Kasko Sigortasının Onemi | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortasının Önemi

Araç sahiplerinin "Neden kasko sigortası yaptırmam gerekiyor?" diye sorması yüksek ihtimal. Kimileri nasıl olsa ben dikkatli sürüyorum, kazaya karışmam derken kimileri de kasko sigortasına neden para vereyim bir hasarım olursa öderim diye düşünüyor olabilir.

Yarın ne olacağı bilinmez. Siz ne kadar iyi bir sürücü olsanız bile karşınızdaki sizin kadar dikkatli araç kullanmayabilir. Karşılaşılacak kazanın hangi şiddette olabileceği ise hiç kuşkusuz bilinmez.

Kaza aracınıza birçok şekilde ulaşabilir. Haretket halindeyken dalgın bir anınızda ya da arabadaki diğer kişilere cevap verirken bile meydana gelebilir. Karşınızdaki sürücünün ya da sizin önemsemediğiniz bir ihmalkarlık bile kazayla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Kazalar, sadece trafik kazası şeklinde de gerçekleşmez. Markete giderken 5 dakika arabanızı park etmeniz durumda bile döndüğünüzde arabanızı yerinde bulamamanıza neden olabilir.

 

Kasko sigortası ise tüm bu durumlara uygun teminatlarla hazırlandı. Sigortam.net üzerinden en uygun fiyatlarla araç sigortası yaptırarak kaza sonrası ödemek zorunda kalacağınız miktarın çok altında bir maaliyetle aracınızı güvence altına alırsınız. Maddi tarafının dışında manevi olarak da güvence altında olmanız da cabası.

Bu nedenle kaskomu yarın yaptırırım demeyin bir an önce sigortanızı yaptırın ve gönül rahatlığıyla yolunuza devam edin. Sigortam.net üzerinden kasko sorgulama yaparak araç sigorta şirketleri tarafından sunulan sigorta teklif listesine kolayca ulaşın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza da ulaşarak ayrıntılı bilgi alın.


Benzer İçerikler

Acenteler, Otomobil Bayileri ve Bankalardan Şikâyetçi

Bankalar ve otomobil bayileri tarafından verilen hizmet kalitesi, sigorta acenteleri tarafından verilen hizmet kalitesi ile eşit değildir. Sigorta acentelerinin 7/24 hizmet vermesi, bu noktada önemli bir etken.

Devamını Oku

Fiat Aegea Ekim Ayında Satışa Çıkıyor

Yaklaşık 3 yıldır merakla beklenen Fiat Aegea Ekim ayında satışa çıkıyor. Peki üretimi Türkiye'de yapılacak olan Aegea'nın satış fiyatı ne kadar olacak?

Devamını Oku

2015’te Araç Kasko Hesaplamasıyla Tasarruf Edin!

2015 kasko hesaplamanızı en ideal şekilde yapabilmeniz için bir takım önerilerde bulunmak ve kasko hesaplamayla 2015 yılında elde edeceğiniz avantajlardan bahsetmek istedik.

Devamını Oku