LPGli Araca Motor Garanti Sigortası

13 Eylül 2013

Zavoli ile işbirliği yapan Koru Sigorta, LPG dönüşümü yaptıran araçların motorlarını sigortalayacak.

Motor ArızasıYakıt masraflarını azaltmak adına LPG dönüşümü yaptırmaya yönelen araç sahipleri, ilerleyen zamanlarda araçlarında meydana gelen arızalardan şikayetçi. Oksijen sensörü, yakıt karışım arızası, buji  gibi sorunları sıklıkla yaşayan LPGli araç sahiplerinin en temel sorunu ise motor arızaları.

Yakıt Tasarruf Cihazları Yararlı mı?

LPGli araçta meydana gelen yağ yakma, su eksiltme ve fazla yakıt tüketimi gibi problemlerin kaynağı çoğunlukla motor arızasıdır. Aracın diğer aksamından kaynaklanan başka problemlerin yanında özellikle yakıt tasarrufu adına LPG dönüşümü yaptırdıktan sonra meydana gelen fazla yakıt tüketimi araç sahipleri için öncelikli bir sorundur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Motor arızası sebebiyle sorun yaşamak istemeyen araç sahipleri için Zavoli ve Koru Mutuel Sigorta ortaklığı ile sunulan motor garanti sigortası, araç LPG dönüşüm işlemlerini Zavoli Sıralı Otogaz Sistemleri istasyonlarında yaptıranlara satış sonrası destek konusunda büyük avantaj sağlayacak.

Araç sigortası için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde teklif almak için sigorta sorgulama yapın, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko ve trafik sigortası tekliflerine 3 dakikada ulaşın! En iyi araç sigorta fiyatları için Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisinden yararlanın. Sigorta ve hasar ihbar işlemleriniz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %50'ye varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.


Okumaya Devam Edin

Az Yakıtla Çok km Yapmanın Yolları

Yakıt tüketimi, araç alırken dikkat ettiğimiz ilk noktalardan biri. Fakat aynı iki aracın farklı miktarda yakıt tüketmesi de mümkün. Daha az yakıtla daha fazla yol kat etmenin püf noktaları Sigortam.net’te.
 

Yakıt Tasarruf Cihazları Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Son zamanlarda sıkça başvurulan bir tasarruf yöntemi olan yakıt tasarruf cihazları hakkında merak edilenler Sigortam.net’te.
 

Hangi Yakıt Daha Ekonomik? Dizel mi LPG mi Benzin mi?

Pek çok insan daha az yakıt masrafı için dizel araç veya LPG tercih ediyor. Peki dizel ve LPG gerçekten tasarruf ettiriyor mu?