Trafik Sigortası Ne Kadar? | Trafik Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Trafik Sigortası Ne Kadar?

Trafik sigortası fiyatları, sigorta şirketlerinde farklılık gösterebilir. Bazı sigorta şirketleri bazı marka model araçlarda daha ucuz trafik sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı teklif verebilir.

Ayrıca trafik sigortası hesaplamalarında aracın plakası ve kullanım amacı da değerlendirilir.

Trafiğe çıkmadan önce her aracın zorunlu olarak yaptırdığı zorunlu trafik sigortası, kaza anında karşı tarafa verilen hasarları karşılar. Trafik sigortasını yaptırmayanların trafiğe çıkması yasaktır.

Bu araçların trafikte yakalanması durumunda trafik şube otoparkına çekilir. Bundan sonraki süreç yorgunluktan ve masraftan başka bir şey getirmez.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortasında teminatlar ve limitler standarttır. Trafik sigortası teminatlarına Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden bütçenize en uygun trafik sigortasına kolayca ulaşabilirsniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Bilmecesi

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, trafik sigortası ve kasko arasındaki farklara dikkat çekerek, ülkemizdeki bu iki sigorta türünün anlaşılamamasının nedenlerine dikkat çekti.

Devamını Oku

Güvence Hesabı’nın Kapsamı

Güvence Hesabı, TSRŞB (Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri ) bünyesinde kurulmuş özel bir hesaptır.

Devamını Oku

Trafik Sigortasını Daha Uygun Fiyata Yaptırmanın 3 Yolu

Zorunlu trafik sigortası poliçenizi çok daha uygun fiyatlara yaptırabilmenizi sağlayacak en iyi tüyoları sizin için biraraya getirdik. İşte uygun fiyata trafik sigortası yaptırmanın 3 yolu.

Devamını Oku