En İyi Sigorta için 5 Altın Kural!

Hayat belirsizliklerle doludur. Ne zaman ne yaşayacağınızı önceden kestirmek mümkün değildir. Kendiniz küçük önlemler alsanız da karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı her zaman maddi bir güvencenizin olması gerekir.

Sizi, sevdiklerinizi, evinizi, aracınızı, değerli eşyalarınızı yasal olarak koruyan sigorta, yaşadığınız risk sonucu karşılaştığınız maddi kayıpları teminatlar dahilinde kapsamı altına alır. Böylece maddi olarak rahat ettiğiniz gibi manevi olarak da kendinizi rahat hissedersiniz.

Prim ödememek için sigorta yaptırmamak, büyük risklerle karşılaşmanız durumunda bütçenizi daha zor duruma sokar. Dolayısıyla küçük primlerle büyük masrafların önüne geçmek elinizde. Sigorta satın alırken ücret tabii ki önemlidir ama ilk planda olmamalıdır. Önemli olan poliçenizde gerçekten ihtiyaç duyacağınız teminatların bulunmasıdır. Yani en kaliteli sigortayı en uygun fiyata almak odak noktanız olmalıdır. Bu noktada Sigortam.net yanınızda.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Bütçenize en uygun ve ihtiyaçlarınız için en iyi sigortaya ulaşmanız Sigortam.net ile son derece kolay. Uzun vakitler harcamadan, online olarak en iyi sigorta fiyatlarına ulaşmak için 5 noktaya dikkat etmeniz yeterli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

En İyi Sigortaya Ulaşmak için 5 Önemli Kural
 

 • En iyi sigortaya ulaşmak için birçok sigorta şirketinden teklif alarak aralarında fiyat ve teminat karşılaştırması yapmanız gerekir. Sigortam.net Türkiye'nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalıdır ve bu şirketlerin tekliflerine tek seferde ulaşmanızı sağlar. 
   
 • Online sigorta teklifi alırken teklif formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Çünkü sigorta şirketlerinin teklifleri bilgilerinize uygun şekilde hazırlanır. Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak bu işlemi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
   
 • Poliçenin genel ve özel şartlarını ayrıntılı bir şekilde okumalı, bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Genel şartlar tüm sigorta şirketlerinde aynı olsa da özel şartlar değişiklik gösterir. Bu bilgileri inceleyerek hangi güvencelere hangi şartlarda sahip olduğunuzu öğrenin. Ayrıntılı bilgi için Sigorta Genel ve Özel Şartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.
   
 • Poliçeyi limit, teminat ve fiyatları açısından detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Emin olmadığınız noktalarda mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Aksi durumunda güvenceniz olduğunu düşündüğünüz risklerin poliçeniz tarafından karşılanmadığını öğrenmeniz sıkıntı yaşamanıza neden olur. Sigortam.net'in 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nda sigorta uzmanları 7/24 destek vermektedir.
   
 • Poliçe almak kadar satın alma sonrasındaki süreç de önemlidir. İhtiyaçlarınız, sorularınız olduğunda mutlaka destek almanız gerekir. Örneğin; hasar durumunda ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda yardım desteği almak gerekir. Sigortam.net hasar durumunda 7/24 yanınızdadır. Poliçenizin yenilenme zamanını unutmaktan yakınıyor, ne yapmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Sigortam.net poliçe vade hatırlatma formu doldurulduğunda müşterilerine bu hatırlatmayı yapmaktadır. Bir sonraki poliçenizi daha uyguna alıp alamayacağınızı bilmiyor musun? Sigortam.net hem hasarsızlık indirimlerinizi takip eder hem de Sigortam.net'i tanıdıklarınıza önermeniz durumunda indirim kazanmanızı sağlar.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL

Sigortam.net Türkiye’nin en iyi kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasışirketleriyle anlaşmalıdır. Sadece 3 dakikada aradığınız sigortaya ulaşmanızı sağlayan online platformu sayesinde hem vaktinizi hem de bütçenizi korur. 7/24 sigorta satın alabilme hizmetiyle müşterilerinin her zaman yanında olur. Siz de zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın, hem maddi hem de manevi olarak rahat yaşayın.

Benzer İçerikler

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortasıtekliflerini...değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi alarak...bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.  

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL