LPGli Araca Motor Sigortası | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

LPGli Araca Motor Garanti Sigortası

Zavoli ile işbirliği yapan Koru Sigorta, LPG dönüşümü yaptıran araçların motorlarını sigortalayacak.

Motor ArızasıYakıt masraflarını azaltmak adına LPG dönüşümü yaptırmaya yönelen araç sahipleri, ilerleyen zamanlarda araçlarında meydana gelen arızalardan şikayetçi. Oksijen sensörü, yakıt karışım arızası, buji  gibi sorunları sıklıkla yaşayan LPGli araç sahiplerinin en temel sorunu ise motor arızaları.

Yakıt Tasarruf Cihazları Yararlı mı?

LPGli araçta meydana gelen yağ yakma, su eksiltme ve fazla yakıt tüketimi gibi problemlerin kaynağı çoğunlukla motor arızasıdır. Aracın diğer aksamından kaynaklanan başka problemlerin yanında özellikle yakıt tasarrufu adına LPG dönüşümü yaptırdıktan sonra meydana gelen fazla yakıt tüketimi araç sahipleri için öncelikli bir sorundur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Motor arızası sebebiyle sorun yaşamak istemeyen araç sahipleri için Zavoli ve Koru Mutuel Sigorta ortaklığı ile sunulan motor garanti sigortası, araç LPG dönüşüm işlemlerini Zavoli Sıralı Otogaz Sistemleri istasyonlarında yaptıranlara satış sonrası destek konusunda büyük avantaj sağlayacak.

Araç sigortası için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde teklif almak için sigorta sorgulama yapın, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri tarafından verilen kasko ve trafik sigortası tekliflerine 3 dakikada ulaşın! En iyi araç sigorta fiyatları için Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisinden yararlanın. Sigorta ve hasar ihbar işlemleriniz için www.sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 destek alın.

#%sskasko%#


Benzer İçerikler

Gişe Ücretleri Değişiyor

Köprü ve otoyollardan geçiş ücretleri değişecek, trafik yoğunluğunun fazla olduğu saatlerde gişelerden geçişlerde daha fazla ücret alınacak.

Devamını Oku

Zurich’ten Benim Arabam Başka Diyenlere Özel Kasko

Zurich Sigorta sürücülere ve araçlara geniş güvence veren ’’Benim Arabam Sigortası’’ ile fark yaratmayı amaçlıyor. İşte Zurich Sigorta'nın yeni poliçesinin detayları.

Devamını Oku

Ray Sigorta’dan Kadınlara Özel “Prenses Kasko”

Ray Sigorta, kadınlara özel kasko ürünü Prenses Kasko'yu piyasaya sürdü. İşte Prenses Kasko'nun sağladığı avantajlar ve hakkında merak edilenler.

Devamını Oku