Fiat Egea Kasko Sigortası

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

fiat kasko sigortası

 

Fiat Egea Kasko Sigortası Sigortam.net'te!

 

 

Tasarım ve yapım aşamasında Türk mühendis ve işçilerin de yer aldığı Fiat Egea, Kasım 2015’ten itibaren Türkiye’de satışa çıktı. Fiat Egea için en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası ise Sigortam.net’te.

 

Fiat Egea model aracınız için sadece 3 dk’da en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı ile kasko poliçenizi alabilirsiniz.

 

#%kaskodegerlistesi%#

 

Fiat Egea Kasko Fiyatları

 

Fiat Egea markalı aracınız için tek tek sigorta şirketlerini dolaşarak kasko teklifi almanıza gerek yok. Kasko sorgulama ile sadece 3 dk’da Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Fiat Egea Özellikleri

 

4.5 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.48 metre yüksekliğe sahip olan Fiat Egea, şimdilik sadece manuel vites seçeneği ile satışa sunuldu. Aracın önümüzdeki dönemde otomatik vites seçeneği ile de çıkacağı tahmin ediliyor. 510 litrelik bagaj hacmine sahip Fiat Egea, yakıt tüketimi konusunda da oldukça iddialı. 100 KM’de ortalama 4 LT. yakıt tükettiği belirtilen Egea, araç içi teknolojisi ile de göz dolduruyor. 5 İnçlik multimedya ekranına sahip araçta, bluetooth, hand free, mesaj okuyucu, USB gibi özelliklerin yanı sıra, istenildiği takdirde opsiyonel olarak gece görüş kamerası da mevcut.

 

Fiat Egea Tanıtım Filmi

 

Fiat Egea'nın, başrolünde ünlü sanatçı Erdal Beşikçioğlu'nun oynadığı reklam filmini izleyebilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL