik donanımları ile de dikkat çeken Egea, 5 inçlik multimedya ekranı, bluetooth, mesaj okuma ve isteğe bağlı opsiyonel olarak eklenebilecek gece görüş kamerası ile ön plana çıkıyor.

 

Aracınızı Kasko ile Koruyun

Uzun süre hayalinİ kurduğunuz otomobilinize sahip olduktan sonra, beklenmedik kaza veya arıza risklerine karşı önleminizi geç kalmadan alarak hem aracınızı hem de bütçenizi kasko ile güvence altına alabilirsiniz.

Siz de en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile en uygun kasko sigortasına, sadece 3 dk’da araç kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşabilirsiniz. 


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.