Hyundai Kasko Sigortası En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Size özel, en uygun Hyundai kasko fiyatları Sigortam.net’te

  • Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden Hyundai kasko tekliflerini alın.
  • Hyundai kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %50’ye varan fiyat avantajlarını yakalayın! 
  • Bütçenize en uygun Hyundai sigortasını satın alın.

Hyundai Kasko Sigortası Fiyatları

Poliçenizin doğru kasko bedeline sahip olması için doğru kasko değeri ile hesaplanmış olması gerekir. Aracınızın doğru kasko değeri ile hesaplanmış en uygun kasko poliçesine sahip olmak için kasko değeri sorgulama yapın.

Hyundai Hakkında

Hyundai Grubu Chung Ju-Yung tarafından 1947 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. İlk olarak inşaat firması olarak kurulmuştur. Hyundai’nin aralarında inşaat müteahhitliği, otomobil, gemi yapımı, sigortacılık, elektronik, lojistik de bulunan pek çok alanda etkinlik göstermektedir. Hyundai Motor Şirketi dünyadaki 5. en büyük otomobil şirketidir. Güney Kore’deki fabrikaların haricinde Türkiye, ABD, Çin ve Hindistan’da da global üretim merkezleri bulunmaktadır.

Hyundai Kasko Sigortası

Hyundai marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyatları hesaplaması yapın. Hyundai kasko sigortası teklifi almak için hemen online teklif alın. Hyundai’nin Hyundai İ40, Hyundai İ30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent, Hyundai Tucson, Hyundai Sonata, Hyundai Getz modelleri için en iyi fiyat garantisi ile kasko fiyatları Sigortam.net’te.

Hyundai Accent Kasko Sigortası

Hyundai Accent model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplamasayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Hyundai Accent Hakkında

Hyundai Accent, sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlamak için tüm teknolojik güvenlik önlemlerini birarada bulundurmaktadır. ABS, EBD, BAS, ESP ve VSM teknolojileri; sürücü ve yolcu ön hava ile perde hava yastıklarıyla güvenliği maksimum düzeyde tutmaktadır. Accent iki ayrı motor seçeneği sunar. İlki hafif ve sessiz sürüşün yanı sıra düşük yakıt tüketimi diğeri ise 128 beygir güç üretme özelliğine sahiptir.

Hyundai Elentra Kasko Sigortası 

Hyundai Elantra model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Hyundai Elantra Hakkında

Hyundai Elantra, güvenli sürüş sağlam adına geri dönüş kamerası ve ekranı, yağmur sensörü, radyo-CD-MP3 çalar, AUX-USB-iPod bağlantısı, çift bölmeli klima özellikleriyle donatılmıştır. Yakıt tüketimini azaltırken performansı artıran motor özellikleri, çift-sürekli değişken supap zamanlama sistemi (D-CVVT), 5.2 lt’ye kadar düşen yakıt tüketimi ve 132 PS (158 Nm tork) güç üreten motoruyla Hyundai Elantra yüksek performans sağlamaktadır.

Hyundai Getz Kasko Sigortası

Hyundai Getz model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Hyundai Getz Hakkında

Hyundai Getz performans, ergonomi ve konforu birarada sunar. Yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, fasılası ayarlanabilir ön cam silecekler, radyo-CD-MP3 çalar, elektrik kumandalı ön ve arka camlar, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, klima ve polen filtresi, dijital bilgi ekranı, isteğe bağlı deri direksiyon simidi ve vites topuzu, otomatik vites seçeneği, sunroof gibi ayrıntılarla keyifli yolculuk imkanı sunar.

Hyundai Sonata Kasko Sigortası

Hyundai Sonata model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Hyundai Sonata Hakkında

Hyundai Sonata, 150 PS gücünde yenilenen 2.0 CRDi (Common Rail Direkt Enjeksiyon) VGT motoruyla güçlü performans sağlar. EBD destekli ABS fren sistemi, sürücü, ön yolcu, yan ve perde hava yastıkları, ESP, kapı içi çelik emniyet kirişleri, çok noktadan güçlendirilmiş gövde yapısı, aktif ön koltuk başlıkları ile tüm risklere güvenlik donanımına sahiptir.

En Ucuz Hyundai Kasko Fiyatları!

Hyundai marka aracınız için en uygun Hyundai kasko sigortası Sigortam.net’te. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerini incelemek için Hyundai kasko sigorta sorgulama yapın, Hyundai kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Hyundai kasko sigortasını seçin.

Sigortam.net ile %50’ye varan fiyat avantajını yakalayın, aracınıza en uygun kasko sigortasına sigorta sorgulama işlemi ile 2 dakikada ulaşın.

Hyundai markası Türkiye’de çoğunlukla Accent, i20, i30 ve Tuscon modelleriyle tanınan Güney Koreli bir otomobil markasıdır. Hyundai, Türkiye’de 5 yıl / 100.000 km mekanik garanti veren ilk otomobil firmasıdır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL