Araba Kiralamak Satın Almaktan Daha Ekonomik!

Araba kiralamak hiç şüphesiz satın almaktan daha ekonomiktir.

Araç kiraladığınızda sadece kiraladığınız süre boyunca arabadan sorumlu olursunuz. Arabanın diğer gereksinimlerini karşılamak zorunda kalmazsınız.

Aracı yasal izni olan bir firmadan kiralamanız, en önemli nokta olmakla birlikte, aracın servislerinin size yakın güzargahta olup olmadığı, aracın bir kusuru olup olmadığı, şirketin hasar anındaki prosedürler vs. dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalardandır.

Bunlara dikkat edilmemesi büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araba Kiralamanın Satın Almaktan Daha Ekonomik Olduğunun 5 Kanıtı!
 

 1. Araba kiraladığınız zaman hem araca hem de hizmetlerine sahip olmuş olursunuz. Bakım, onarım, hasar vs. işlerden kiraladığınız şirket sorumludur. Böylelikle ek ücret ödememiş olursunuz.
   
 2. Araba vergisi ödemek durumunda kalmazsınız.
   
 3. Yedek araba hizmetinin de sahibi olmuş olursunız. Araba bozulduğunda yeni bir araç tarafınıza ulaştırılır.
   
 4. Kasko ve trafik sigortası aracı kiraladığınız şirket tarafından yaptırılır. Sigortasız aracı kiralamamaya özen gösterin.
   
 5. Yasal cezalar da arabayı kiraladığınız şirkete aittir.
   

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak çok kolay. İster online teklif alın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL