Sigorta ile Büyük Masraflara Karşı Küçük Ödemelerle Önlem Alın

Hepimiz hayatta sahip olduklarımızı kaybetmemek, istediğimiz hayata ulaşabilmek için çalışıyoruz. Temel amaçlarımız arasında her zaman bugünkü yaşam kalitemizi korumak bulunuyor. Yaşam standartlarımızı koruyabilmek ve iyileştirmek için ise maddi olarak gelir ve giderlerimizi kontrol altında tutmamız şart.
sigortaNormal seyreden hayatımızda meydana gelen olumsuz bir olay, o anki maddi şartlarımızı zorlayabiliyor ve var olan yaşam kalitemizi riske atabiliyor. Örneğin aracımızla beklenmedik şekilde bir kazaya karıştığımızda veya evimize giren hırsız bizim için değerli olan mal varlıklarımızı alıp götürdüğünde bütçemiz ciddi anlamda sarsılabiliyor ve bunun etkileri sonraki zamanlarda da sürekli hale gelen borçlar yaratabiliyor.
Sigorta yaptırmakişte bu noktada daha da önemli hale geliyor. Anlık ve elimizde olmadan gelişen olaylara karşı maddi olarak zorluk yaşamamak adına, önceden küçük ödemeler yaparak bizim için değerli olan varlıklarımızı, sevdiklerimizi ve sağlığımızı sigortaaltına alma imkanımız var. Böylece oluşan zararı önceden uzun vadeye yayarak bütçemizi kendi istediğimiz gibi ayarlayabiliyor ve riskler karşısında etkilenmiyoruz.

Sigorta Yaptırmanın Maddi Yönden Avantajları

– Öncelikle hem canımızı hem de mallarımızı korumak için sigortalar mevcuttur ve bu geniş bir yelpazeye yayılan sigorta çeşitleri ile yaşamımızın her alanını maddi olarak kontrol altında tutabiliriz.
– Ülkemizde sigortacılık sektörünün gelişmesi ve kanuni düzenlemelerin de yapılmasıyla artık canımıza ve malımıza gelebilecek tüm zararlar sigorta kapsamı altına alınabilmektedir. Bu da hem kendimizin hem de sevdiklerimizin hayat kalitesini korumamız için önemlidir.
– Mal varlıklarına yönelik yapılan sigortalar herhangi bir kaza, yangın, çalınma, gasp, doğal afetler veya terör saldırıları için maddi güvence oluşturmaktadır.
Özel arabamız veya ticari araçları için çarpma, çarpılma, yanma, pert olma gibi riskleri içeren kasko sigortası;
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
Kendi aracımız dışındaki kişi, araç ve diğer varlıklara verdiğimiz zararları karşılamak için zorunlu trafik sigortası;
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL
Evimizde meydana gelen hırsızlık, yangın, su basması gibi olaylar için için konut sigortası;
Ülkemizde en çok meydana gelen doğal afetlerden olan depreme karşı evimizi güvence altına alan zorunlu deprem sigortası (DASK);
Ticari malvarlıklarımızı koruyan nakliye sigortaları gibi çok farklı ihtiyaçlara yönelik sigortalar bulunmaktadır.
– Canımıza ve sağlığımıza yönelik geliştirilen sigortalar ise herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıktığında bizi bir anda büyük ödemeler yapmaktan kurtarır.
Herhangi bir anda, araçta veya yolda başımıza ani olarak gelecek risklere karşı yapılan ferdi kaza sigortası;
Sağlık harcamalarımızı tüm yıl boyunca güvence altına alan özel sağlık sigortası;
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!SAĞLIK TEKLİFİ AL
Hem birikim yapmamızı hem de vefatımız halinde geride kalanlara maddi güvence bırakmamızı sağlayan hayat sigortası;
Çalışırken biriktirip emeklilikte maddi olarak yaşam standardımızı korumayı amaçlayan bireysel emeklilik sistemi (BES) can sigortası türlerindendir.
– Bu sigortalara ek olarak günlük hayatımızda başımıza gelecek daha küçük riskleri kapsayan, küçük ödemeli ancak yüksek teminatlı sigortalar da bulunmaktadır. Cüzdan, kredi kartı laptop hırsızlıklarına karşı yıllık tek seferde çok küçük bir miktar ödeme yapılan, böyle bir olay gerçekleştiğinde ise bizi zor durumdan kurtaran sigortalar da mevcuttur.
– Sigorta sadece süregelen hayatımızı güvence altına almaz. Bir taraftan seyahatlerimizde de başımıza gelecek olan olaylara karşı önceden hazırlıklı olmamızı sağlar. Yurtdışında olabilecek herhangi bir kaza, sağlık durumu veya maddi kayıplara karşı yaptırılan yurtdışı seyahat sigortası, döndüğümüzde mevcut hayatımıza kaldığımız yerden ve planladığımız şekilde devam etmemizi sağlar.
Sigorta yaptırmak önceki yıllarda bir “lüks” olarak görülse de, hayatlarımızın çok hızlandığı şu dönemde artık lüks olmaktan çıkıp, yatırımlarımızı ve varlıklarımızı korumamız adına en önemli ihtiyaçlarımızdan biri haline gelmiştir. Ekonomik olarak alım gücümüzün eskiye oranla azalması, sahip olduklarımızı daha değerli kılmakta ve onları korumamızı zorunluluk haline getirmektedir.
Kendiniz ve aileniz için hangi sigortaların uygun olduğundan emin değilseniz, Sigortam.net uzmanlarımız size ihtiyacınız olan sigortayı en uygun fiyata seçmenizde yardımcı olacaklardır.
Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapabileceğiniz anlaşmalı sigorta şirketlerini görmek için tıklayınız.
Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin onlarca farklı ürününden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigortayı almak için internet adresimizden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL