Arabam.com’dan Gelenlere Avantajlı Kasko Teklifleri Burada!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Kasko sigortanızı Sigortam.net’ten alın, fiyat ve teminatları tek bir ekrandan karşılaştırma şansı yakalayın! En uygun kasko fiyatları için internetten kasko teklifi almanız yeterli. %50’ye varan fiyat avantajı ile poliçeniz e-postanıza gelsin, güvenceniz anında başlasın!

Sigortam.net‘ten online kasko teklifi alarak, aracınızı ve bütçenizi güvence altına almanız çok kolay! Bilgilerinizi girin, teklifleri değerlendirin ve poliçenizi satın alın.

Sigortam.net ile;

  • Tek tek acenteleri gezmek yerine, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin sunacağı onlarca kasko teklifi arasından karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • %50’ye varan fiyat avantajı ve kişilere özel hesaplanan internet özel indirimlerinden faydalanarak bütçenize en uygun kasko poliçesini seçebilirsiniz.
  • Kasko sigortasınızı satın aldıktan sonra poliçenizi teslim almayı beklemezsiniz. Kasko poliçeniz e-posta ile anında size ulaşır.

Aracınızı kasko ile güvenceye almak, trafikte veya park halinde yaşanabilecek kaza risklerine karşı önlem almanızı sağlar. Unutulmaması gereken en önemli nokta, trafik sigortası bir kaza durumunda sadece karşı tarafın ya da üçüncü kişilerin zararını karşılarken, kasko sigortası sizin aracınızın zararlarını karşılar. Aracınızın yanması, çalınması yada kaza sonucunda oluşabilecek zararlar sonucu ortaya çıkan yüksek maliyetleri, uygun bir prim karşılığında sigorta şirketiniz öder.

Bu sebeple kaza risklerine karşı kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin, en uygun fiyat garantisi ile kasko teklifi alın.

 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL