Herkesin Sahip Olmak İsteyeceği 5 İlginç Limuzin Modeli!

Mutlaka herkes bir limuzin sahibi olmak ister. Fakat bu limuzinler standart limuzinlerden bambaşka. Dış ve iç görünümü bir arabadan çok daha fazlasını taşıyor.
 

1. Hayalleri süsleyecek bir limuzin. Bu Hummer marka limuzinin dışarıdan görünümü çok güzel olsa da içinde böyle bir sürpriz barındığı herhalde kimsenin aklına gelmezdi. Araba içinden çok bir barı andıran görünüm parti düzenlemek isteyenler için güzel bir tercih olacaktır. Böyle bir arabanın kasko sigortasıvardır da bu güzellik boşa harcanmaz diye umuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

2. İlginç bir limuzin modeli daha. İkiye ayrılmış bu Escalade marka limuzinin her iki tarafı da birbirinin aynısı. Şöförü ne tarafta olduğunu anlayabilmek çok zor görünüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Lüks bir limuzin modeli Corvette. Hız tutkunlarına hitap eden bu limuzin ortadan açılan kapısıyla da güzel bir tarz yaratıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Düğün fotoğraflarında belki de yeni moda olacak bir resim. Limuzine gelince tasarımı çok farklı bir model. Yan yana ve arka arkaya olan koltukları toplu taşımayı da andırıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. İtalyan ve Japon mühendislerin ortak projesiyle üretilmiş olan bu limuzin 6 adet elektrik motoru ve 6 tekerleğe sahip. Üretimi 5 yıl sürmüş ve 4 milyon dolar para harcanmış olan limuzin, 74 beygirlik motora sahip ve 100 km hıza 7 saniyede ulaşıyor. Görünümü ise gayet şık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyük bütçeler ödeyerek aldığınız arabanızın sigortasını yaptırın, güvencede olun. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun kasko fiyatları 2014 listesine ulaşın. Kasko ile ilgili detaylı bilgi için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL