Kasko Sigortasının Onemi | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortasının Önemi

Araç sahiplerinin "Neden kasko sigortası yaptırmam gerekiyor?" diye sorması yüksek ihtimal. Kimileri nasıl olsa ben dikkatli sürüyorum, kazaya karışmam derken kimileri de kasko sigortasına neden para vereyim bir hasarım olursa öderim diye düşünüyor olabilir.

Yarın ne olacağı bilinmez. Siz ne kadar iyi bir sürücü olsanız bile karşınızdaki sizin kadar dikkatli araç kullanmayabilir. Karşılaşılacak kazanın hangi şiddette olabileceği ise hiç kuşkusuz bilinmez.

Kaza aracınıza birçok şekilde ulaşabilir. Haretket halindeyken dalgın bir anınızda ya da arabadaki diğer kişilere cevap verirken bile meydana gelebilir. Karşınızdaki sürücünün ya da sizin önemsemediğiniz bir ihmalkarlık bile kazayla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kazalar, sadece trafik kazası şeklinde de gerçekleşmez. Markete giderken 5 dakika arabanızı park etmeniz durumda bile döndüğünüzde arabanızı yerinde bulamamanıza neden olabilir.

 

Kasko sigortası ise tüm bu durumlara uygun teminatlarla hazırlandı. Sigortam.net üzerinden en uygun fiyatlarla araç sigortası yaptırarak kaza sonrası ödemek zorunda kalacağınız miktarın çok altında bir maaliyetle aracınızı güvence altına alırsınız. Maddi tarafının dışında manevi olarak da güvence altında olmanız da cabası.

Bu nedenle kaskomu yarın yaptırırım demeyin bir an önce sigortanızı yaptırın ve gönül rahatlığıyla yolunuza devam edin. Sigortam.net üzerinden kasko sorgulama yaparak araç sigorta şirketleri tarafından sunulan sigorta teklif listesine kolayca ulaşın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza da ulaşarak ayrıntılı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Kasko Sigortasında Fiyat Farkı

Bir sigorta şirketinden kasko sigortası teklifi aldığınızda, bu teklifin hazırlanmasında aracınızın özellikleri kadar sizin eğitim durumunuz, cinsiyetiniz, yaşınız ve benzeri unsurlar da fiyatın hesaplanmasında etkili olmaktadır.  Bu etki her sigorta şirketinin kendisine özgü hesaplamaları sonucu ortaya çıkmaktadır.

Devamını Oku

2014 Araç Değer Listesi

2014 araç değer listesi ile aracınızın değeri hakkında ortalama bir fikir edinebilir, kaskonuzu yaptırırken fiyatlar hakkında kolaylık sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Kasko Fiyatları 2016’da %50’ye Varan Fiyat Avantajıyla Sigortam.net’te

Hem aracını hem de bütçesini düşünen sorumlu sürücüler için kasko fiyatları 2016’da en iyi fiyat garantisilyle Sigortam.net! Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko tekliflerine kolayca ulaşın, poliçenizi ekstra hiçbir işleme gerek kalmadan istediğiniz yerden yaptırın. 2016 kasko fiyatları için en iyi fiyat garantisine ulaşmanızın yoluysa çok kolay. İster bilgisayarınızında, isterseniz de akıllı telefonunuzda online olarak yapacağınız kasko sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak 2016’nın en uygun kasko tekliflerine ulaşabilirsiniz. Kasko Fiyatlarında %50'ye Varan Fiyat Avantajı Sigortam.net’ten yapacağınız kasko […]

Devamını Oku