Fiat Egea Kasko Sigortası | Kasko Sigortası | Sigortam.net

fiat kasko sigortası

 

Fiat Egea Kasko Sigortası Sigortam.net'te!

 

 

Tasarım ve yapım aşamasında Türk mühendis ve işçilerin de yer aldığı Fiat Egea, Kasım 2015’ten itibaren Türkiye’de satışa çıktı. Fiat Egea için en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası ise Sigortam.net’te.

 

Fiat Egea model aracınız için sadece 3 dk’da en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı ile kasko poliçenizi alabilirsiniz.

 

 

Aracınızın Kasko Değeri Ne Kadar?

01 Nisan 2013 tarihinden itibaren sigorta şirketleri kasko bedelleri için “Kasko Araç Değer Listesi” dışında bir kaynağı referans alabilirler. Bu tarihten itibaren poliçelerde “Araç Değeri” değil sadece referans kaynağı belirtilecektir.
Markası
Model Yılı
 
Modeli
Kasko Değeri
 
 
 
 

 

Fiat Egea Kasko Fiyatları

 

Fiat Egea markalı aracınız için tek tek sigorta şirketlerini dolaşarak kasko teklifi almanıza gerek yok. Kasko sorgulama ile sadece 3 dk’da Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Fiat Egea Özellikleri

 

4.5 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.48 metre yüksekliğe sahip olan Fiat Egea, şimdilik sadece manuel vites seçeneği ile satışa sunuldu. Aracın önümüzdeki dönemde otomatik vites seçeneği ile de çıkacağı tahmin ediliyor. 510 litrelik bagaj hacmine sahip Fiat Egea, yakıt tüketimi konusunda da oldukça iddialı. 100 KM’de ortalama 4 LT. yakıt tükettiği belirtilen Egea, araç içi teknolojisi ile de göz dolduruyor. 5 İnçlik multimedya ekranına sahip araçta, bluetooth, hand free, mesaj okuyucu, USB gibi özelliklerin yanı sıra, istenildiği takdirde opsiyonel olarak gece görüş kamerası da mevcut.

 

Fiat Egea Tanıtım Filmi

 

Fiat Egea'nın, başrolünde ünlü sanatçı Erdal Beşikçioğlu'nun oynadığı reklam filmini izleyebilirsiniz.

444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI