En Uygun Kasko Sigortasına Ulaşmanın 5 Yolu

Sigortam.net’ten kasko fiyat teklifi alın en uygun kaskoya ulaşmak için harcanan zamana ve çabaya son verin.

Sigortam.net üzerinden adımları kolay ve net bir şekilde geçin size uygun fiyatlar listelensin.

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin kasko fiyat teklifi ve teminatlarını karşılaştırın, ihtiyacınız ve bütçeniz için en uygun sigortayı kolaylıkla seçin.

Böylece en kolay sigortayaSigortam.net üzerinden sahip olun. Değerli zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edin. Poliçe yaptırmanın meşakatli süreçlerinden kurtulun. Sigortanızı güvenli bir şekilde yaptırmanın keyfini çıkarın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En Uygun Kaskoya Ulaşmanın 5 Yolu
 

Aşağıdaki İletişim Kanallarından 7/24 Teklife Ulaşın

 www.sigortam.net internet sitesini,

​ Sigortam.net mobil sitesini, 

 Facebook.com/sigortamnet sayfasını ziyaret edin.

 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak da aradığınız sigortaya hemen ulaşın.

3 Dakikada Fiyat Teklifi Alın

Sizin için sunduğumuz sigorta şirketlerinin tekliflerini görün. Teminatlarınızı seçin, sadece 3 dakikada bütçenize en uygun sigortayı bulun.

%45'e Varan Fiyat Avantajı

Karşılaştırdığınız fiyatlar ile %45'e kadar varan fiyat avantajlarından faydalanın, uygun fiyatlarla kaskonuzu yaptırın.

Vadenizi Hatırlama Kolaylığı

“Poliçenizin yenilenme zamanını mı unuttunuz?” hiç dert etmeyin. Sigortam.net’ten poliçe vade hatırlatma formunu doldurun biz size hatırlatalım.

Hasarda da Rahat Olun

Hasar durumuyla hiç karşılaşmamanızı umut ederek, karşılaşmanız durumunda da 7/24 yanınızda olduğumuzu unutmayın. Bunun için sadece 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramanız yeterli.
 

Sigortam.net üzerinden araç sigortası fiyatlarını sorgulayın en uygun araba kasko fiyatlarına ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 kasko fiyatları ile ilgili bilgi alın, isterseniz sigortanızı da telefonda destek alarak kolayca satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL