Aracınıza Tatil Öncesi Bakımı

Yaz tatiline otomobili ile çıkacak olanlar için yolculuk öncesinde ve esnasında alınacak bazı önlemler, güvenlik açısından önem arz ediyor. Araç bakımı ve güvenli bir yolculuk için şunları yapın:
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araç Güvenliği için Önlemler

 • Yola çıkmadan önce aracın rutin bakımlarını yaptırın, lastikleri ve stepneyi kontrol edin.
 • Kasko sigortası yaptırın. Böylece tatilde yaşayacağınız ufak kazalar yüzünden tatil bütçenizden harcama yapmak zorunda kalmazsınız; daha büyük hasarlar içinse hem maddi zararınız kasko tarafından karşılanır, hem de aracınızın yerine size başka bir araç temin edilir.
 • Yaz lastiği kullanın. Kış lastikleri değiştirilmediği takdirde sürüş performansınızı düşürecektir.
 • Araç farlarını sadece gece sürüşlerinde değil, şehirlerarası yollarda, yağmurlu ve sisli havalarda da yakın.
 • Araç içi ısısının yükselmesi kaza riskini de beraberinde getirir. Özellikle sıcak havalarda uzun yolda araç kullanırken araç içi ısısının normal seviyede olduğundan emin olun.
 • Araç kullanırken telefon, bilgisayar gibi dikkatinizi dağıtacak şeyler ile ilgilenmeyin.

 

Yolcuların Güvenliği için Önlemler

 • Çocuklarınızın emniyet kemerinin doğru bir şekilde takıldığından emin olun. Ayrıca çocukların kemer ile oynayıp açabileceklerini de göz önünde bulundurarak onlara kemer açıp kapatmayı erken yaşlarda öğretmeyin. Küçük çocuklarınız için aracınızda bebek koltuğu bulunsun.
 • Sürüş esnasında konsantrasyonunuzun bozulmaması açısından, yola çıkmak için en uygun zaman çocuklarınızın uyuyacağı saatlerdir. Sıcak havalarda özellikle gündüz yapılan yolculuklarda çocuklar sıcaklıktan rahatsız olabilirler. Eğer gündüz seyahat edecekseniz bu durumu göz önünde bulundurarak molalar verin.
 • Tatile çıkarken olduğu gibi tatilden dönerken de aracınızın bakım ve kontrollerini yaptırın.

 

Kasko Sigortanızı Yaptırdınız mı? 

Kasko sigortası yaptırarak tatil öncesinde, esnasında ve sonrasında sigorta güvencesi ile seyahat edin. Yolda meydana gelebilecek aksilikler tatil bütçenizi sarsmasın.
 
Kasko fiyatları için en iyi seçeneklere www.sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak tek bir formla 3 dakikada ulaşın. Sigorta sorgulama aracı ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sigortayı seçin. 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden her türlü soru ve sorununuz için destek alın.

Benzer İçerikler

Aksigorta Kasko Hesaplama ile Kolayca Teklif Alın

Aksigorta kasko hesaplaması yaparak Aksigorta kasko fiyatları ve seçeneklerine 3 dakikada...ulaşın. Aracınıza, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun Aksigorta kasko ürününü, kasko...sigortası tekliflerini karşılaştırarak seçin.

 

Aksigorta için Kolayca Kasko Teklifi...Alın

Kasko sigorta hesaplama aracını...kullanarak:

 •  3 dakikada kasko hesaplama işleminizi tamamlarsınız,
 • Aksigorta tarafından verilen kasko tekliflerine ulaşırsınız,
 • ​ Anadolu Sigorta...kasko sigortası teklifleri arasından size en uygun olanı seçersiniz,
 • ​ Kasko sigortasında %45 fiyat avantajından...yararlanırsınız,
 • ​ ​Kasko sigorta poliçeniz adresinize ücretsiz olarak gönderilir, yenilemeleriniz takip...edilir.

Sigorta şirketleri tarafından verilen kasko sigorta tekliflerine ulaşmak için kasko hesaplaması...yapacağınız sigorta şirketini anlaşmalı sigorta şirketleri sayfası...üzerinden kolayca seçebilirsiniz. 

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL