100 Kilometreyi 10 TL’ye Gitmek İster misiniz?

Karbondioksit salınımı düşürmesi, küresel ısınmayı yavaşlatması nedeniyle tüm dünyada dikkat çeken elektrikli otomobiller, Türkiye pazarında da yerini alacak.

Yakıt tüketimi sorununu önemli ölçüde azaltmayı, şehir içi ulaşımda önemli bir alternatif olmayı amaçlayan elektrikli otomobil seçenekleri ile ilgili pek çok otomobil markası çalışıyor.

İşte, onlardan biri tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken, tamamen elektrik motoruyla çalışan Renault Zoe.

Renault Testleri Başarıyla Geçti

Geliştirilmesi esnasında 60’tan fazla patent alınan, İsveç’te eksi 20 derecede yapılan testlerle şekillendirilen Renault Zoe’nin üretimine geçmeden önce 850 bin kilometre yol kat edilmiş.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Elektrikli arabalarda ilk ve en çok merak edilen konuların başında bu araçların menzili ve şarj süreleri geliyor. Renault Zoe’yi, şarj evinizdeki isyanda veya Renault servislerinde bulunan istasyonlarda şarj edebilirsiniz.

Renault Zoe’yi 43 kW’lik bir istasyonda %80 oranında şarj edebiliyorsunuz ancak bu oranı yakalamak her zaman kolay olmuyor. Çünkü; 43 kW’lık güç ünitesine sahip bir istasyon bulmak mümkün olmayabiliyor.

Yalnız genellikle AVM otoparklarında yaygın olan 22 kW’lık istasyonlarda 1 saatte aracın bataryasının % 80’ini doldurabilirsiniz. Bu şarj oranıyla 80 kilometre menzil yapabiliyorsunuz ve kullanıcıya genel maliyeti yaklaşık 20 TL.

Renault Zoe Genel Özellikleri

Sessiz ve konforlu olması nedeniyle gözde olabilecek bir araç ancak şarj istasyonu kurmanın veya bulmanın zorluğu sebebiyle kişilerin aklında soru işareti bırakabilir. Ülkemizdeki güncel şarj istasyonunun sayısı 100 civarında. AVM otoparklarında bulunan istasyonların dışında Renault servislerinde de şarj istasyonları bulunuyor.

Aracınz ne ile çalışırsa çalışsın, trafikteki risklerin önüne geçmek mümkün değil. Aracınızdan ve sizden bağımsız olarak gerçekleşebilecek risklerin önüne geçmenin en ideal yolu kasko sigortası yaptırmaktır. Siz de hala araç kaskonuzu yaptırmadıysanız, Sigortam.net’e gelerek kasko hesaplaması formunu doldurunTelefon desteğine ihtiyaç duymanız halinde 7/24 kesintisiz hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Enflasyonla Mücadeleye Destek!Türkiye’nin online sigorta satışını başlatan platformu Sigortam.net, enflasyonla mücadele programına destek...oluyor! Sigortam.net, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla internetten kasko sigortası...alanlar için uygulanan mevcuttaki online’a özel indirimi %10 oranında arttırıyor.

Sigortam.net Enflasyonla Mücadele...İndirimi

İnternetten kasko sigortası alanlara uygulanan internete özel indirim, Enflasyonla Topyekün Mücadele...Programı kapsamında daha da avantajlı hale geliyor. Enflasyon ile mücadeleye kasko indirimi...ile dahil olan Sigortam.net, vatandaşlara destek olmak adına kasko sigortasında uyguladığı mevcut indirim oranını %10 arttırıyor....Bu sayede müşteriler kaskolarını daha da indirimli satın alabiliyor. Enflasyonla mücadeleye destek indiriminin süresi ise 2018 yıl...sonuna kadar. Sigortam.net, internet indirim oranının arttırılması ile hem aracına kasko yaptırmayı düşünen...vatandaşlara hem de enflasyon ile mücadele edilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Siz de internetten kasko sigortası almanın ayrıcalıklarını öğrenmek...istiyorsanız, aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden kasko sigortası almanın...avantajları: • Kaskonuzu internetten alırsanız, kişiye özel internet indiriminden faydalanabilirsiniz. Üsteklik...enflasyonla mücadele programı kapsamında indirim oranı %10 arttırılıyor. Bu sayede daha uyguna kasko poliçenize...sahip olabilirsiniz. • Kaskonuzu online olarak yaptırdığınızda güvenceniz anında başlar. Poliçeniz e-postanıza anında...ulaşır!

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL