Nissan Kasko Sigortası En İyi Fiyat Garantisi Avantajı ile Sigortam.net’te!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Nissan kasko sigortası Sigortam.net’te

  • En iyi sigorta şirketlerinden Nissan kasko teklifi alın.
  • Nissan kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Nissan sigortasını satın alın.

 

Nissan Hakkında

Nissan çok uluslu ve Japonya merkezli bir otomotiv şirketidir. 1934 yılında Jidosha-Seizo co. ve Nihon Sangyo Co.ltd. şirketleri birleşerek Ni-san adını alır. 1 Haziran 1934’te şirketin adı Nissan Motor Co. Ltd. olur. Kuzey amerika, Avrupa, Japonya ve deniz aşırı ülkeler olmak üzere 4 ana bölgede yapılanmıştır. Avrupaya araç ihracatına 1962 yılında başlamıştır. 1983’te Nissan Motor İberica, İspanya’da üretime geçti. 1984 yılında bir diğer fabrikası, Motor Manufacturing İngiltere kuruldu. 1980’lerdeMeksika, avustralya, Tenesse, Mississipi ve Güney afrika’da üretim merkezleri kuruldu.

 

Nissan Kasko Sigortası

Nissan marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak araç kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. Nissan’nın ülkemizdeki en yaygın modelleri Nissan Micra, Nissan Primera, Nissan Almera, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Nissan Juke ve Nissan Note olarak sıralanabilir. Nissan marka aracınızın modelini belirterek kasko teklifinizi 3 dakika alabilirsiniz.

Nissan Micra Kasko Sigortası

Nissan Micra model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Nissan Micra Hakkında

Bluetooth sistemine sahip telefonla Nissan Micra, müzik sistemi üzerinden eller serbest şekilde görüşme yapma olanağı sunar. Direksiyon üzerinden tek bir tuşa dokunuşla bu görüşmeler trafikte dikkat dağılmadan gerçekleştirebilir. Sürüş esnasında direksiyon üzerinde bulunan kumanda sistemi ile ses sistemini, yol bilgisayarını ve telefon görüşmelerinizi dikkatiniz dağılmadan kumanda edebilirsiniz.

Nissan Primera Kasko Sigortası

Nissan Primera model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Nissan Primera Hakkında

Nissan Primera, Nissan’ın Türkiye’de 1990 ve 2008 yılları içinde satışını gerçekleştirdiği sedan modelidir. Diğer bazı ülkelerde üretimi devam ediyor. Üst modeli ise Infiniti G20’dir.

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL