Fiat Fiorino Kasko Sigortası

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Ucuz Fiat Fiorino Kasko Fiyatları! En uygun Fiat Fiorino kasko sigortası Sigortam.net’te        

  • Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden Fiat Fiorino kasko sigortası teklifi alın. 
  • Fiat Fiorino kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Fiat Fiorino kasko sigortasını satın alın.
  • Fiat Fiorino Kasko Sigortası

Fiat Fiorino model aracınıza en uygun kasko sigortası fiyatlarına ulaşmak için Sigortam.net üzerinden 3 dakikada kasko hesaplama yapın, karşınıza çıkan forma bilgilerinizi doğru olarak girin, kasko fiyat hesaplaması işlemini kolayca gerçekleştirin.  

Fiat Fiorino Hakkında

Fiat Fiorino model araçlar 1977'den bu yana üretiliyor. Özellikle aileler tarafından çok beğenilen Fiorino model araç, geniş iç hacmi ile yolculukların rahatça gerçekleşmesine imkan tanıyor. Üçüncü cama sahip olması ve yukarı açılabilir olan kapısıyla konforlu ve ferah yolculuklar sağlıyor. Geniş torpido gözlerine sahip olan Fiorino, önemli eşyalarınızı çok fazla alabilecek kapasitede, notebook vb. eşyalarınızı bile rahatlıkla saklayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Benzin ve motorin yakıtlarına sahip olan modelleri mevcuttur.

Fiorino Combimix modeli ağır yük taşıyabilme potansiyeline sahip olmasının yanı sıra ergonomik tasarımıyla da en dar yollarla karşılaştığınızda bile size kolaylık sağlıyor, rahatça geçebiliyor. Engebeli yollarla başa çıkabilecek özel lastiklere sahip Fiorino Trekking ile de korkusuz ve sorunsuz sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL