Trafik Sigortası Ne Kadar? | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Ne Kadar?

Trafik sigortası fiyatları, sigorta şirketlerinde farklılık gösterebilir. Bazı sigorta şirketleri bazı marka model araçlarda daha ucuz trafik sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı teklif verebilir.

Ayrıca trafik sigortası hesaplamalarında aracın plakası ve kullanım amacı da değerlendirilir.

Trafiğe çıkmadan önce her aracın zorunlu olarak yaptırdığı zorunlu trafik sigortası, kaza anında karşı tarafa verilen hasarları karşılar. Trafik sigortasını yaptırmayanların trafiğe çıkması yasaktır.

Bu araçların trafikte yakalanması durumunda trafik şube otoparkına çekilir. Bundan sonraki süreç yorgunluktan ve masraftan başka bir şey getirmez.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortasında teminatlar ve limitler standarttır. Trafik sigortası teminatlarına Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden bütçenize en uygun trafik sigortasına kolayca ulaşabilirsniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Kolay Trafik Sigortası

Kolay sigorta sahibi olmak sigortam.net ile çok kolay! Trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net ile alın, %45 fiyat avantajını sadece 3 dakikada yakalayın.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zorunlu trafik sigortası poliçenizi yaptırırken mağdur olmamak ve daha fazla ücret ödememek için dikkat etmeniz gerekenleri sizler için biraraya getirdik.

Devamını Oku

Trafik Sigortası Poliçesinde Teminat Dışı Durumlar

İster kasko ister trafk sigortası yaptıracak olun; her 2 araç sigortasında da teminatları, teminat dışı durumları bilmeniz önemlidir.

Devamını Oku