444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araba Kiralamak Satın Almaktan Daha Ekonomik!

27 Mayıs 2014

Araba kiralamak hiç şüphesiz satın almaktan daha ekonomiktir.

Araç kiraladığınızda sadece kiraladığınız süre boyunca arabadan sorumlu olursunuz. Arabanın diğer gereksinimlerini karşılamak zorunda kalmazsınız.

Aracı yasal izni olan bir firmadan kiralamanız, en önemli nokta olmakla birlikte, aracın servislerinin size yakın güzargahta olup olmadığı, aracın bir kusuru olup olmadığı, şirketin hasar anındaki prosedürler vs. dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalardandır.

Bunlara dikkat edilmemesi büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Araba Kiralamanın Satın Almaktan Daha Ekonomik Olduğunun 5 Kanıtı!
 

 1. Araba kiraladığınız zaman hem araca hem de hizmetlerine sahip olmuş olursunuz. Bakım, onarım, hasar vs. işlerden kiraladığınız şirket sorumludur. Böylelikle ek ücret ödememiş olursunuz.
   
 2. Araba vergisi ödemek durumunda kalmazsınız.
   
 3. Yedek araba hizmetinin de sahibi olmuş olursunız. Araba bozulduğunda yeni bir araç tarafınıza ulaştırılır.
   
 4. Kasko ve trafik sigortası aracı kiraladığınız şirket tarafından yaptırılır. Sigortasız aracı kiralamamaya özen gösterin.
   
 5. Yasal cezalar da arabayı kiraladığınız şirkete aittir.
   

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak çok kolay. İster online teklif alın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 sigorta uzmanlarımızın yardımıyla sigortanızı yaptırın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.