Trafik Sigortası Ne Kadar?

Trafik sigortası fiyatları, sigorta şirketlerinde farklılık gösterebilir. Bazı sigorta şirketleri bazı marka model araçlarda daha ucuz trafik sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı teklif verebilir.

Ayrıca trafik sigortası hesaplamalarında aracın plakası ve kullanım amacı da değerlendirilir.

Trafiğe çıkmadan önce her aracın zorunlu olarak yaptırdığı zorunlu trafik sigortası, kaza anında karşı tarafa verilen hasarları karşılar. Trafik sigortasını yaptırmayanların trafiğe çıkması yasaktır.

Bu araçların trafikte yakalanması durumunda trafik şube otoparkına çekilir. Bundan sonraki süreç yorgunluktan ve masraftan başka bir şey getirmez.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Trafik sigortasında teminatlar ve limitler standarttır. Trafik sigortası teminatlarına Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden bütçenize en uygun trafik sigortasına kolayca ulaşabilirsniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
100 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL