En Uygun Fiat Trafik Sigortası Fiyatlarına Sigortam.net’ten Ulaşın!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Fiat trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te.

  • Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin Fiat trafik sigortası tekliflerine ulaşın.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırın.
  • Poliçenizi taksitle ödeme avantajından faydalanın.
  • Bütçenize en uygun Fiat sigortasını satın alın.​​

Fiat Trafik Sigortası

Fiat marka aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulama sayfasındaki forma bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girin, kolayca araç trafik sigortası sorgulaması yapın.

Fiat’ın Türkiye’de en çok beğenilen modelleri Fiat Egea, Fiat Linea, Fiat Albea, Fiat Doblo ve Fiat Punto olarak sıralanabilir. Fiat marka aracınızın modelini belirterek trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Hakkında

Fiat; Giovanni Agnelli tarafından 1899 yılında Torino’da kurulmuştur. Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari Fiat bünyesindeki diğer markalardır. 1909 yılında Birleşik Devletler’de kurduğu fabrikada otomobilin üretmenin yanında kamyonet, traktör, gemi motorları ve uçak üretimide yaptıştır. Fiat seçkin tüketici grubuna yönelik ürettiği lüks araçlardan sonra, 1922 yılında normal tüketiciler için uygun fiyatlı araçlar üretmeye başlamıştır.

Fiat Albea Trafik Sigortası

Fiat Albea model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Albea model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Albea Hakkında

Fiat Albea Sole en gelişmiş ABS (Anti Blockage System) ve EBD (Electronic Brakeforce Distribution) ile donatılmıştır. Bu sistem sayesinde tekerlekler kilitlenmeden minimum reaksiyon süresinde maksimum frenleme sağlanmaktadır. FPS (Yangın Önleme Sistemi) otomobili çeşitli yangın risklerine karşı koruyan en modern çözümdür. Gerek kaza sırasında devreye giren sistemiyle, gerekse her zaman yüksek ısıya dayanıklı malzemeleriyle yangına fırsat tanımaz.

Fiat Doblo Trafik Sigortası

Fiat Doblo model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Doblo model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Doblo Hakkında

Fiat Doblo, estetik tasarımı ile kullanıcıların gözdesi olan, geniş ailelere de hitap eden bir modeldir. İç hacminin geniş olması sebebiyle seyahatlerin çok rahat yaşanmasını sağlıyor. Bağımsız olan arka süspansiyonu ile düzgün olmayan yol şartlarını bile size hissettirmiyor. Yan ve ön hava yastıkları ile araç içindeki kişilerin başını ve gövdesini korumayı amaçlıyor. Dizel motora sahip olan bu aracın tek sıra ve önde enlemesine 4 silindiri mevcuttur. 1.4 95 HP 16V Dynamic – Panorama modeli ise benzinli bir modelidir. Fiat Doblo Classic Cargo modelinde güçlü multijet motor bulunmaktadır. Bu motora sahip olmasından dolayı aracın performansı artmakta ve ekonomi sağlamaktadır. Çeşitli motor seçeneklerine sahip Doblo modellerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. İç konforu da size evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Fiat Doblo 2011’de uluslararası ticari araç ödülünün de sahibi olmuştur.

Fiat Fiorino Trafik Sigortası

Fiat Fiorino model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Fiorino model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Fiorino Hakkında

Fiat Fiorino model araçlar 1977’den bu yana üretiliyor. Özellikle aileler tarafından çok beğenilen Fiorino model araç, geniş iç hacmi ile yolculukların rahatça gerçekleşmesine imkan tanıyor. Üçüncü cama sahip olması ve yukarı açılabilir olan kapısıyla konforlu ve ferah yolculuklar sağlıyor. Geniş torpido gözlerine sahip olan Fiorino, önemli eşyalarınızı çok fazla alabilecek kapasitede, notebook vb. eşyalarınızı bile rahatlıkla saklayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Benzin ve motorin yakıtlarına sahip olan modelleri mevcuttur. Fiorino Combimix modeli ağır yük taşıyabilme potansiyeline sahip olmasının yanı sıra ergonomik tasarımıyla da en dar yollarla karşılaştığınızda bile size kolaylık sağlıyor, rahatça geçebiliyor. Engebeli yollarla başa çıkabilecek özel lastiklere sahip Fiorino Trekking ile de korkusuz ve sorunsuz sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Fiat Linea Trafik Sigortası

Fiat Linea model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Linea model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Linea Hakkında

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle konfor sunarken aynı zamanda şıklık sağlamaktadır. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlamaktadır. Koltuk ve kapı panellerindeki kumaş yüzeylerde kimyasal bir metodla oluşturulan koruyucu tabaka sayesinde; kumaşın yeni görüntüsü uzun süre korunur, kir itici özelliği kazandırılmış kumaş uzun süre temiz ve lekesiz kalır, yağ ve su gibi sıvıların kumaşa tutunması engellenir, bunların oluşturabileceği lekelere karşı kumaş korunur, aşınmalara ve güneş ışınlarının soldurmasına karşı dayanım sağlanır.

Fiat Palio Trafik Sigortası

Fiat Palio model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Palio model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Palio Hakkında

Fiat Palio, ilk olarak 1996’de Brezilya’da üretilen Fiat’ın otomobil modelidir. 1998 yılında Türkiye’de satışa sunulmuştur. Özellikle kadınlar tarafından ilgi görmüştür. Birinci nesil Palio’da 1.2 litre 8 supaplı çok nokta enjeksiyonlu 75 hp, 1.4 litre 8 supaplı tek nokta enjeksiyonlu 71 hp, 1.6 litre 16 supaplı çok nokta enjeksiyonlu 103 hp’lik motorlar kullanılırken 2. nesil Palio’da 1.2 8V 60 hp, 1.2 16V (Speedgear) 80 hp, 1.4 8V 77 hp, 1.6 16V 103 hp, 1.6 16V 120 hp (Sporting), 1.3 16V 70 hp Multijet şeklindedir. MK1 kasalarında sadece opsiyon olarak güvenlik paketi altında alınabilen hava yastığı (airbag), şimdi MK2 ve MK3 modellerde (sürücü tarafı) standart hale gelmiştir. 1.3 Multijet motor seçeneği en çok tutulan motordur. 2012 yılı son çeyreği itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.

Fiat Punto Trafik Sigortası

Fiat Punto model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın.

Teklif formunu doldururken Fiat Punto model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

Fiat Punto Hakkında

Otomobillerin güvenlik performansı en prestijli kuruluş olan EuroNCAP’ten aldığı 5 yıldız ile derecelenmiştir ve daha güvenli bir sürüş garanti etmektedir. ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde tam güvence sağlamaktadır.

Diğer Otomobil Markaları

Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net’ten aşağıdaki otomobil markalarının modelleri için de en iyi fiyat garantisinden yararlanarak, trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Renault Trafik SigortasıOpel Trafik Sigortası
Ford Trafik SigortasıVolkswagen Trafik Sigortası
Fiat Trafik SigortasıHonda Trafik Sigortası
Hyundai Trafik SigortasıPeugeot Trafik Sigortası
BMW Trafik SigortasıToyota Trafik Sigortası

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL