444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Fiyatlarını Karşılaştırırken Dikkat Edilecekler

Kasko büyük bütçeler ayırarak satın aldığınız aracınızı korur. Aracınıza gelen hasarların aldığınız limit ve teminatlara bağlı olarak hepsini ya da büyük bir kısmını teminat altına alır.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigortayı bulmak için mutlaka teklifler arasında karşılaştırma yapmanız gerekir. Çünkü birçok sigorta şirketi vardır ve bu şirketlerin çeşitli sigorta paketleri bulunur. Bu sigorta ürünlerini inceleyerek aradığınız sigortaya kolayca ulaşabilirsiniz. Karşılaşma yapmadan ilk bulduğunuz kaskoyu almak aynı poliçeyi başka bir şirkette daha uyguna bulma şansınızı kaybettirir. Dolayısıyla acele etmemeli en güvencenizi detaylı bir şekilde inceleyerek yaptırmalısınız. 

En iyi güvence Sigortam.net’tedir. Çünkü Türkiye’nin en iyi kasko şirketleriyle anlaşmalıdır. Bu şirketlerin bilgilerinize en uygun tekliflerini size sunar. Kolayca kullanılabilen online karşılaştırma platformu sayesinde teklifler arasında karşılaştırma yapmanızı sağlar. Böylece sigorta yaptırmanın sıkıcı süreçlerinden kurtulmuş olursunuz. Zamanınızı ve paranız cebinizde kalır.

Ayrıca Sigortam.net kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası satın alacaklara “En İyi Fiyat Garantisi” sunar. Hatta aynı poliçenin başka yerden daha ucuza bulunması durumunda aradaki fiyat farkını iade eder. Ayrıntılı bilgi için “En Fiyat Garantisi Sigortam.net’te” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Karşılaştırma yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktaları atlamanız risklerinizi karşılamayacak ve daha pahalı bir sigorta poliçesi almanıza neden olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Fiyatları Karşılaştırma İşleminde Önemli 3 Nokta
 

  • Kasko hesaplama işlemini 3 dakikada yaparak karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bilgilerle doldurun. Bu bilgiler doğrultusunda sigorta şirketlerinin teklifleri hazırlanır ve size sunulur.
     
  • Mümkün olduğunca çok fazla şirketten teklif alın. Böylece aradığınız poliçeyi en uygun fiyat sunan şirketten alabilirsiniz.
     
  • Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yaparak, poliçe özelliklerini detaylı olarak inceleyin.

Görüldüğü gibi Sigortam.net’ten kasko fiyatlarını karşılaştırmak son derece kolay ve zaman almayan bir iş. Sadece 3 dakikanızı ayırarak aradığınız sigortaya ulaşmanız mümkün. Sigortam.net üzerinden ister kasko hesaplama yaparak online, isterseniz de 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta uzmanlarımızın yardımıyla kaskonuzu satın alın. Yollarda kafanız rahat olsun ve kendinizi güvende hissedin.

  


Benzer İçerikler

Türkiye Sigorta Birliği Ne Yapar?

Sigorta Birliği, sigortacılık mesleğinin geliştirilmesi ve sigortada haksız rekabetin önlenmesi amacıyla kurulan meslek kuruluşudur. 

Devamını Oku

En Doğru Araba Sigortası Hesaplama

En doğru araba sigortası hesaplaması yapmak için yazımızı inceleyin, Sigortam.net'ten teklif alarak en uygun araba sigortası fiyatlarına kolayca ulaşın.

Devamını Oku

Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar. 

Devamını Oku