En Hesaplı Kaskoyu Kaçırmayın

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Hesaplı Kaskoyu Yakalayın!

Kasko sigortası yaptırırken en iyi fiyatları, indirimleri ve avantajları kaçırmayın! Sigortam.net’in 12 yıllık tecrübesi ile size en uygun kasko sigortasına kolayca ulaşın.

En hesaplı kaskoyu kaçırmayın:

En iyi fiyat garantisi ile bütçenize en uygun kaskoyu seçin. %45 fiyat avantajını yakalayın. Referans kampanyası ile kişi başı %5 indirim kazanın, kaskonuzu indirimli alın. Size özel ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan ödeyin.

En kapsamlı hizmeti kaçırmayın:

Size özel müşteri temsilcisi ile hasar anında en hızlı hizmeti alın. Poliçeniz adresinize ücretsiz gönderilsin. Kaskonuz ile ilgili yardım için 12 yıllık Sigortam.net uzmanlığına Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 ulaşın.

En hızlı hizmeti kaçırmayın:

Kasko teklifi almak için tek bir form doldurun, biz size Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko fiyatlarını sunalım. Siz vaktinizi kasko aramak için değil arabanızı keyifle sürmek için harcayın.

En gerekli teminatları kaçırmayın:

Satın aldığınız kaskonun sizi koruduğundan emin olun. İhtiyacınız olan teminatları içermeyen kasko, tasarruf değil masraftır! Sizin için en gerekli teminatları en iyi fiyata alın, “ucuz sigorta” mağduru olmayın.

Kasko işlemlerinizle ilgili tüm konularda uzmanlarımızdan destek almak için 0216 636 67 57 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya biz sizi arayalım, işlemlerinizi telefon aracılığıyla tamamlayalım. İster tek bir formla ister tek bir telefonla kasko sigortanızı yaptırın. 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL