Fiat Egea’nın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Tasarım ve yapım aşamasında Türk mühendis ve işçilerin de çalıştığı Fiat’ın yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırımı Egea, 15 Ekim’den itibaren Türkiye’de satışa sunuculacak.

İlk olarak Türkiye’de satışa çıkacak Egea, Kasım ayında İtalya, daha sonrasında ise 40 farklı ülkede satışa sunulacak. Artık yollarda görülmesi için günlerin sayıldığı Egea’nın satış fiyatı da belli oldu. 50.000 TL’den itibaren satışa sunuculacak aracın fiyatı donanımlarına göre farklıllık gösterecek.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Özellikle Türk sürücülerin gereksinimlerini ön planda tutularak tasarlanan Fiat Egea, geçtiğimiz aylarda 2016’nın en iyi aracına aday gösterilerek büyük bir başarı elde etmişti.

Linea ile Bir Bağı Yok

Araç hakkında ilk bilgilerin ortaya çıktığı dönemde dile getirilen, Egea’nın Linea modelinin bir üst modeli olacağı yönündeki beklentiler ise boşa çıkmış durumda. Tamamen yeni bir platform üzerine inşa edilen Egea, Linea’nın bir üst segmenti olarak daha fazla konfor ve performans sunuyor. Fiat yetkilileri ise aracın kısa sürede Türkiye pazarında en fazla tercih edilen model olacağı görüşünde.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Fiat Egea ile ilgili en önemli beklentilerin başında ise fiyatı geliyordu. Alınan son bilgilere göre aracın giriş versiyonu olan benzin motorlu modeli 49.900 TL’den, dizel motorlu versiyonu ise 60.400 TL’den satışa sunulacak.

Aracın dizel-otomatik, yani en pahalı versiyonunun fiyatı ise 70.900 TL olacak. Fiat Egea’ya sahip olacak ilk 2000 kişiyi ise önemli bir sürpriz bekliyor. Açılış lansmanına özel Fiat Egea’ya sahip olacak ilk 2000 kişiye liste fiyatı üzerinden 2.000 TL indirim uygulanacak. 5 yıl ve 100.000 Km garantili olacak Fiat Egea’nın diğer özellikleri ise şöyle;

İşte Öne Çıkan Özellikleri

4.59 metre uzunluğuna, 1.79 metre genişliğe ve 1.49 metre yükseliğe sahip Fiat Egea, 520 litre bagaj hacmi ile 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla yolculuk edebileceği bir tasarıma sahip.

Teknolojik donanımları ile de dikkat çeken Egea, 5 inçlik multimedya ekranı, bluetooth, mesaj okuma ve isteğe bağlı opsiyonel olarak eklenebilecek gece görüş kamerası ile ön plana çıkıyor.

 

Aracınızı Kasko ile Koruyun

Uzun süre hayalinİ kurduğunuz otomobilinize sahip olduktan sonra, beklenmedik kaza veya arıza risklerine karşı önleminizi geç kalmadan alarak hem aracınızı hem de bütçenizi kasko ile güvence altına alabilirsiniz.

Siz de en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanakları ile en uygun kasko sigortasına, sadece 3 dk’da araç kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Neova Sigorta Kasko Sigortası2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan
Neova Sigorta,...başta kasko olmak üzere konut, DASK, ferdi kaza, seyahat sigortalarıyla tüketicileriyle...buluşmaktadır.  

Kaskonuza En İyi Fiyat Garantisiyle Sahip Olmak için;

 
  • Kasko hesaplama formunu eksiksiz doldurun,
  •  En iyi sigorta...şirketlerinin size özel kasko tekliflerini online görün,
  •  Vakit kaybetmeden online ekrandaki teklifleri...karşılaştırın,
  •  Dilerseniz 444 24 00’ı arayarak teklifleri karşılaştırmak için sigorta danışmanlarımızdan...destek alın,
  •  Sigorta uzmanı desteği ile poliçenizi telefonda yaptırın,
  •  İster taksit taksit isterseniz...peşin ödeyin,
  •  Sigorta poliçeniz e-posta ile size ulaştırılsın.
Anadolu Sigorta Müşteri Memnuniyeti Ödülü Aldı
Anadolu Sigorta, kasko sigortası ve sağlık sigortası branşlarında 2012 yılı son çeyreği verilerine...göre müşteri memnuniyeti lideri oldu.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL