444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigorta Şirketine Hasar İhbarı Yapılması Sonucunda Eksper Tayin Edilmesi, Hasarımın Sigorta Şirketince Ödenmesi Anlamını Taşır mı?

Hasar ihbarının yapılması ve eksper tayin edilmesi, ilgili hasarın ödeneceği anlamına gelmez. Hasar tazminatının ödenebilmesi için öncelikle geçerliliği sigorta şirketince kabul edilen, primleri ödenmiş bir poliçenin mevcut olması ve hasarın da kasko poliçesi genel ve özel şartlarına uygun olması gerekmektedir.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Aracınızın uğrayabileceği herhangi bir hasar neticesinde gerekli olan evraklar için tıklayınız…

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Anadolu Sigorta Ürünleri

 Anadolu Sigorta hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, Maksimum Hizmet Sigortacılığı anlayışı, yurt genelinde yaygın acenteleri, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koymaktadır. 

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Devretme

Eğer kasko sigortası bulunan aracınızı satmışsanız ve yeni bir araç alacaksanız, kasko poliçenizin vadesi de henüz dolmamışsa bu kaskoyu yeni aracınıza aktarabilirsiniz.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Aralık 2014

Kasko Değer Listesi Aralık 2014 yayınlandı. Listede yer alan yeni araçları görün, bu araçlar için en uygun fiyatlarla kasko sigortası satın alın.

Devamını Oku