Honda Kasko Sigortası İçin En İyi Fiyat Garantisi ile Teklif Alın!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Honda kasko fiyatları Sigortam.net’te.

  • En iyi sigorta şirketlerinden Honda kasko teklifi alın.
  • Honda kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Honda sigortasını satın alın.

Honda Hakkında

Bir Japon otomotiv firması olan Honda, Soichiro Honda tarafından 1946 yılında Japonya’da kurulmuştur. Günümüzde merkezi Tokyo’da yer almaktadır. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma daha sonra otomobil, su motoru, robot, güç ekipmanları, motor ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir. Merkezi Tokyo’da olan Honda, dünya çapında pek çok ülkede üretim ve satış yapmıştır. 1959’dan bu yana dünyanın en büyük motosiklet üreticisidir.

Honda Kasko Sigortası

Honda marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Honda’nın ülkemizdeki en yaygın modelleri Honda Civic, Honda Accord, Honda Jazz, Honda Acura, Honda Legend, Honda CR-V, Honda Type-R, olarak sıralanabilir. Honda marka aracınızın modelini belirterek kasko teklifinizi 3 dakika alabilirsiniz.

Honda Accord Kasko Sigortası

Honda Accord model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Honda Accord Hakkında

Yeni Accord’un dış tasarımında yapılan iyileştirmeler sonucunda aerodinamik katsayıda %5 iyileştirme elde edildi. Şehir içi 10.2 lt., şehir dışı 5.7 lt. ve birleşik 7.3 lt. yakıt tüketimi ve 170g/km’lik emisyonuyla bir önceki modele göre %6 daha fazla ekonomik ve de çevreci. 5 ileri otomatik şanzıman, direksiyondaki kulakçıklar sayesinde manuel kullanıma olanak sağlar. EuroNCAP Çarpışma Testi’nde 5 yıldıza layık görülen Honda Accord’da bulunan daha alçak ağırlık merkezi, geniş tekerlek aralığı, çift kademeli ön hava yastıkları, yan ve tam boy perde hava yastıkları, aktif ön koltuk başlıkları, ABS, acil durum fren desteği (Brake Assist) ve çocuk koltuğu için ISOFIX bağlantıları ile güvenlik herzamanki gibi ön plandadır.

Honda Civic Kasko Sigortası

Honda Civic model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Honda Civic Hakkında

Honda Civic, multipleks gösterge paneli ile yoldan göz ayırmadan otomobili güvenli bir şekilde kullanma imkanı sunar. Mavi ışık aydınlatmalı tasarımı ile gösterge paneli de hem göz yormaz hem de şık bir ortam hissi verir. i-VTEC motor üstün sürüş rahatlığı, yakıt tasarrufu ve performası birarada sağlar. Aynı zamanda çevreci de olan i-VTEC motor 132* g/km’lik düşük emisyon değerleri ile Honda’nın kusursuz motor teknolojisini sergiler.

Honda Jazz Kasko Sigortası

Honda Jazz model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Honda Jazz Hakkında

Yeni Jazz, teknolojik üstünlüklerinin yanında çok yüksek bir donanım seviyesine de sahiptir. Joy+ ve Fun+ olarak iki farklı donanım paketi ile satışa sunulan Honda Jazz’ın Fun+ modelinde bulunan direksiyondan kumandalı ve hıza duyarlı müzik sistemi, otomatik farlar ve yağmur sensörlü silecekler, hız sabitleyici, polen filtreli otomatik klima, 6 adet hoparlör, yol bilgisayarı, ve çoklu bilgi ekranı, dijital bilgi ekranı, sis farları ve panoramik cam tavan özelliklerine karartılmış arka camlar da eklenerek sınıfının ötesinde bir donanım sunmaya devam ediyor. Her iki donanım paketi için de manuel ve CVT şanzıman seçenekleri mevcuttur.

En Ucuz Honda Kasko Fiyatları!

Honda marka aracınız için en uygun Honda kasko sigortası Sigortam.net’te. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerini incelemek için Honda kasko sigorta sorgulama yapın, Honda kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Honda kasko sigortasını seçin.

Sigortam.net ile %45’e varan fiyat avantajını yakalayın, aracınıza en uygun kasko sigortasına sigorta sorgulama işlemi ile 3 dakikada ulaşın.

Honda markası Türkiye’de çoğunlukla Civic, Jazz ve Accord modelleriyle tanınan bir Japon otomobil markasıdır. Üretime motorsiklet ile başlayan firma, zamanla gemi, tekne, motor, uçak, robot ve otomobil üreten bir marka haline gelmiştir. Honda, Amerika’da üretim yapan ilk Japon firmasıdır.

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL