Yeni Yılın, Yeni Otomobilleri ile tanıştınız mı?

Otomobil sektörü her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Teknoloji ilerledikçe araba markaları da buna uygun otomobiller üretiyor. Markaların birbirleri ile olan kıyasıya rekabeti de ürün çeşitliliğini oldukça artırıyor.

Otomobil markaları yıl boyunca cazip kampanyalarla araç satışı yapmalarının yanında 2015 modellerini de duyurmaya hatta satışını yapmaya başladı. Bu modeller ile ilgili bilgi alarak satın almayı tercih edebilirsiniz. İşte 2015 yılında satışa sunulacak olan araba modelleri.

2015 Yılının Yeni Otomobilleri

Skoda Fabia Üst Düzey Güvenlik Donanımlarına Sahip

Skoda, yeni Skoda Fabia modelini son teknolojiden yararlanarak çevre koruma, güvenli ve konforlu özellikte üretti. 3 silindirli motor özelliği bulunan ve 980 kg ağırlığında olan model, 330 litre bagaj hacmiyle de geniş aileler için oldukça tercih edilebilir görünüyor. “SmartGate” özelliği ile aracın yakıt tüketimi ve ortalama hızı akıllı telefonlara kaydediliyor. Üst düzey güvenlik donanımlarına sahip olan Yeni Skoda Fabia, 4 farklı tavan, ayna kapağı ve jant rengi ile birçok zevke hitap ediyor. Skoda Fabia model aracınız için en uygun kasko fiyatlarınaSkoda Fabia Kasko Sigortası” sayfamızı ziyaret ederek ulaşın.

Ford Mustang Yüksek Performans Sunuyor

Yeni motor ve vites çeşitleri ile üretilen Ford Mustang, 2.3 litre “EcoBoost” motoru ile yakıt tasarrufu ve yüksek performans sunuyor. Düşük silindir hacmine sahip olan model çevreyi koruyucu özelliği ile de dikkat çekiyor. Aracın yola tutunmasını sağlayan sistem ile güvenli yolculuklar sunuyor. En uygun Ford kasko fiyatları için “Ford Kasko Sigortası” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ford Focus Son Teknoloji ile Üretildi

Ford yeni Ford Focus modelini son teknolojiden faydalanarak oldukça kolay ve pratik sistemler ile donatarak üretti. 1.0 ve 1.6, benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olan model her ihtiyaca cevap verir özelliktedir. Gelişmiş güvenlik sistemleri ile olası riskleri en aza indiriyor. Park etme sistemleri ise park sorununu kolaylıkla ortadan kaldırıyor. Ford Focus aracınız için en uygun kaskoya “Ford Focus Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşın.

Mercedes-Benz Vito Yakıt Tasarrufu ile Dikkat Çekiyor

Yakıt tasarrufu ön plana alınarak üretilen yeni Mercedes-Benz Vito kendi sınıfında en ekonomik model olma özelliğini taşıyor. Birçok motor ve vites çeşitlerine sahip olan model, üst düzey güvenlik sistemleri ile donatılmıştır ve konfor sağlamaktadır. Mercedes marka aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına “Mercedes Trafik Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Audi A6 Güvenli Sürüş Sunuyor

Audi A6 modeli sportif dokunuşlarla üretilen bir modeldir. 1.8 litre TFSI motora sahip ve 1.535 kg olan model keyifli sürüş sunuyor. “Matrix LED” aydınlatma sahibi olan model virajlarda ve geceleri rahat bir şekilde araba kullanılmasını sağlıyor. Son teknolojiye sahip birçok güvenlik sistemi ile güvenli yolculukların kapılarını aralıyor. Audi A6 model aracınız için en uygun kasko sigortasına “Audi A6 Kasko Sigortası” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aracınız hangi model olursa olsun olası hasar masraflarınızı en aza indirebilmek için kasko sigortası yaptırmanız gerekir. En uygun online kasko fiyatlarına araç kasko sorgulama sayfamızdan ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 ulaşın.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL