En İyi Sigorta için 5 Altın Kural!

Hayat belirsizliklerle doludur. Ne zaman ne yaşayacağınızı önceden kestirmek mümkün değildir. Kendiniz küçük önlemler alsanız da karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı her zaman maddi bir güvencenizin olması gerekir.

Sizi, sevdiklerinizi, evinizi, aracınızı, değerli eşyalarınızı yasal olarak koruyan sigorta, yaşadığınız risk sonucu karşılaştığınız maddi kayıpları teminatlar dahilinde kapsamı altına alır. Böylece maddi olarak rahat ettiğiniz gibi manevi olarak da kendinizi rahat hissedersiniz.

Prim ödememek için sigorta yaptırmamak, büyük risklerle karşılaşmanız durumunda bütçenizi daha zor duruma sokar. Dolayısıyla küçük primlerle büyük masrafların önüne geçmek elinizde. Sigorta satın alırken ücret tabii ki önemlidir ama ilk planda olmamalıdır. Önemli olan poliçenizde gerçekten ihtiyaç duyacağınız teminatların bulunmasıdır. Yani en kaliteli sigortayı en uygun fiyata almak odak noktanız olmalıdır. Bu noktada Sigortam.net yanınızda.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Bütçenize en uygun ve ihtiyaçlarınız için en iyi sigortaya ulaşmanız Sigortam.net ile son derece kolay. Uzun vakitler harcamadan, online olarak en iyi sigorta fiyatlarına ulaşmak için 5 noktaya dikkat etmeniz yeterli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

En İyi Sigortaya Ulaşmak için 5 Önemli Kural
 

 • En iyi sigortaya ulaşmak için birçok sigorta şirketinden teklif alarak aralarında fiyat ve teminat karşılaştırması yapmanız gerekir. Sigortam.net Türkiye'nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır ve bu şirketlerin tekliflerine tek seferde ulaşmanızı sağlar. 
   
 • Online sigorta teklifi alırken teklif formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Çünkü sigorta şirketlerinin teklifleri bilgilerinize uygun şekilde hazırlanır. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak bu işlemi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
   
 • Poliçenin genel ve özel şartlarını ayrıntılı bir şekilde okumalı, bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Genel şartlar tüm sigorta şirketlerinde aynı olsa da özel şartlar değişiklik gösterir. Bu bilgileri inceleyerek hangi güvencelere hangi şartlarda sahip olduğunuzu öğrenin. Ayrıntılı bilgi için Sigorta Genel ve Özel Şartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.
   
 • Poliçeyi limit, teminat ve fiyatları açısından detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Emin olmadığınız noktalarda mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Aksi durumunda güvenceniz olduğunu düşündüğünüz risklerin poliçeniz tarafından karşılanmadığını öğrenmeniz sıkıntı yaşamanıza neden olur. Sigortam.net'in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nda sigorta uzmanları 7/24 destek vermektedir.
   
 • Poliçe almak kadar satın alma sonrasındaki süreç de önemlidir. İhtiyaçlarınız, sorularınız olduğunda mutlaka destek almanız gerekir. Örneğin; hasar durumunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda yardım desteği almak gerekir. Sigortam.net hasar durumunda 7/24 yanınızdadır. Poliçenizin yenilenme zamanını unutmaktan yakınıyor, ne yapmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Sigortam.net poliçe vade hatırlatma formu doldurulduğunda müşterilerine bu hatırlatmayı yapmaktadır. Bir sonraki poliçenizi daha uyguna alıp alamayacağınızı bilmiyor musun? Sigortam.net hem hasarsızlık indirimlerinizi takip eder hem de Sigortam.net'i tanıdıklarınıza önermeniz durumunda indirim kazanmanızı sağlar.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net Türkiye’nin en iyi kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasışirketleriyle anlaşmalıdır. Sadece 3 dakikada aradığınız sigortaya ulaşmanızı sağlayan online platformu sayesinde hem vaktinizi hem de bütçenizi korur. 7/24 sigorta satın alabilme hizmetiyle müşterilerinin her zaman yanında olur. Siz de zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın, hem maddi hem de manevi olarak rahat yaşayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL