Fiat Kasko Sigortası İçin En İyi Fiyat Garantisi ile Teklif Alın!

telefon
0850 250 2400
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Fiat kasko sigortası Sigortam.net’te

  • En iyi sigorta şirketlerinden Fiat kasko teklifi alın.
  • Fiat kasko fiyatlarını karşılaştırın.
  • %50’ye varan fiyat avantajlarını yakalayın! 
  • Bütçenize en uygun Fiat sigortasını satın alın.

Fiat Hakkında

Fiat, 1899 yılında Giovanni Agnelli tarafından Torino’da kurulmuştur. İsmini “Fabbrica Italiana Automobili Torino” kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi markaları barındırmaktadır ve yarı anlamda bu markaların sahibidir. Dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer almaktadır.

Fiat Kasko Sigortası

Fiat marka aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Fiat’ın ülkemizdeki en yaygın modelleri Fiat Egea, Fiat Albea, Fiat Linea, Fiat Palio, Fiat Punto olarak sıralanabilir. Fiat marka aracınızın modelini belirterek Fiat kasko teklifinizi 2 dakika alabilirsiniz.

Fiat Albea Kasko Sigortası

Fiat Albea model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Fiat Albea Hakkında

Fiat Albea Sole en gelişmiş ABS (Anti Blockage System) ve EBD (Electronic Brakeforce Distribution) ile donatılmıştır. Bu sistem sayesinde tekerlekler kilitlenmeden minimum reaksiyon süresinde maksimum frenleme sağlanmaktadır. FPS (Yangın Önleme Sistemi) otomobili çeşitli yangın risklerine karşı koruyan en modern çözümdür. Gerek kaza sırasında devreye giren sistemiyle, gerekse her zaman yüksek ısıya dayanıklı malzemeleriyle yangına fırsat tanımaz.

Fiat Doblo Kasko Sigortası

Fiat Doblo model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına 2 dakikada ulaşmanız mümkün. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yapın, açılan forma bilgilerinizi eksiksiz olarak girin, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Fiat Doblo Hakkında

Fiat Doblo, estetik tasarımı ile kullanıcıların gözdesi olan, geniş ailelere de hitap eden bir modeldir. İç hacminin geniş olması sebebiyle seyahatlerin çok rahat yaşanmasını sağlıyor. Bağımsız olan arka süspansiyonu ile düzgün olmayan yol şartlarını bile size hissettirmiyor. Yan ve ön hava yastıkları ile araç içindeki kişilerin başını ve gövdesini korumayı amaçlıyor. Dizel motora sahip olan bu aracın tek sıra ve önde enlemesine 4 silindiri mevcuttur. 1.4 95 HP 16V Dynamic – Panorama modeli ise benzinli bir modelidir. Fiat Doblo Classic Cargo modelinde güçlü multijet motor bulunmaktadır. Bu motora sahip olmasından dolayı aracın performansı artmakta ve ekonomi sağlamaktadır. Çeşitli motor seçeneklerine sahip Doblo modellerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. İç konforu da size evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Fiat Doblo 2011’de uluslararası ticari araç ödülünün de sahibi olmuştur.

Fiat Fiorino Hakkında

Fiat Fiorino model araçlar 1977’den bu yana üretiliyor. Özellikle aileler tarafından çok beğenilen Fiorino model araç, geniş iç hacmi ile yolculukların rahatça gerçekleşmesine imkan tanıyor. Üçüncü cama sahip olması ve yukarı açılabilir olan kapısıyla konforlu ve ferah yolculuklar sağlıyor. Geniş torpido gözlerine sahip olan Fiorino, önemli eşyalarınızı çok fazla alabilecek kapasitede, notebook vb. eşyalarınızı bile rahatlıkla saklayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Benzin ve motorin yakıtlarına sahip olan modelleri mevcuttur.

Fiorino Combimix modeli ağır yük taşıyabilme potansiyeline sahip olmasının yanı sıra ergonomik tasarımıyla da en dar yollarla karşılaştığınızda bile size kolaylık sağlıyor, rahatça geçebiliyor. Engebeli yollarla başa çıkabilecek özel lastiklere sahip Fiorino Trekking ile de korkusuz ve sorunsuz sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

En Ucuz Fiat Kasko Fiyatları!

Fiat marka aracınız için en uygun kasko sigortası Sigortam.net’te. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerini incelemek için kasko sigorta sorgulama yapın, Fiat kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Fiat kasko sigortasını seçin.

Sigortam.net ile %50’ye varan fiyat avantajını yakalayın, aracınıza en uygun kasko sigortasına sigorta sorgulama işlemi ile 2 dakikada ulaşın.

Fiat markası Türkiye’de çoğunlukla Punto, Linea, Albea ve Palio modelleriyle tanınan bir İtalyan otomobil üreticisidir. Firma bünyesinde ayrıca Ferrari, Maserati, Alfa Romeo markaları da bulunmaktadır. Fiat, Türkiye’de dijital gösterge tablosu bulunan ilk otomobil olan Tempra modeli araçları ile büyük sükse yapmıştır.

5 Adımda Fiat Kasko

En pratik ve en ekonomik sigorta hizmetlerini ayağınıza getiren Sigortam.net bütün detayları sizin adınıza düşündü. Fiat kasko sorgulama için size kalansa sadece birkaç adım;

  • En iyi sigorta şirketlerine sizi kolayca ulaştıracak Fiat kasko sorgulama formunu doldurun, bilgilerin eksiksiz olmasına dikkat edin,
  • Sadece 2 dakikada ulaştığınız kasko fiyatları arasında Fiat kasko sigortası için karşılaştırma yapın,
  • Dilerseniz %50’ye varan fiyat avantajını ayağınıza getiren Sigortam.net’in online işlemleri ile kasko sahibi olun,
  • Online işlem yapmak istemezseniz, 7/24 hizmet veren 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız yardımıyla Fiat kasko sorgulamanızı yapın.

Fiat’ı Yakından Tanıyalım;

‘Fabbrica Italiana Automobili Torino’’ kelimesinin kısaltmasından gelen Fiat 1899 yılında sektöre dahil oldu.

Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi markaları barındıran ve bu markaların yarı sahibi olan İtalyan markası Fiat ülkemizde en çok Fiat Albea, Fiat Linea, Fiat Palio, Fiat Punto modelleri ile tanınmakta, yollarda kendini göstermektedir.

İtalyan ekonomisine büyük katkısı olan Fiat bugün mevcut ürünleriyle, teknolojik araştırmalarıyla ve kalitesiyle müşterilerine hizmet sunmaya ve yeni ürünleriyle müşterilerini buluşturmaya devam ediyor.

Fiat Linea Kasko Sigortası

Fiat Linea model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın. Fiat Linea için güncel kasko bedelini öğrenmek içinse Fiat Linea kasko değeri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fiat Linea Hakkında

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle konfor sunarken aynı zamanda şıklık sağlamaktadır. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlamaktadır. Koltuk ve kapı panellerindeki kumaş yüzeylerde kimyasal bir metodla oluşturulan koruyucu tabaka sayesinde; kumaşın yeni görüntüsü uzun süre korunur, kir itici özelliği kazandırılmış kumaş uzun süre temiz ve lekesiz kalır, yağ ve su gibi sıvıların kumaşa tutunması engellenir, bunların oluşturabileceği lekelere karşı kumaş korunur, aşınmalara ve güneş ışınlarının soldurmasına karşı dayanım sağlanır.

Fiat Palio Kasko Sigortası

Fiat Palio model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Fiat Palio Hakkında

Fiat Palio, ilk olarak 1996’de Brezilya’da üretilen Fiat’ın otomobil modelidir. 1998 yılında Türkiye’de satışa sunulmuştur. Özellikle kadınlar tarafından ilgi görmüştür. Birinci nesil Palio’da 1.2 litre 8 supaplı çok nokta enjeksiyonlu 75 hp, 1.4 litre 8 supaplı tek nokta enjeksiyonlu 71 hp, 1.6 litre 16 supaplı çok nokta enjeksiyonlu 103 hp’lik motorlar kullanılırken 2. nesil Palio’da 1.2 8V 60 hp, 1.2 16V (Speedgear) 80 hp, 1.4 8V 77 hp, 1.6 16V 103 hp, 1.6 16V 120 hp (Sporting), 1.3 16V 70 hp Multijet şeklindedir. MK1 kasalarında sadece opsiyon olarak güvenlik paketi altında alınabilen hava yastığı (airbag), şimdi MK2 ve MK3 modellerde (sürücü tarafı) standart hale gelmiştir. 1.3 Multijet motor seçeneği en çok tutulan motordur. 2012 yılı son çeyreği itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.

Fiat Punto Kasko Sigortası

Fiat Punto model aracınız için en uygun kaskosigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.

Fiat Punto Hakkında

Otomobillerin güvenlik performansı en prestijli kuruluş olan EuroNCAP’ten aldığı 5 yıldız ile derecelenmiştir ve daha güvenli bir sürüş garanti etmektedir. ABS ve EBD’nin yanı sıra, ASR/MSR/HBA ve Hillholder (yokuş destek sistemi) içeren ESP (Elektronik Stabilite Programı), çift aşamalı açılabilen ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, enerji emici gövde yapısı, emniyet kemeri uyarı sensörü, arka koltuklarda bulunan ISOFIX bağlantısı gibi aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde tam güvence sağlamaktadır.

Diğer Marka Araç Kasko Sigortaları

Renault kasko sigortası fiyatlarıFiat kasko sigortası fiyatları
Opel kasko sigortası fiyatları Hyundai kasko sigortası fiyatları
Ford kasko sigortası fiyatları Volkswagen kasko sigortası fiyatları

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL