Sürücüler İçin En İşe Yarar Android Uygulamaları

Artık hemen hemen hepimizin hayatına giren akıllı telefonlar, günlük hayatımızı kolaylaştıran binlerce uygulama ile birçok farklı alanda çeşitli olanaklar sağlıyor.

Bu uygulamalar arasında sürücüler için trafikte işe yarayacak en işe yarar android uygulamalarını sizler için biraraya getirdik.  

İBB CepTrafik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmeti olan İBB Cep Trafik, İstanbullu sürücülerin trafikteki en çok tercih ettikleri uygulamalar arasında yer alıyor. Anlık trafik bilgisi, yoğunluk haritaları, hız bilgileri, yol durumu ve benzeri birçok farklı özelliğe cep telefonunuz üzerinden istediğiniz yer ve zamanda ulaşabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Karayolları Genel Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sürücülere ücretsiz olarak sunduğu yol asistanı uygulaması ile OGS/HGS ihlali durumunda cep telefonunuza bildirim, uzaklık ölçme özelliği ile ilçeler arası uzaklık gibi özelliklerin yanı sıra, harita üzerinden yol haritası, toplam mesafe ve yol çalışması duyuruları gibi hizmetlere de istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Yandex. Navigasyon

Dünya üzerinde 25 milyondan fazla kişinin tercihi olan Yandex. Navigasyon, Türkiye’de sürücüler arasında en popüler navigasyon uygulamalarından birisi. Yolculuk sırasında ne zaman, nereden gitmeniz gerektiğinizi sesli ve ekran göstergeleri sayesinde kolaylıkla öğrenmenizi sağlayan uygulama ayrıca yol yoğunluğu, varış saati, kalan km gibi özelliklerinin yanı sıra bazı şehirlerde 3d özellikli yol şemaları ile de dikkat çekiyor.

HGS Mobil Bakiye Yükleme

Yolculuğunuz sırasında HGS’nizde ne kadar bakiyeniz kaldığını ya da HGS yüklemenizi nerede yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? HGS Mobil Bakiye Yükleme bu problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak, oldukça kullanışlı bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde TC. Kimlik No, Vergi No. ya da HGS etiket numarası ile istediğiniz anda HGS Bakiye Sorgulama yapabilir, HGS bakiye yüklemek için PTT şubelerine gitmek zorunda kalmadan, kredi kartınız ile bakiye yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

E- Devlet Kapısı

Türkiye Cumhurşyeti’nin resmi sitesi turkiye.gov.tr’nin Android üzerindeki uygulaması E- Devlet ile sürücüler, araç sorgulama, sürücü belgesi ceza puanı sorgulama, sürücü belgesi iptal bilgisi sorgulama,trafik poliçe sorgulama, kasko poliçe sorgulama gibi hizmetlere istediğiniz an cep telefonunuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni teknolojiler sürüş rahatlığını olabildiğince üst seviyeye çıkartmaya çalışsa da, trafikteki kaza risklerine karşı en önemli güvence halen kasko sigortası olarak karşımıza çıkıyor. En iyi fiyat garantili kasko için hemen Sigortam.net’i ziyaret edin veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.  

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Kasım 2017 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Yılbaşına Göre 41 Puan Geriledi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi kasım ayı verilerine göre ocak ayından bu yana trafik sigortası...primleri 41 puan düşüş kaydetti. Aynı dönemde ortalama kasko primlerindeki gerileme ise 12 puan oldu.

Türkiye’nin ilk...ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik...Sigortası Endeksi’nin kasım ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını...gösteren endekse göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi kasım ayında 12 puan kaybederek 88’e geriledi. Trafik...sigortasında ise yılbaşında 100 olan endeks 41 puan gerileyerek ekim ayında 59 oldu. Böylece yılbaşında 1.337 TL olan ortalama...trafik sigortası primleri kasım itibariyle 795 TL’ye; 2.148 TL olan ortalama kasko primleri ise 1.884 TL’ye...düştü. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “Sigortam.net...olarak otomobil sigortalarına yönelik endeks çalışmamızla araç sahiplerinin otomobil sigortalarındaki trendi yakından izlemesini...kolaylaştırmayı sürdürüyoruz. Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin kasım sonuçları nisan ayında uygulamaya giren tavan fiyat...uygulamasıyla yaşanan sert düşüşün ardından primlerin yatay seyrini sürdürdüğünü gösteriyor. Ocak ayından bu yana 41 puan...gerileyen trafik sigortası endeksi, ekim ayına göre 1 puan artış gösterdi. Böylece ekim ayında 781,9 TL olan trafik sigortası prim...ortalaması, kasım ayında 795 TL’ye çıktı. Kasko primlerinde yılbaşından bu yana 12 puanlık düşüş yaşanırken, aylık bazda...1 puanlık gerileme oldu. Ekim ayında 1.922 TL olan ortalama kasko prim miktarı, kasım ayında 1.885 TL olarak gerçekleşti. Bu genel...olarak yatay seyrin yılbaşına kadar sürmesini bekliyoruz. En uygun fiyat garantisi ve yüzde 50’ye varan fiyat avantajının yanı...sıra doğru ihtiyaca doğru ürünü sunan uzmanlığı bir araya getiren Sigortam.net, sigorta seçerken, hasar anında ve yenileme...sürecinde her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam edecek” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne...göre bu yılın ocak ayından bu yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle:        

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL