444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Ne Kadar?

19 Şubat 2014

Trafik sigortası fiyatları, sigorta şirketlerinde farklılık gösterebilir. Bazı sigorta şirketleri bazı marka model araçlarda daha ucuz trafik sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı teklif verebilir.

Ayrıca trafik sigortası hesaplamalarında aracın plakası ve kullanım amacı da değerlendirilir.

Trafiğe çıkmadan önce her aracın zorunlu olarak yaptırdığı zorunlu trafik sigortası, kaza anında karşı tarafa verilen hasarları karşılar. Trafik sigortasını yaptırmayanların trafiğe çıkması yasaktır.

Bu araçların trafikte yakalanması durumunda trafik şube otoparkına çekilir. Bundan sonraki süreç yorgunluktan ve masraftan başka bir şey getirmez.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Trafik sigortasında teminatlar ve limitler standarttır. Trafik sigortası teminatlarına Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden bütçenize en uygun trafik sigortasına kolayca ulaşabilirsniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Niçin Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan, hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir poliçedir.

Zorunlu Trafik Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

17 Haziran 2010 Perşembe

Zorunlu trafik sigortasında her araç için teminatlar aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişir. 

Trafik Sigortasının Ödeme Yapmadığı Durumlar Nelerdir?

17 Haziran 2010 Perşembe

Trafik poliçelerinde de diğer tüm poliçelerde olduğu gibi kapsam altında olan ve olmayan haller genel şartlar ile belirtilmiştir.