Sektörel Haberler


Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Nisan Sonuçları

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Nisan ayı verilerine göre, bir önceki aya göre kasko primlerinde 4 puan, trafik sigortası primlerinde ise 2 puanlık artış yaşandı.

Devamını Oku

Sigortacılar Kasko Fiyatları için Uyarıda Bulundu

Kurdaki beklenmeyen artışın başta kasko olmak üzere araç sigortalarını olumsuz yönde etkileyebileceğini vurgulayan sigortacılar araç sahiplerini uyardı.

Devamını Oku

Groupama’dan İyi Sürücüyü Ödüllendiren Kaskopilot Uygulaması

Groupama Sigorta kaskopilot uygulaması ile trafikteki başarılı sürücüleri ödüllendirmeyi hedefliyor. İşte kaskopilot uygulaması ile tüm merak edilenler. 

Devamını Oku

15 Milyondan Fazla Aracın Kasko Sigortası Bulunmuyor

TÜİK verileri Türkiye'deki araçların 3/4'ünün kasko sigortası poliçesine sahip olmadığını ortaya koyuyor. Ortaya çıkan zarar ise inanılmayacak boyutlarda.

Devamını Oku

Araç Sayısı Artıyor Ancak Kasko Poliçesi Sayısı Düşüyor

TSB'nin açıkladığı verilere göre Türkiye'deki trafiğe tescili yapılan araç sayısı artış gösterirken, kasko poliçelerinin sayısında ise düşüş yaşanıyor.

Devamını Oku

Ray Sigorta’dan Kadınlara Özel “Prenses Kasko”

Ray Sigorta, kadınlara özel kasko ürünü Prenses Kasko'yu piyasaya sürdü. İşte Prenses Kasko'nun sağladığı avantajlar ve hakkında merak edilenler.

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

Devamını Oku

Allianz Sigorta Hızlı Teklif ile Kasko ve Trafik Sigortası Yaptırmak Çok Kolay

Allianz Sigorta "hızlı teklif" ile kasko ve trafik sigortası poliçelerinde sadece 2 adımda teklif veriyor. Arjen Robben'in reklam yüzü olduğu kampanyayı çok seveceksiniz.

Devamını Oku

Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

Ray Sigorta'dan kasko poliçesi alanlara, göz ve katarak muayenesi ücretsiz! Ray Sigorta'nın indirim sürprizleri sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

Devamını Oku

Güvenceniz Anadolu Sigorta’dan, İndiriminiz Pirelli’den

Anadolu Sigorta ve Pirelli işbirliği ile başlatılan kampanya ile Anadolu Sigorta'dan kasko veya trafik poliçesi olanlara Pirelli lastiklerde %25 indirim fırsatı.

Devamını Oku

Sıfır Araç Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıfır araba almadan önce dikkat etmeniz gerekenler listesini sizler için araç araştırmasından, bayi ziyaretine kadar geniş bir yelpazede oluşturduk

Devamını Oku

Sürücülerin Kasko Sigortasından Beklentileri

Aksigorta’nın 12 ilde müşterilerine yönelik yaptırdığı ve 639 kişinin katıldığı araştırmada kasko sigortası ile ilgili ortaya ilginç veriler çıktı.

Devamını Oku
Daha Fazla Göster test